Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 15:10, gothix13 napisał:

supersklep.pl andergrand.pl ja tam wszystko kupuje mówie wam wy****! xD


Jeśli tak mówisz ,to chyba tam też będę kupywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No polecam poleca i ceny są mniejsze niż w skate shopach i mało za przesyłke się płaci i zawsze coś dorzucają albo naklejki plakaty albo czasopismo info itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Andergrand.pl jest dobrym sklepem ja znam tez wiele ale na andgrandzie tez siedze juz z 3 lata zaczeło sie od finger-board a skonczylo sie na normalnej deskorolce ale narazie nie jezdze bo u nas mokro a i nie chce mi sie zabardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2007 o 14:26, nekromanta7 napisał:

heelflip :)

przeczytaleś cytowanego przeze mnie posta ?
ja wiem jak się nazywa ten trick, tylko tłumaczyłem koledze jak się go robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo...
Andergrand.pl ma fajne rzeczy.Mam jak narazie deske za 95 zł i sobie na niej jeżdże :P
Umiem narazie tylko Oli i ucze sie oli w jezdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z truckami.
Jeździłem sobie wczoraj, rozwałił mi sie track.
Wymieniłem tracki na inne i dziś znowu mi sie rozwalił.
Podkreślam to,że tracki nie są jakieś tam firmowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:57, dambialko napisał:

Może źle przykręciłeś ?? ale powiedz co się stało ,że je rozwaliłeś ?

Robiłem Ollie 180 w jeździe i nagle deska zaczeła mi jakoś dziwnie skręcać.Odwracam...A tu rozwalony track :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam deseczke za 130 zł fajny papiere scierny i firmy "Zero" ale to raczej podróba bo orginalne Zero jest wiecej warte,tak mi sie wydaje a co do Andegrand.pl to tak,tak super stronka mam nawet z tamtąd pare spodni i bluzeczke firmy Element :D a co do deski to jezdze juz z 3 miechy ale potrafie ollie pod kraweznik i z kraweznika...czasami kickflipa i udalo mi sie pare razy w jedzie ale nie zapomnie jak z 3 schodków zrobilem kickflipa i wylądowalem przejechalem 3 metry i gleba ale sie udało :D a co do innych triczków to umiem wyczesac jeszcze nostestala :D ale to przecierz latwie i pop-shuvita w jezdzie a teraz zabieram sie za shuvita 360 w jezdzie ale skateboarding 4ever :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 13:06, BoyOgOyOrtH napisał:

ja mam deseczke za 130 zł fajny papiere scierny i firmy "Zero" ale to raczej podróba bo orginalne
Zero jest wiecej warte,tak mi sie wydaje a co do Andegrand.pl to tak,tak super stronka mam
nawet z tamtąd pare spodni i bluzeczke firmy Element :D a co do deski to jezdze juz z 3 miechy
ale potrafie ollie pod kraweznik i z kraweznika...czasami kickflipa i udalo mi sie pare razy
w jedzie ale nie zapomnie jak z 3 schodków zrobilem kickflipa i wylądowalem przejechalem 3
metry i gleba ale sie udało :D a co do innych triczków to umiem wyczesac jeszcze nostestala
:D ale to przecierz latwie i pop-shuvita w jezdzie a teraz zabieram sie za shuvita 360 w jezdzie
ale skateboarding 4ever :D


Bluzka Element powiadasz?Jak dla mnie za droga -.- Nie będe dawał 100 zł za jakiegoś T-Shirta xD
Na desce umiesz dość dużo ;) Ja umiem :Ollie,Ollie 180 ( w jeździe też) Nose Stalla,jako tako Pop-Shuvita,Manual (:P).A jeżdże już 1 miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No naprawde masz talent , w 1 miesiąc tyle triczków ... Ciekawe jak wysokie jest te ollie ;)
Znam kolegę który gdy robi ollie wcale tail deski nie jest w powietrzu <lol>,na dodatek
mówi ,,O_o ale wyczes ollie mi wyszło'''' O..M..G..
Mówił nawet że następnego dnia kickflipa będzie trzaskał (buhaha)

A co do sklepów internetowych jak np.andegrand . Nie opyla się tam kupować nic związanego z deskorolkami! Na andegrandzie grip Jessupa kosztuje 20zł + przesyłka ,a ja w skateshopie kupiłem taki sam za 18zł!
Albo Trucki DESTRUCTO na andegrandzie są za 79zł ,a w skateshopie zaaa...70zł!! Wiec zamiast kupywać w internecie ,przejść się do najbliższego skateshopu i tam zakupić pożądaną rzecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy dacie mi strona internetową gdzie mozna kupić profesjonalne deskorolki ?? Bo moja stara się już rozlazła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować