Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 17:45, master matrox napisał:

Rayman Raving Rabids w XKN:
http://www.gram.pl/extraklasyka/katalog.asp?id=1022

Return to Castle: Wolfenstein:
http://www.gram.pl/extraklasyka/katalog.asp?id=1023

Tony Hawk''s Underground:
http://www.gram.pl/extraklasyka/katalog.asp?id=1026

Call of Duty 3:
http://www.gram.pl/extraklasyka/katalog.asp?id=1028

To taki żart :P

Znalazłem błąd strony - wszystkie końcówki powyżej 1015 to normalne gry :P

masz racje
ale fajne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda niezbyt to realne ale ja chce tylko Fable ;p.

Dobra dosyć tego rymowania ;].

Dlaczego nierealne? Bo do extra klasyki Fable czeka jeszcze długaaa droga. Podejrzewam, że najpierw będzie musiało trafić do Platyny, a dopiero wtedy po 1,5 roku trafi do extra k. No ale trudno ja poczekam, bo gra co prawda jest przez wszystkich wychwalana ale szkoda mi 100zł za 20h grania ;]. Jak juz coś kupuje za taką kase to musi mi wystarczyć na troszkę dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:16, Mario CDP napisał:

Witam ponownie :)

Przeglądałem Wasze posty i sporo odgadliście, sporo Waszych życzeń się spełni, choć również
wiele jest nierealnych. W najbliższym rzucie XKN będzie sporo bardzo dobrych gierek (jak zwykle
:-) oraz co jest nowością - dodatki do gier. Pełne info już za kilka dni - stay tuned :)

Pozdrawiam,

Kilka dni to rozumiem tak gdzieś piątek (ten najblizszy:). Już sie nie moge doczekać tego infa, oby była saga Baldur`s Gate o której juz tyle wspominałem i chciałbym, żeby wznowiono edycje Toca 2:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtus zniża ceny, więc można się spodziewać, że niedługo pojawi się np. Noc Kruka w NXK. Skąd to wiem?
1. Migem mówił, że być może w nowym roku wypuszczą w NXK serię dodatków
2. Z doświadczenia. Raz wirtus obniżył znacząco cenę Thief Deadly Shadows (ANG). Kupiłem grę ale dwa dni po zakupie dowiedziałem się, że gra będzie w Supersellers (PL)

Mam nadzieję, że się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Mario CDP

> Witam ponownie :)
>
> Przeglądałem Wasze posty i sporo odgadliście, sporo Waszych życzeń się spełni, choć również
> wiele jest nierealnych. W najbliższym rzucie XKN będzie sporo bardzo dobrych gierek (jak zwykle
> :-) oraz co jest nowością - dodatki do gier. Pełne info już za kilka dni - stay tuned :)

Patrzac na ta wypo0wiedz i nasze posty mozna sadzic ze ta seria bedzie silna w RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja już znam nowe tytuły :)

gothic 2 noc kruka
nwn kingmaker
warhammer winter assault
delta force extreme
empire earth 2
rollercoaster 2 złota edycja
swat 4

nie pytajcie skąd wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obyś racji nie miał, bo znowu nic ciekawego dla mnie się nie znajdzie ;-) Osobiście to oczekuję tylko na sage gier na silniku Infinity, mam wszystko w premierowych wydaniach ale wolałbym to posiadać na DVD, jak sage BG, niesamowity komfort grać z 1 dvd zamiast na 6/5 cd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:13, Mistic napisał:

Obyś racji nie miał, bo znowu nic ciekawego dla mnie się nie znajdzie ;-) Osobiście to oczekuję
tylko na sage gier na silniku Infinity, mam wszystko w premierowych wydaniach ale wolałbym
to posiadać na DVD, jak sage BG, niesamowity komfort grać z 1 dvd zamiast na 6/5 cd ;-)


nie mam pewności co do empire earth oraz do swata, resztę poznałem po tym co mówili przedstawiciele cdp, co wyprzedawał wirtus oraz na własnych domysłach
mam nadzieję że coś przegapiłem i rzeczywiście będzie jakaś saga, bo tylko na nią czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, z tego co wiem w XKN w tym rzucie powinny się znaleźć jeszcze dwa podstawowe dodatki do Neverwinter Nights, tak przynajmniej ja też sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 10:20, wonski85 napisał:

nie mam pewności co do empire earth oraz do swata, resztę poznałem po tym co mówili przedstawiciele
cdp, co wyprzedawał wirtus oraz na własnych domysłach
mam nadzieję że coś przegapiłem i rzeczywiście będzie jakaś saga, bo tylko na nią czekam


Gdybym zobaczył Swat4 i Empire Earth 2 w XKN, to bym się zdziwił, przecież całkiem niedawno, te gry weszły do platyny...

Ja chetnie zakupię klasyki na infinity engine, ale najchętniej to bym je widział nie w klasyce, a w osobnym limitowanym wydaniu z fajnymi dodatkami, za takie cos mogę dać i stówkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:26, boogie85 napisał:

Ja chetnie zakupię klasyki na infinity engine, ale najchętniej to bym je widział nie w klasyce,
a w osobnym limitowanym wydaniu z fajnymi dodatkami, za takie cos mogę dać i stówkę :P


zdecydowanie za taki pakiecik wszystkich części i dodatków BG, ID oraz Tormenta to nawet 100zł mogę dać
może CDP szykuje jakąś niespodziankę i wyda coś takiego w platynce,zobaczymy :)
ps.myślę że EE 2 wyjdzie w klasyce, w platynce jest złota edycja, a z tego co pamiętam pierwsza część była w klasyce, więc może druga też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnej platynce, saga Infinity zasługuje na osobne wydanie a nie oznaczanie ją sreberkiem bądź grubym niebieskim pudełkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:33, Mistic napisał:

Żadnej platynce, saga Infinity zasługuje na osobne wydanie a nie oznaczanie ją sreberkiem bądź
grubym niebieskim pudełkiem.


hehe zobaczymy :)
taki duży kartonowy box jak kiedyś settlersi 1-3 z dodatkami oraz 4 podstawka
ale to by ślicznie wyglądało na półce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, czy mozliwe jest, zeby sie pojawilo NWN: HoU? Bo mimo, ze 1 mi nie podchodzi, to mi brakuje tego dodatku,a przydaloby sie miec cala serie :)

Eh, jezu, jak ja bym chcial jakies piekne wydanie giern na INfinity Engine, jakies wspaniale pudełko, dodatki jakies typu mapa, koszulka albo cos... Mniam, mimo, ze na Infinity mam chyba wszystko osobno, to bym sie na takie cos skusił i postawiml na honorowym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:03, wonski85 napisał:

hehe a ja już znam nowe tytuły :)

gothic 2 noc kruka
nwn kingmaker
warhammer winter assault
delta force extreme
empire earth 2
rollercoaster 2 złota edycja
swat 4


Tylko obecność Winter Assault mnie cieszy. Za to nie wierzę, że nie będzie w EKN Sagi Baldur''s Gate, chyba że będzie później ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 10:57, Mroku21 napisał:

Tylko obecność Winter Assault mnie cieszy. Za to nie wierzę, że nie będzie w EKN Sagi Baldur''s
Gate, chyba że będzie później ;]


bg nie będzie w klasyce, szkoda tej gry do takiej serii :)
będzie w platynie i tej wesji będę się trzymał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować