Zaloguj się, aby obserwować  
Nyron

Windows XP - problemy, pytanie itp.

27 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 14:16, thenat17 napisał:

hej ,a jak zmienic style windowsa XP ? np. jakims programem ?


to co pisalem wyzej Tuneup Utilities :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 21:47, Chester001 napisał:


> poszukaj TuneUp Utlities 2004 lub nowsze wersjei
>
kiedy wbijam w google TuneUp Utlities --> dostaje strony z krakami.. do edycjii 2007 a
samego programu jakoś nie widac.. moze podasz jakiegoś linka ?!


cos slabo szukasz :/ http://www.tune-up.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:16, thenat17 napisał:

hej ,a jak zmienic style windowsa XP ? np. jakims programem ?

Najlepiej zainstaluj program Uxtheme Multi-patcher lub Window Blinds. Dzięki temu pierwszemu możesz wgrać zwykłe skin robione pod windowsa. WB oferuje już bardziej zaawansowane skiny ale jest płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 06:54, pretorianie napisał:

Czy wy też macie problemy z windows update? Na stronie zalecają wyłączyć automatyczne aktualizację,
jak dla mnie zupełny bezsens bo w takim przypadku cały mechanizm aktualizacji traci jakikolwiek
sens. Po to się aktualizuje, żeby system był chroniony. Czyli nazywając rzeczy po imieniu,
microsoft przyznaje się że windows update się ... zepsuł.

Nie tnę Twojego posta swiadomie - inaczej odpowiedź byłaby nieczytelna dla innych.
Nie mam żadnych kłopotów z Windows update. Mam automatyczną aktualizację. Zaczynam podejrzewać, że masz zainfekowany komputer, który podmienił Ci stronę Windows update. Dlatego masz taki komunikat, jaki masz, a nie dlatego, że Microsoft przyznaję się do "zepsucia" update...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:39, Ray 14 napisał:

Da się jakoś zmienić katalog tymczasowy Windowsa?? A konkretnie to WinRARa. Bo mam go na C:
i tam jest mało miejsca, a chce go na D:


Windows: Kliknij PPM na Mój komputer, wybierz Właściwości. Kliknij na zakładkę Zaawansowane, a potem na przycisk Zmienne środowiskowe. W zmiennych systemowych edytuj zmienne TEMP i TMP (wpisz w nich nową ścieżkę folderu na pliki tymczasowe).

WinRAR: Chodzi Ci zapewne o to, że WinRAR gdy otwierasz spakowane pliki to on je zapisuje, jako tymczasowe, bo bezpośrednio z archiwum się nie da. Tym folderem jest folder na pliki tymczasowe danego użytkownika. Powtarzasz krok wyżej, tyle że ustawiasz je w grupie Zmienne użytkownika dla XXX.

PS. Nie sprawdzałem tych metod, za szkody nie odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:46, Marcinos07 napisał:

> hej ,a jak zmienic style windowsa XP ? np. jakims programem ?
Najlepiej zainstaluj program Uxtheme Multi-patcher lub Window Blinds. Dzięki temu pierwszemu
możesz wgrać zwykłe skin robione pod windowsa. WB oferuje już bardziej zaawansowane skiny ale
jest płatny.

zainstalowalem ten pierwszy :D i oto chodizlo :)
ale jednak owle Vista Inspirat v1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 21:39, tomfelton11 napisał:

I po sprawie... Uprzedzam że to niebędzie legalne jesli masz orginalnego windowsa xp tylko
sobie pogorszysz:)


SP do nielegalnej kopii windowsa? Dobrze rozumiem? A to panu już podziękujemy...BAN


Wątek w którym powinna odbywać się dyskujsja był podany niemal na poczatku, dlaczego więc nadal tutaj toczy się dyskusja?

Kłódeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować