Zaloguj się, aby obserwować  
Luzi

Hearts of Iron

10 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2005 o 14:04, Luzi napisał:

Doskonała gra z seri Europa Uniwersalis jest chyba warta uwagi ? :P

Jak najbardziej, a zwłaszcza za taką cenę. W ogóle jeśli ktoś lubi "gdybać" historycznie (chociaż moja kochana Pani Profesor Kap z liceum twierdzi że nie wolno historykowi gdybać) ta gra jest dla niego stworzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[/"Ponad 100 jednostek lądowych, powietrznych i morskichu]". To łakomy kąsek gla strategików, którzy lubią zmieniać bieg historii :P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 08:28, lajt napisał:

A gdzie moge ściągnąć tego moda no limit time? bo mnie już krew zalewa na tych google :p

JEST W NECIE KILKA POLSKICH STRON O SERII EU - NA NICH ZNAJDZIE POTRZEBNY MOD. (UZYJ WYSZUKIWARKI NA WP.PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2006 o 13:36, Achim napisał:

JEST W NECIE KILKA POLSKICH STRON O SERII EU - NA NICH ZNAJDZIE POTRZEBNY MOD. (UZYJ WYSZUKIWARKI
NA WP.PL)

Znalazłem kilka stron, ale albo nie chodzą, albo nie ma, albo nie da sięściągnąć :(:(:( jak coś to daj link lub wyślij ktoś tego moda na laihtsta@o2.pl help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie troszke innej natury...Hodzi mi o edytor do hoi.Wykreowałem dość ciekawy scenariusz ale mam problem jak za pomocą edytora zmodyfikować dowudców?!jak w ogule ich stworzyc czy wedytować juz istniejących .np Bardzo bym pragnoł podciągnąć dowudców lotnictwa afganistanu ale nie wiem jak!POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam takie pytanie dlaczego jak gram od 1936roku Rumunią ok mam już armie i sojusz z Oś no dochodzi do 1939 wojna zapisuję grę i wchodzę na tak sobie kampanie Blitzgrieg i wchodzę na grę zapisaną Rumunia 1939 patrzę na technologię no zal po prostu nic tylko Okręty i Rakiety i Bronie maja dobre resztę nic dlaczego ?? tak jest a jak biorę kampanie 1939 od razu to maja super wyrobione badania a tu jak grałem Rumunią i przyspieszyłem grę Niemcy maja takie gówna czy to chodzi o poziom trudności ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować