Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 18:49, Hero323 napisał:

Był bym w 7 niebie jeśli dali by jakąś dobrą fife może 2003 :)


Wydawcą każdej Fify jest EA Sports. Poza tym takie słabe gry nie ukazują się w dobrych seriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 18:09, Kostka XXL napisał:

No wiem, że Toca 2 jest w XKN. Tylko, ŻE NAKŁAD JEST WYCZERPANY!!:PP ślepniemy na starość
?? Popatrz tutaj http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9gTi7 a potem mnie oświecaj.


Tak trudno ci pójść do MM, saturna czy empiku tam masz ToCA RD2 na 100%. a jak masz daleko do tych sklepów to zapraszam tu: http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=19&ProduktID=8915
to że nakład jest wyczerpany w sklepie gram.pl nie znaczy że gry już nie ma w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe pomyliłem się tylko co do colina i do winter assault
nadal uważam że w platynce będzie pakiet, zobaczycie wkrótce :)
skoro miałem rację co do klasyki, to myślę,że z platyną będzie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:47, mike91 napisał:

Tak trudno ci pójść do MM, saturna czy empiku tam masz ToCA RD2 na 100%. a jak masz daleko
do tych sklepów to zapraszam tu: http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=19&ProduktID=8915
to że nakład jest wyczerpany w sklepie gram.pl nie znaczy że gry już nie ma w sprzedaży.

Do saturna lub empiku mam daleko ( choć może się jutro wybiore). Pozatym niechciałem kupić samej Toca 2 tylko jeszcze pare gierek. Myślałem, że teraz się pojawi w sklepie gram.pl a że sie nie pojawiła ta gra to będe musiał zrobic tak jak ty mówisz.

ps. Nie gniewaj się, że tak na ciebie nakrzyczałem poprostu zły chumor miałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:47, mike91 napisał:


> No wiem, że Toca 2 jest w XKN. Tylko, ŻE NAKŁAD JEST WYCZERPANY!!:PP ślepniemy
na starość
> ?? Popatrz tutaj http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9gTi7 a potem mnie oświecaj.

Tak trudno ci pójść do MM, saturna czy empiku tam masz ToCA RD2 na 100%. a jak masz daleko
do tych sklepów to zapraszam tu: http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=19&ProduktID=8915
to że nakład jest wyczerpany w sklepie gram.pl nie znaczy że gry już nie ma w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:41, Kostka XXL napisał:

Jak się wam podobają nowe gry w XKN??
Jak dla mnie to żadna gra mnie nie interesuje:PP

To samo, dla mnie lipa straszna.

Dnia 16.02.2007 o 16:41, Kostka XXL napisał:

Szkoda, że nie ma sagi Baldur`s Gate

Tego tytułu brakuje mi najbardziej no i trochę Winter Assault.

Mam nadzieję , że wkrótce dojdą nowe tytuły w tym SAGA BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:33, Mroku21 napisał:

> Jak się wam podobają nowe gry w XKN??
> Jak dla mnie to żadna gra mnie nie interesuje:PP
To samo, dla mnie lipa straszna.

A ja tam jestem zadowolony, bo mogę nabyć G2:NK, gdyż wcześniej pożyczyłem od kolegi i przeszedłem a teraz wreszcie nie będę miał wyrzutów sumienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ta edycja nie pasuje o tyle, że tytułów które chciałbym zamówić jest dosłownie jeden (Colin McRae Rally 2005), więc nie opłaca mi się zamawiać go w sklepie gram :P. Czekam na więcej (oby nie zbyt długo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:33, Mroku21 napisał:

> Jak się wam podobają nowe gry w XKN??
> Jak dla mnie to żadna gra mnie nie interesuje:PP
To samo, dla mnie lipa straszna.
> Szkoda, że nie ma sagi Baldur`s Gate
Tego tytułu brakuje mi najbardziej no i trochę Winter Assault.

Mam nadzieję , że wkrótce dojdą nowe tytuły w tym SAGA BG.

Tak jak juz mówiłem w tek edycji XKN nie ma intresującej/fajnej gry jak dla mnie. Tylko, że popatrz ktos kupił w XKN Gothica 1+2(40zł) przeszedł je wszystkie i chciał zagrać w NK więc miał do wyboru albo kupic całą sage
(40zł + 60zł=100zł troche by musiał przepłacić) lub się pożyczyć. Więc taka osoba będzie uradowana z tej edycji XKN bo w końcu będzie miała możliwość zakupu upragnionego dodatku. Podobnie jest z NeverWinter Nights.
Szkoda, że nie pojawił sie BG:( - ale trzeba miec jeszcze nadzieje, że sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię, ze dla mnie nie ma nic ciekawego, no cóż wszystkim nie dogodzisz ;]

Dnia 16.02.2007 o 23:05, Kostka XXL napisał:

Szkoda, że nie pojawił sie BG:( - ale trzeba miec jeszcze nadzieje, że sie pojawi.

Nadzieja umiera ostatnia :), też bardzo liczę na tą grę. Mam nadzieje, że ukarze się szybciej niż później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:15, The Lurker napisał:

Wysłuchano moich modlitw, oba dodatki do NWN wychodzą w jednym paku (bez podstawki) za 19,90.
Miodzio... :D


I obyło się be początkowych planów złożenia ofiary z człowieka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:17, wdowiakm napisał:

-Saga Baldura (ale to mnie nie interesuje) - bardzo prawdopodobne - na tym najbardziej
mi zależy ;))
-Dodatki do NWN:D - Nie realne (było już o tym mówione)
-Gothic 2 Noc Kruka (na 95%) - Nie realne (było również o tym mówione)

Swietnie trafiles, dokladnie odwrotnie :-) I to pogrubiona czcionka, zeby bylo lepiej widac :-)

Zamiast pisac "bylo juz o tym mowione", lepiej na przyszlosc linkuj odpowiednia wypowiedz - no bo wlasnie w tym przypadku nie bylo mowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trackmania jest od Techlandu. Mi najbardziej żal tego że z tego rzutu nic nie kupie. NWN nie lubie, G2 także a Colina nie kupie bo każdy jest właściwie taki sam. Szkoda że nie ma obiecanego Winter Assault...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:24, master matrox napisał:

> Był bym w 7 niebie jeśli dali by jakąś dobrą fife może 2003 :)

Wydawcą każdej Fify jest EA Sports. Poza tym takie słabe gry nie ukazują się w dobrych seriach.

a co może dobrą grą jest Grand theft auto 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi już niczego nie brakuje. Odkąd dali Noc Kruka i dodatki do Neverwinter Nights 1 jest w niebo wzięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Tak naprawdę gdyby nie to, że za 3 gry można otrzymać kod promocyjny MOŻE zakupiłbym góra 2 gry. Mody do Neverwinter Nights i Empire Earth 2. W takiej sytuacji dobrałem jeszcze Delta Force Xtreme żeby zobaczyć co to jest. Mało interesujące tytuły, lepiej dać mniej gier, ale lepiej wyselekcjonowane, tak jak było w poprzednim rzucie.
Muszę przyznać, że w większości wyłożyliście pokładane w Was nadzieje. Brakuje tu m.in: więcej Sag, dodatków, starszych, trudniej dostępnych, gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować