Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy dodatek do WoW-a w produkcji

103 postów w tym temacie

heh McFly widac ze rzadko czytasz ksiazki co?:] slowo "miast" kiedys sie pisalo zamiast "zamiast":)

A co to info ja jestem uhahany od ucha do ucha :] z niecierpliwoscia czekam na nowy dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 22:22, Jester napisał:

Wyrzuty jak najbardziej uzasadnione. Nie czy zdajesz sobie z tego sprawe ale propagowanie piractwa
nie jest mile widziane na tym forum. Ale regulamin forum to juz czytales?

Regulamin czytałem, a o tym, że prywatne serwery są PIRACKIE NIE WIEDZIAŁEM nie gram w WoWa wcale, ale znam ludzi co graja na prywatnych i mówili, że to normalne. Nie jestem duchem świetym ,ale widze, że nie można tutaj nic powiedzieć, bo każde pytanie każda niewiedza uznana jest za to ch****e propagowanie piractwa, weźcie się ludzie uspokujcie i dawajcie do wyjaśnienia co i jak. Jak widać macie większą wiedzę o piractwie niż ja więc powinniście sami się zastanowić nad tym co mówicie. Ja nie kożystam w ogóle z ŻADNEGO PIRACKIEGO oprogramowania i nie mam zamiaru. Zresztą co ja będę się tłumaczyć wy i tak swoje będziecie, więcej się nie wypowiadam na tego typu temat( ja się nie znam wiem, że nie wolno kopiowac płyt, ściagać z netu, natomiast nie wiedziałem, że jak kolega mówił że gra na prywatnym serwerze oznacza to to samo co pirackim, ja nie mam WOWa i nie zamierzam bo mi się on nie podoba)

p.s. znam regulamin forum i zabrania on piractwa, a ja go nie propaguje tylko myślałem że prywatny serwer to po prostu taki co każdy co ma oryginał może mieć( NIE CZYTAŁEM REGULAMINU WOWA BO NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE NIE POSIADAM), przepraszam, że krzyczę, ale niektórzy nie potrafią tego zrozumieć i koniec tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie GW moze i jest darmowy,ale na boga WoW jest lepszy pod kazdym wzgledem i nawet moge płacic abonamet bo ta gra jest warta tej kasy.Mało tego dodam WoW ma ten klimat w sobie a nie jak GW sztywna gra ,muj brat w to gra a ja w Wow ipowiem ze sie ciesze ze wybrałem WoWa :).A tak wogule Blizzard to bardzo dobra firma i zrobiła wiele dobrych tyt.np:Diablo2 ,Warcraft3,starcrafta i oczywiscie dodatki do tych gier:) Na koniec dodam jeszcze ze World of Warcraft to najlepszo gra po necie :) mimo płacenia abonamet:) ludzie ta gra sie nienudzi wciaga :) bo ma klimat i niech blizard wie ze WoW wymiata:)chłopaki oby tak dalej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:40, Bosper napisał:

p.s. znam regulamin forum i zabrania on piractwa, a ja go nie propaguje tylko myślałem że prywatny
serwer to po prostu taki co każdy co ma oryginał może mieć( NIE CZYTAŁEM REGULAMINU WOWA BO
NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE NIE POSIADAM), przepraszam, że krzyczę, ale niektórzy nie potrafią
tego zrozumieć i koniec tej dyskusji.


Czego zrozumiec?

1. Niewiedza nie jest usprawiedliwieniem. W sadzie nie mozesz sie tlumaczyc ze nie znales danego prawa.
2. Skoro wiedza Twoja w tym temacie jest nikła to dlaczego powtarzasz niesprawdzone plotki? Moze trzeba bylo wlasnie sprawdzic informacje zanim napisales posta.
3. Nalezy brac odpowiedzialnosc za to co sie pisze. Szczegolnie za glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że WoW próbuję się bronić przed nadciągającą konkurencją. Blizzard boi się, iż AoC, LOTRO czy WAR mogą ich zmiażdżyć i tak będzie. Już teraz w WoW''a grają tylko ludzie posiadający Go od niedawna lub są to fanatycy czy inni spamerzy reklam. Ludzie którzy grali od 2 lat w WoW''a już nim żygają i nie ważne ile dodatków wyjdzie czy jakie nowe patch''e zrobią, nie wrócą już do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEśli chodzi o te prywatne servery do WoWa, to są one pirackie i nielegalne. Jednak sam Blizzard przyznał że nie ma zamiaru walczyć z tami serverami, trakują ich raczej jako reklame oryginalnej gry niż konkurencje.
I nie rzucajcie się tak na ludzi którzy tylko mówią jakie mają zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 12:33, TigerXP napisał:

JEśli chodzi o te prywatne servery do WoWa, to są one pirackie i nielegalne. Jednak sam Blizzard
przyznał że nie ma zamiaru walczyć z tami serverami, trakują ich raczej jako reklame oryginalnej
gry niż konkurencje.
I nie rzucajcie się tak na ludzi którzy tylko mówią jakie mają zdanie.


Poprosze oficjalna informacje odnosnie takowego stanowiska Blizza. Poki co jest to tylko nastepna plotka rozsiewana przez piratow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem blizzard powinien zajac sie diablo 3 a nie Wow''em. Uczepili sie jednej gry i tylko w nia chca inwestowac? zamiast zajac sie innymi grami. Albo powinni wyposcic nowego patcha do d2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie na temat ( piszę apropo gier MMORPG ), czy ktoś z Was gra w Guild Wars??? jeśli tak to prosiłbym o odpowiedź na moie pytanie: czy w Guild Wars to płatna gra czy jednak to prawda co pisze na kładce gry że nic się nie płaci???z góry dziękuje na pomoc. (pytam bo chcę sobie zamówić na gram.pl Guild Wars i jestem ciekaw )
o odpowiedzi prosiłbym na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:52, ediostrowiec napisał:

Ja nie na temat ( piszę apropo gier MMORPG ), czy ktoś z Was gra w Guild Wars??? jeśli tak
to prosiłbym o odpowiedź na moie pytanie: czy w Guild Wars to płatna gra czy jednak to prawda
co pisze na kładce gry że nic się nie płaci???z góry dziękuje na pomoc. (pytam bo chcę sobie
zamówić na gram.pl Guild Wars i jestem ciekaw )
o odpowiedzi prosiłbym na forum


Guild Wars to nie MMORPG po pierwsze.
A co do pytania , nie płaci się miesięcznego abonamentu w Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars to nudna gra niepłaci sie prawda.Ale ta gra jest do bani nic tylko ładna grafa i darmowa "flaki z olejem"ale WoW płatny słapsza grafa ale klimat lepszy na boga:) Ja osobiscie grałem w GW i mi sie niepodoba nuda,a WoW to co innego i nieszkoda mi płacic pozdro wszyskkim graczom WoWa:):) Xardas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w WoWa ale dosc rzadko (3 miechy w roku) bo zwyczajnie nie stac mnie na placenie non-stop, bo nie dostaje od rodzicow zadnych pieniedzy, a jeszcze nie moge pracowac (no chyba ze w ulotkach) i uwazam, ze wydawanie tak czesto nowego dodatku zmuszaloby mnie praktycznie do ciaglego kupowania gry, a nie nadazalbym z biciem leveli, ktore ciagle by pewnie podnosili. Niby nikt mi nie kaze kupowac dodatku, ale ta gra jest super. A zbyt dużo rozszerzen zrobiloby z niej zwyczajny kotlet, jak np. GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 12:23, takeo napisał:

Ale jak lubicie nudne gry polecam GW:):) A jak szukacie gry mazen polecam WoWa:):) Xardas



Tak, WoW to gra marzen gdzie spotkasz swietnych ludzi piszacych "mazen", "slapsza" itd...
"Na koniec dodam jeszcze ze World of Warcraft to najlepszo gra po neci"
Tia, mala probka zrobienie Ultimy Online w swiecie Warcrafta ;D Zostane przy UO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre Wasze teksty powalają na kolana, istny kabaret - w pozytywnym znaczeniu tego słowa ;). Ja to widzę tak: rok 2010, World of Warcraft i 3 dodatki. A cenowo: World of Warcraft w promocji 59,99 zł, World of Warcraft - Burning Crusade 99 zł, następny dodatek 119 zł i ostatni za 149 zł + abonament 50 zł. Ktoś poleci znajomemu World of Warcraft, da mu klucz na 10 dni gry, delikwent się wciągnie i lekką ręką wyda 426,99 zł - lol, to nie na polskie realia, już wole odrdzewiać UGH czy Prince of Persia <rotfl>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować