Zaloguj się, aby obserwować  
ReWelot

Star Wars: Force Unleashed - Temat Ogólny (masz PC-eta? Nie wchodz...)

280 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 21:00, jackass napisał:

Widzę ,że jednak zakupiłeś konsolę .Gdzie ,za ile i z czym w zestawie?

Kupiłem Premium Pro 60 GB w MM (Rzeszów) za 899 zł.
A co dokupiłem do tego, to już możesz zobaczyć na moim GS''ie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:53, Łukasz007 napisał:


> Właśnie sprawdziłem DSową wersję. Pograłem godzinke, co dało mi czas na skończenie
misji
> Vaderem i pierwszej Starkillera znanej z dema. Gra jest okropna graficznie, sztywna,

> ma idiotyczne sterowanie w założeniach mające być cool i zero w niej miodu. Nie
brać
> nawet za darmo oO''


co jak co ale grafika i fizyka jest dobra i jak na konsole wystarczy (mówię tylko o PS3
i X360) można się przyczepić do innych rzeczy ale nie do tego. Tak czy siak każdy fan
to kupi a jest ich wiele

K*rwa, kolejny nie umiejący czytać? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę z czytających posty Shiniego . Nauczcie się czytać ,albo spójrzcie w Google co to jest DS .Skrajny debilizm tu widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 20:48, Rumcajs52 napisał:

powinien się włączyć quick time event.

Czyli co? Sorry, ale nie rozumie - od wczoraj mam konsolę, a dzisiaj sobie demo ściągnąłem...
Coś tam dziwnego jest, bo mi raz pokazuje żebym wcisnął X, a innym razem żebym nie wciskał X. Innym razem każe mi wciskać A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 00:08, balduran2 napisał:

> powinien się włączyć quick time event.
Czyli co? Sorry, ale nie rozumie - od wczoraj mam konsolę, a dzisiaj sobie demo ściągnąłem...
Coś tam dziwnego jest, bo mi raz pokazuje żebym wcisnął X, a innym razem żebym nie wciskał
X. Innym razem każe mi wciskać A.

Podczas walki, gdy odbierzesz mu większość energii, pokaże Ci się, że masz nacisnąć kwadrat/X (zależy która konsola). Naciśniesz, to włączy się krótka sekwencja, gdzie masz nacisnąć kolejne wyświetlane przyciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:48, Łukasz007 napisał:

Dokładnie przypomina mi się Jedi Academy i walka mieczami coś rewelacyjnego tutaj bardziej
położono nacisk na moce i ich łączenie z mieczem, w demie nie było wszystkich umiejętności,
a i tak postać wymiata.


Ta gra ma tyle wspolnego z Academy , ze i w jednym i drugim walczysz mieczem w swiecie star warsow.


A co do dema w wersji PS3 posysa grafika, sterowanie z pada jest malo precyzyjne, a auto-aiming w grze tragiczny.
Ot taka masherka dla malo wymagajacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2008 o 20:51, Shini napisał:

Właśnie sprawdziłem DSową wersję. Pograłem godzinke, co dało mi czas na skończenie misji
Vaderem i pierwszej Starkillera znanej z dema. Gra jest okropna graficznie, sztywna,
ma idiotyczne sterowanie w założeniach mające być cool i zero w niej miodu. Nie brać
nawet za darmo oO''


OMG... Czyli sprawdziły się moje najgorsze przypuszczenia , aż brak mi słów aby wyrazić mój zawód po przeczytaniu twojego posta...

Star Wars: The Force Unleashed w wersji na DS-a był jednym z bardzo niewielu gier na tą konsolę na które czekałem z niecierpliwością , a tutaj okazuje się że jest to taka lipna gra , dzięki że mnie w porę przestrzegłeś. Mam teraz tylko nadzieję że gra Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance w wersji na DS-a okaże się znacznie lepszym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 12:39, Sebat1 napisał:

Star Wars: The Force Unleashed w wersji na DS-a był jednym z bardzo niewielu gier na
tą konsolę na które czekałem z niecierpliwością , a tutaj okazuje się że jest to taka
lipna gra , dzięki że mnie w porę przestrzegłeś.

Poważnie, jak nie masz na nią super wielkiego ciśnienia, to nie kupuj. Jeśli masz programator to ściągnij roma i pograj chwile, sam ocenisz. Jak dla mnie crap nad crapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 10:10, DoomnY napisał:

Na GameTrailers.com ukazała się recenzja video. Ocena 6.9/10
http://www.gametrailers.com/player/39954.html


Le sigh.

Może byłem zbyt naiwny, ale spodziewałem się po tej grze czegoś... więcej? W każdym razie jest to odrobinę rozczarowujące i zdecydowanie zniechęca do kupna.

Poczekam na oceny innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6.9 daje GT, 8.4 daje nasze N+. Jednak zaufam swojakom :) Większe serwisy niestety częściej stawiają na ogólną jakość produkcji niż fun jaki się z gry czerpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:56, Shini napisał:

6.9 daje GT, 8.4 daje nasze N+. Jednak zaufam swojakom :) Większe serwisy niestety częściej
stawiają na ogólną jakość produkcji niż fun jaki się z gry czerpie.

poczekaj jeszcze kilka dni na recenzje w PE .Wysnujesz średnią z 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:37, jackass napisał:

> 6.9 daje GT, 8.4 daje nasze N+. Jednak zaufam swojakom :) Większe serwisy niestety
częściej
> stawiają na ogólną jakość produkcji niż fun jaki się z gry czerpie.
poczekaj jeszcze kilka dni na recenzje w PE .Wysnujesz średnią z 3

Na razie mam do ogrania Mercs 2, więc TFU tak czy tak poczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy drugi dzień po premierze, więc prośba o szczere oceny gierki.
Czekałem na ten tytuł od kilku tygodni, ale pierwsze oceny ostudziły mój zapał, chętnie jednak posłucham oceny tych, którzy już grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:25, MLODY2K6 napisał:

No jak moga w nia grac i oceniac jak u nas premiera 29. No chyba ze kupiles wczoraj w
UK i przyjechales do polski


A to przepraszam, tego się nigdzie nie doczytałem, wszędzie widnieją daty 16. OK, poczekam jeszcze trochę, ale coś czuję, że zostanie trochę kasy na inny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:22, Pablor napisał:

Mamy drugi dzień po premierze, więc prośba o szczere oceny gierki.
Czekałem na ten tytuł od kilku tygodni, ale pierwsze oceny ostudziły mój zapał, chętnie
jednak posłucham oceny tych, którzy już grali.



Jak dobrze pójdzie to jutro albo w piątek będę miał na plejaka3, zdam krótką relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować