Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Włamanie na Steam

186 postów w tym temacie

heh to tylko czekac az sie wbije do goscia chaty banda SWAT czy FBI XD goscia w kajdany a kompa pod C4 XD takie posuniecie Valve taniej by wyszlo ^^ (gosc popelnil przestepstwo ,samsie do tego przynal a w dodatku grozi ujawnieniem danych ;] wiec bym sie nie zdziwil jakby tak postapiono)

heh hacker chce cos dobrego od valve ^^ (valve przysle maila : proponujemy panu 10lat wiezienai i 300tys dolarow odszkodowania xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:41, marek3018 napisał:

moim zdaniem Ten Haker powinenm skopac zadek Tym z firmy Valve :D przynajmniej bedzie troche
zabawnie:D Pozdro ludzie trzyjmajcie kciuki ze mu sie uda :D


A moim zdaniem jakiś złodziej powinien okraść Ci dom. Przynajmniej będzie troche zabawnie. Pozdro ludzie trzymajcie kciuki, może komuś się uda.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem to ten haker posiada dane na temat kart płatniczych klientów Valve
To nie jest miłe uczucie kiedy toś chce udostępnić waszą kasę w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 16:04, Lonnger napisał:

Moim zdaniem powinni zlikwidować tego calego steama. Przez niego nie moge zagrać w żadną z
gierek bo ni mam stałego dostępu do internetu:/


Więc pewnie nie wiesz, że istnieje taka opcja w steami jak "run offline". Wystarczy poszukać.
Steam jest znacznie lepszy jeśli chodzi o szukanie serwerów i podłączanie do nich niż choćby GameSpy Arcade.
Przy stosunkowym wolnym łączu jakie posiadam CS:S chodzi mi wyśmienicie, w GameSpy Arcade albo w ogóle nie mogłem się podłączać albo mnie od razu wyrzucało. A auto-update jest fenomenalne, gdy dość często swego czasu pojawiały się łatki do CS''a, bo wtedy wystarczyło poczekać i grać a nie szukać serwerów, które zgadzają się z naszą wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, jak czytam Wasze komentarze to płakać i śmiać chce mi się jednocześnie...Z jednej strony potępiacie tych wszystkich piratów i wszystko co jest związane z czymś "złym", a tutaj wychwalacie tego Madoxa jakby był bogiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Brawo dla MaddoxX''a piekna robot! Pokazał całemu światu że dla hackera nie ma rzeczy niemozliwych" - czekam na filmik na którym chodzi po wodzie :p
a tak w ogóle do steama nic nie mam, mam jedna gierkę zarejestrowaną. Jak się komuś nie podoba niech nie używa - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News taki sobie, ale niektóre z waszych komentarzy zwalają z nóg, padam na ziemie i turlam sie z takim wielkim BUAHAAAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, eh można sie udusić przez was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i gość nie udaje, ale ma już koniec bo zdomku się nie ruszy a jak FBI najmie hackerów i mu zhackują kompa to będzie miał gość za swoje. Ogólnie myślę że chłopak ZA DUŻO nagrał sie w hl2 albo cs:s. Chciało się zhackować i tyle. Ma pocieche ma sławe ale co mu z tego? To że do hajzy POLIZEI wejdzie i czternaście serii w łeb a valve da tego kompa na surówke do wytapialni. Gościa powieszą a jego zdjęcie będzie widniało na sprzedawanej muszli klozetowej :) miniej więcej FAJNIE jest być hakerem ale nie bawić się w TAKIE rzeczy bo jeszcze ktoś spróbuje zhackować gram.pl :)


NORBI_BEST

Nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:37, Skrytobójca napisał:

Nie wiem jak wy, ale chciałbym mieć taką wiedzę jak madox ( i możliwości )

Uwierz mi, nie chciał być ;) Teraz go ściga policja stanowa i FBI x(( Akurat MaddoxX jest nieuchwytny. Włamanie na steam to nie pierwszy jego taki numer... Gorzej gdyby sie włamał np. do bazy danych CIA :) Wtedy kulka w łeb i do piachu x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:41, Zgłębiczart napisał:

> Nie wiem jak wy, ale chciałbym mieć taką wiedzę jak madox ( i możliwości )
Uwierz mi, nie chciał być ;)

Uwierz mi chciałbym
Teraz go ściga policja stanowa i FBI x(( Akurat MaddoxX jest nieuchwytny.

Dnia 02.05.2007 o 21:41, Zgłębiczart napisał:

Włamanie na steam to nie pierwszy jego taki numer... Gorzej gdyby sie włamał np. do bazy danych
CIA :) Wtedy kulka w łeb i do piachu x)

Przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kulka w łeb ? :D lol ciekawe gdzie się whakowała była minister Blida (czy jak jej tam)... :D musiała być dobrym hakierem :P ahahahahahahahahahahahahahahhahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:16, Skrytobójca napisał:

Przesadzasz

Czyli według ciebie haker który coś rok temu włamał sie do bazy danych CIA, wyjechał na wakacje z rodziną? Nie sądze :) A CIA to po prostu wywiad, tacy "legalni terroryści". Oni sie nie fatygują z aresztowaniami jak FBI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże żal... wiecie co ludzie? powiem wam szczerze jesteście jedynym organem który potrafi mnie rozśmieszyć w Smutne doby. W większości przypadków stanowicie bande prostaków i chamów którzy o hackowaniu czy crackowaniu wiedzą tyle co uda im się wyssać z pustki między uszami... co któryś tam post

ahh dobrze 3mam kciuki ahh i ohh pięknie dobrze im tak, to patałachy itp itp itp... a gadajcie tak dalej....

tylko weźcie pod uwage
-takie przestępstwo stanowi poważne zagrożenie nie tylko dla firmy ale jej pracowników na każdym szczebelku ORAZ panowie i panie na wszystkich szarych niewinnych postaciach którzy pragną skorzystać z radości.... bo nr kont itp to już nie jest niesmaczny żart.. to sku...
-zdażają się przypadki że firmy same zatrudniają takie osoby by zrobić sobie dosyć tanią reklame... spójrzcie na siebie tylko dzieciaczki czy waszą uwagę nie przyciągnęło to? a przeta większość z was zapewne nawet nie wie o czym mówi
-wszelkie działania przestępcze w interneci są możliwe do wykrycia by nie powiedzieć łatwe... sieć to wielka książeczka w których można znaleźć info o wszystkich.
-większość z was tak się podnieca tą ciekawszą dziedziną informatyki tylko ze względu chyba na bzdurne filmy czy opowiadania i nic a nic nie byłby w stanie powiedzieć o tym,
-PAMIĘTAJCIE LUDZIE MYŚLCIE CO PISZECIE bo tylko robicie sobie i swojemu avatarowi wioche.... krzywde sami sobie robicie dzieciaczki bo mądrzejszy człek jaki tutaj na forum napewno jest l się wypiwadał dostaje tylko ubaw z was a jak kto spróbuje nawracać to zaraz dzieciaczki zaczną się odzywać...


Kochanne dzieci nie trudzić się proszę by mi dawać docinki bo pewnie oleje je i tak i tak, bo do rozmowy potrzebna jest chęć i elementarna wiedza na temat o którym się rozmawia. Ja takowej nie posiadam nie znam dokładnie szczególików o co chodzi w tej sprawie i nie mam zamiaru siedzieć przykuty do monitora. troche myślenia nikomu nie zaszkodziło...

więc miłej nocy wszystkim
i tym int na tym forum
i tym mniej int na tym forum.

papa
ps. przepraszam za ortografie, styl itp itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie włamań komputerowych (zakładając że hacker nic nie zniszczy) do włamań do domu jest bez sensu, tak jak porównywanie jabłka i pomarańczy. Oba przypadki określamy jako "włamanie", ale to komputerowe nie musi nic niszczyć, a to do domu owszem (w większości przypadków). "kradzież danych" to też nie to samo co "kradzież telewizora" - bo dane się po prostu kopiuje (nie usuwając "oryginału").
Może z czasem ludzkość wydorośleje i nauczy się nowego podejścia do technologii cyfrowych (zamiast na siłę i bez sensu stosować podejście do którego się po prostu przyzwyczaiła)... przynajmniej mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować