Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy dodatek do WoW-a w produkcji

103 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2007 o 15:35, BlackStark napisał:

> Jakoś WoW pomimo abonamentu pobił wszelkie rekordy sprzedaży i przerósł oczekiwania samych

> twórców...


Lol, nastepny rozeznany ;D Pewnie kolejny wow-maniak, ktory nic poza WoW''em nie widzi

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_video_games#PC_2

Simsy wciaz rzadza...


Kolego - jak chcesz byc madrzejszy od wszystkich to sie najpierw ogarnij i naucz czytac ze zrozumieniem, a nastepnie wyciagac wnioski z przeczytanego tekstu.

Na Wiki simsy maja 16 milionow, ale "SHIPPED", nie wiem jak stoi twoj angielski ale to oznacza, wyslanych do sprzedarzy, a nie sprzedanych - wiec podejrzewam ze jakas czesc z tego zalega na polkach sklepowych i w jakichs EXTRA GRA(ch) czy czyms takim

Natomiast WOW ma 9 milionow ale "SUSCRIBERS" - i to nie znaczy kont calosciowo, jak sie myli duza czesc any-blizzow, natomiast aktywnych kont , wiec te 9 milionow miesiac w miesiac placi abonament (lub co 2 kupuje pre paida)

Wiec, blizz pobil wszelkie rekordy sprzedazy, i sprzedaje swoja usluge dalej, i dalej nalicza sobie zysk jaki otrzymal i otrzymuje dzieki WoW-owi, natomiast Maxis z simsow ma juz niewiele pozytku.

Pozdrawiam,
Kirsdrake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 07:51, KiRSDRAKE napisał:

Na Wiki simsy maja 16 milionow, ale "SHIPPED", nie wiem jak stoi twoj angielski ale to oznacza,
wyslanych do sprzedarzy, a nie sprzedanych - wiec podejrzewam ze jakas czesc z tego zalega
na polkach sklepowych i w jakichs EXTRA GRA(ch) czy czyms takim


Ja szczerze mowiac nie sadze zeby bylo tego az tak duzo zeby zmienic te wyniki ;)

Dnia 29.10.2007 o 07:51, KiRSDRAKE napisał:

Natomiast WOW ma 9 milionow ale "SUSCRIBERS" - i to nie znaczy kont calosciowo, jak sie myli
duza czesc any-blizzow, natomiast aktywnych kont , wiec te 9 milionow miesiac w miesiac
placi abonament (lub co 2 kupuje pre paida)


No wlasnie cos z tym mnie sie nie zgadza. Blizz mowi ze 9 milionow, ale tylko 3,5 miliona ma BC czyli 5 go nie ma. Nie moge uwierzyc zeby az tyle osob gralo bez dodatku. Ta gra teraz nie ma sensu bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować