Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2008 o 19:41, Il_MODED napisał:


OMG. Człowieku, czy ty jesteś deviant-no-liferem, żeby coś mieć na każdą okazję? ;P
A na naszą forumową klątwę jest prosty sposób. Wystarczy linki dać w kursywie
itp. podobno działa.

Eee tam od razu no liferem, po prostu jak czegoś szukam to znajduje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba najwyzszy czas by zaczac orginalna opowiesc pod koniec 71 zaczyna sie walka z bracmi truposzami vs 2 ogoniasty. Mam przynjamniej taka nadzieje, bo anime jest strasznie w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:35, songohanssj2 napisał:

Gdzie mogę obejrzeć odcinek 22-23 Naruto Shippudena, bo na kreskowce nie moge, a ma wbijam.pl
nie ma tego odcinka.


Na forum nie wolno podawać stron, z których można ściągać odcinki. Zrobienie tego kończy się banem lub degradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:35, songohanssj2 napisał:

Gdzie mogę obejrzeć odcinek 22-23 Naruto Shippudena, bo na kreskowce nie moge, a ma wbijam.pl
nie ma tego odcinka.


W dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się Google jest bardzo ważna. Co do strony - podawać adresów nie wolno, jednak tych jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 22:01, Sand Wraith napisał:

No i mamy cover 43 tomu ... Kishimoto chyba zmienia nazwę serii ;P


Można sie było tego spodziewać ;P Główny wątek fabularny już dawno uległ zmianie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 22:01, Sand Wraith napisał:

No i mamy cover 43 tomu ... Kishimoto chyba zmienia nazwę serii ;P

Smutna prawda, niestety :( Jestem zdecydowanie przeciw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 14:22, Piciambeer napisał:

> No i mamy cover 43 tomu ... Kishimoto chyba zmienia nazwę serii ;P
Smutna prawda, niestety :( Jestem zdecydowanie przeciw :P


Sasuke to,sasuke tamto. No świetnie zrobił z tej postaci niesamowitą osobowość a z Naruto zrobił nieuka który nic nie umie i na dodatek raz na rok[troche przesadziłem wiem;)] się w mange pojawia teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto 413 spoilery
Dalszy ciąg walki Team Eagle vs eight-tails. Raper tym razem przyjął dość "mocną" formę. Wygląda na to, że w przeciwieństwie do Naruto potrafi w pełni kontrolować bestię i przyjąć eight-tail formę bez utraty świadomości. Tak na dobrą sprawę team eagle nie ma szans podczas tego starcia - pewnie uciekną. I dobrze - ten black ninja to naprawdę ciekawa postać - mógłby "nauczyć" naruto kontroli nad bestią...

Swoją drogą - nareszcie dowiedzieliśmy się jak Naruto zwalczy Sharingana Sasuske. Do tej pory oczywiste było to, że choćby nie wiem jak potężnych sage technik używał i tak nie może walczyć z iluzją. Myślałem, że jedynym rozwiązaniem jest własny "bloodline limit" (Jako najpotężniejszy ninja - może mógłby stworzyć zupełnie nowy eye-jutsu? ;) - rozwiązanie jest jednak dużo prostsze - kyuubi może wstrzyknąć trochę swojej chakry by przerwać działanie sharingana.

Znając życie - kyuubi pewnie będzie chciał pomóc Naruto. W końcu nie uśmiecha mu się niewola u Akatsuki z której na pewno nie ucieknie. Sasuke i Madarą już o to by zadbali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto 413 spoilery

Dnia 22.08.2008 o 11:44, KrisK91 napisał:

Dalszy ciąg walki Team Eagle vs eight-tails. Raper tym razem przyjął dość "mocną" formę.
Wygląda na to, że w przeciwieństwie do Naruto potrafi w pełni kontrolować bestię i przyjąć
eight-tail formę bez utraty świadomości. Tak na dobrą sprawę team eagle nie ma szans
podczas tego starcia - pewnie uciekną. I dobrze - ten black ninja to naprawdę ciekawa
postać - mógłby "nauczyć" naruto kontroli nad bestią...

Muszę przyznać, że ten chapter bardzo mi sie spodobał. Przez chwilę myslałem co prawda, ze to tylko efekt genjutsu Sasuke, ale jednak - zmiażdżona klatka piersiowa, połamany kręgosłup, frajer na wpółżywy, miodzio ^^
Prawdopodobnie masz rację - ta czwórka nie ma chyba szans pokonać pana "tańczącego jak motylek, kąsającego jak pszczółka", chociaż liczyłem, że jego bestia okaże się gigantyczną ośmiornicą czy krakenem, a nie czterorogim bykiem z mackami ośmiornicy przyklejonymi do tyłka... Ale nic, przynajmniej wreszcie ktoś od czasów Gaary w formie Shikaku, kto potrafi dokopać Sasuke ^^

Dnia 22.08.2008 o 11:44, KrisK91 napisał:

Swoją drogą - nareszcie dowiedzieliśmy się jak Naruto zwalczy Sharingana Sasuske. Do
tej pory oczywiste było to, że choćby nie wiem jak potężnych sage technik używał i tak
nie może walczyć z iluzją. Myślałem, że jedynym rozwiązaniem jest własny "bloodline limit"
(Jako najpotężniejszy ninja - może mógłby stworzyć zupełnie nowy eye-jutsu? ;) - rozwiązanie
jest jednak dużo prostsze - kyuubi może wstrzyknąć trochę swojej chakry by przerwać działanie
sharingana.

Tak to wyraźny plus ^^

Dnia 22.08.2008 o 11:44, KrisK91 napisał:

Znając życie - kyuubi pewnie będzie chciał pomóc Naruto. W końcu nie uśmiecha mu się
niewola u Akatsuki z której na pewno nie ucieknie. Sasuke i Madarą już o to by zadbali.

Chyba lepsze więzienie, z którym można sobie pogadać i którym można lekko manipulować, niż dawny Pan i Władca, który najprawdopodobniej trzymał go na krótkiej smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 22:01, Sand Wraith napisał:

No i mamy cover 43 tomu ... Kishimoto chyba zmienia nazwę serii ;P

zaraz zaraz to teraz będzie sasuke a nie naruto? sorry ale według mnie Naruto jest lepszym bohaterem niż Sasuke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:22, Mateusz9214 napisał:

zaraz zaraz to teraz będzie sasuke a nie naruto? sorry ale według mnie Naruto jest lepszym
bohaterem niż Sasuke...


To teraz powiedz to autorowi, który od wielu miesięcy tworzy tylko sagi poświęcone Sasuke. Naruto się obecnie prawie że nie pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:25, ziptofaf napisał:

> zaraz zaraz to teraz będzie sasuke a nie naruto? sorry ale według mnie Naruto jest
lepszym
> bohaterem niż Sasuke...

To teraz powiedz to autorowi, który od wielu miesięcy tworzy tylko sagi poświęcone Sasuke.
Naruto się obecnie prawie że nie pojawia...


Teraz powinno się nieco zmienić. W końcu Naruto zaczął sobie coraz lepiej radzić na treningu, a atak na Konoha tuż tuż. Więc i rola Naruto wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie irytuje troszke te trenowanie się Naruto. Bo i tak z tego pożytku dużego nie ma. Why?

1. Kage Bunshin - no dobra, tą technikę stosuje non-stop.
2. Rasengan - jw.
3. Kuchiyose - Baaaaardzo rzadko... Erotoman nawet do szybszej podróży wzywał żabki, a Narciarz tylko podczas walki, tylko 3 typy, oraz rzadko...
4. Oodama Rasengan - 3 lata się go uczył, użył raz na idealnym klonie Itachi''ego, i zapomniał...
5. Fuuton: Rasenshuriken - Techniki nawet 4 Ho nie mógł rozwinąć, jemu się udało, raz użył... I została ta technika techniką zabronioną przez BigBoobs Tsunade. Super.

Ciekawe co z tego Senjutsu czy cuś tam będzie... Bo sie nudno robi >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:31, Piciambeer napisał:

Ciekawe co z tego Senjutsu czy cuś tam będzie... Bo sie nudno robi >.>


Oni po prostu chcą z Naruto zrobic nieuka i takiego głównego bohatera tylko że on jest prawie najsłabszym w całym gronie,bo w końcu anime nosi nazwe Sasuke a nie Naruto... A teraz z innej bajki... Wiem że pytam o to znowu ale wtedy nie miałem chęci ale teraz mnie wzieło po tych najnowszych odcinkach Naruto. Który miej więcej to jest chapter gdzie akcja dzieje się w anime teraz aktualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 18:22, kowboj3 napisał:

Z tego co pamiętam, będą to okolice +/- 320 chapter.


Dzięki wielkie.Swoją drogą zapowiada się ciekawie gdy wkroczą Akatsuki do Konohy i wtedy Naruto[mam nadzieje] pokaże w końcu na co go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 21:02, Infes napisał:

Dzięki wielkie.Swoją drogą zapowiada się ciekawie gdy wkroczą Akatsuki do Konohy i wtedy
Naruto[mam nadzieje] pokaże w końcu na co go stać.

Phi? Nic nie pokaże. Fuutona nie zrobi, SenJutsu może mieć słabe [jeśli w ogóle]... Pfffffff.
Pewnie znowu pokombinuje z klonami i rasenganem podczas walki. Tradycyjnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować