• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Heroes IV - problem techniczny

Pytanie

Witam!

Dzisiaj chciałem sobie zainstalować Heroes IV. Gdy instalacja się zakończyła i wyskoczył komunikat czy chcę utworzyć skrót na pulpicie. Nacisnąłem TAK i natychmiast wyskoczył error (jak na screenie) Więc wkładam CD1 i naciskam ponów próbę - żadnej reakcji. Nacisnąłem kontynuj i także nic. Przy wielu próbach instalator się zamyka i usuwa wszystkie pliki z grą :(

Help!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ja też mam problem z grą przez sieć. Mianowicie-kupiłem razem z kumplem gre w extra klasyce next. Chcieliśmy sobie zagraż przez tcp/ip. Więc tworzę grę, mam ip, daje kumplowi, on daj dołącz grę, wpisuje ip i......nic
Ani u mnie ani u niego nie wyskakuje moja gra jako lista dostępnych rozgrywek. Próbowaliśmy na przemian raz on robił grę, raz ja. Ale nic nie rozwiązało problemu. Wie ktoś co może być tego rzyczyną? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.09.2006 o 15:49, sony ericsson napisał:

Ja też mam problem z grą przez sieć. Mianowicie-kupiłem razem z kumplem gre w extra klasyce
next. Chcieliśmy sobie zagraż przez tcp/ip. Więc tworzę grę, mam ip, daje kumplowi, on daj
dołącz grę, wpisuje ip i......nic
Ani u mnie ani u niego nie wyskakuje moja gra jako lista dostępnych rozgrywek. Próbowaliśmy
na przemian raz on robił grę, raz ja. Ale nic nie rozwiązało problemu. Wie ktoś co może być
tego rzyczyną? Z góry dziękuję



Sprawdź czy masz zainstalowane najnowższe patche i ustawienia firewalla. W tym może tkwić problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.09.2006 o 16:11, fish13 napisał:

> Ja też mam problem z grą przez sieć. Mianowicie-kupiłem razem z kumplem gre w extra klasyce

> next. Chcieliśmy sobie zagraż przez tcp/ip. Więc tworzę grę, mam ip, daje kumplowi, on
daj
> dołącz grę, wpisuje ip i......nic
> Ani u mnie ani u niego nie wyskakuje moja gra jako lista dostępnych rozgrywek. Próbowaliśmy

> na przemian raz on robił grę, raz ja. Ale nic nie rozwiązało problemu. Wie ktoś co może
być
> tego rzyczyną? Z góry dziękuję


Sprawdź czy masz zainstalowane najnowższe patche i ustawienia firewalla. W tym może tkwić problem.

Gre kupiłem tydzień temu z seri Next więc chyba mam najnowszą wersje! Co do firewall nie wyskakuje żaden komunikat czy blowkowac czy odblokować! Znalazłem coś o programie hamachi. Zainstalowalem, daje lan i wyskakuj bład directPlay. A jak mój kumpel robi gre to jak si ę dołączam wyskakuje "msuisz zainstalować zaznaczony protokól sieciowy"! Bo przez tcp/ip nic nie wyskauje żadna sesja nic..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.09.2006 o 16:39, sony ericsson napisał:

> > Ja też mam problem z grą przez sieć. Mianowicie-kupiłem razem z kumplem gre w extra
klasyce
>
> > next. Chcieliśmy sobie zagraż przez tcp/ip. Więc tworzę grę, mam ip, daje kumplowi,
on
> daj
> > dołącz grę, wpisuje ip i......nic
> > Ani u mnie ani u niego nie wyskakuje moja gra jako lista dostępnych rozgrywek. Próbowaliśmy

>
> > na przemian raz on robił grę, raz ja. Ale nic nie rozwiązało problemu. Wie ktoś co
może
> być
> > tego rzyczyną? Z góry dziękuję
>
>
> Sprawdź czy masz zainstalowane najnowższe patche i ustawienia firewalla. W tym może tkwić
problem.
>
Gre kupiłem tydzień temu z seri Next więc chyba mam najnowszą wersje! Co do firewall nie wyskakuje
żaden komunikat czy blowkowac czy odblokować! Znalazłem coś o programie hamachi. Zainstalowalem,
daje lan i wyskakuj bład directPlay. A jak mój kumpel robi gre to jak si ę dołączam wyskakuje
"msuisz zainstalować zaznaczony protokól sieciowy"! Bo przez tcp/ip nic nie wyskauje żadna
sesja nic..!



To trochę dziwne musisz wysłać e-meila do Cdprojektu ze swoim problemem, może oni coś poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.09.2006 o 16:56, sony ericsson napisał:

Chyba tak zrobie. Ale dzieki, ze odpisales!!

Witam

sam ostatnio zainstalowałem sobie H IV - na laptopie (Lenovo C100, 1 GB pamięci, grafika Intel 915 zitergrowany).Po wejsciu w Opcje chcę wejśc na Opcje Gry gra się zamyka. Jeżeli wejdę normaqlnie na grę, to też sie zamyka, raz na wstęie, raz parę sekund później - co mama zrobic? Czy być może jest to wina samego laptopa i grafiki zintegrowanej (na laptopie mam XP HE SP2), czy gry (nadmieniam, że mam takze na laptopie settlers V - i to chodzi)
Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2006 o 16:54, jerryjola napisał:

> Chyba tak zrobie. Ale dzieki, ze odpisales!!
Witam

sam ostatnio zainstalowałem sobie H IV - na laptopie (Lenovo C100, 1 GB pamięci, grafika Intel
915 zitergrowany).Po wejsciu w Opcje chcę wejśc na Opcje Gry gra się zamyka. Jeżeli wejdę normaqlnie
na grę, to też sie zamyka, raz na wstęie, raz parę sekund później - co mama zrobic? Czy być
może jest to wina samego laptopa i grafiki zintegrowanej (na laptopie mam XP HE SP2), czy gry
(nadmieniam, że mam takze na laptopie settlers V - i to chodzi)
Proszę o pomoc

Hhmmm a mssz na laptopie jakiegos antywirusa albo firewalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Dzisiaj postanowiłem zagrać z kolegami poprzez bezpośrednie połączenie i problem jest taki, że ja nie znajduję założonego serwera. Na początku zainstalowali wszyscy tą samą wersję - oryginalna Złota Edycja z Kolekcji wszechczasów także patche do gry mp już są. Jeden kumpel założył, drugi znalazł jego serwer i się połączył, a ja nie mogę nic znaleźć. Nie wiem czego wina, na windzie 7 w zaporze dałem Heroesa IV jako wyjątek także nie tu jest problem..

Drugą drogą zainstalowałem Hamachi, założyłem sieć i koledzy się do mnie podłączyli.. tyle,że nie potrafię tego programu wykorzystać do gry..

Bardzo prosiłbym o pomoc, bo nie znajduję żadnego wyjscia..
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Ja od wczoraj jestem posiadaczem oryginału Heroes 6, niestety mam problem po instalacji i odpaleniu wyskakuje błąd konfiguracji.
Czy jest to wynik chwilowego braku dostępu do neta?
Czytałem coś o zmianie pliku host ale to też nie działa.
Moja konfiguracja to 4 rdzeniowy i7 z 8Gb pamięci i kartą Nvidia GT555M 4Gb
Prośba o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten temat dotyczy problemu z grą Heroes IV, ponieważ Twój problem dotyczy gry Heroes VI polecam Ci założenie nowego tematu poświęconego tylko jemu (temu właśnie służy podforum pomocy technicznej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować