Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów i zagraj tego samego dnia - nowa usługa w sklepie gram.pl!

122 postów w tym temacie

Tak czytam sobie i czytam te zachwyty, i zastanawiam się czy w Warszawie nie ma jakichś Empików, albo innych sklepów z grami, że trzeba aż 20zł płacić dodatkowo za grę? Chyba nawet największy maniak mógłby poczekać ten dzień czy dwa i pofatygować się osobiście do sklepu zamiast bulić sporo kasy (wartości kolejnej gry z KK czy EKN przecież)... Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 22:18, Bosper napisał:

>A dlaczego warszawa jest stolica?

Nie wiem czy znasz historie, ale niejaki król Polski Władysław II Waza przeniósł swoją siedzibę
do Warszawy, a wtedy miejscem urzędowania króla zawsze była stolica i tak zostało i nikt nie
bedzie tego zmieniał.


Tak pouczac to Ty mozesz przedszkolaka - przeciez znam historie wlasnego kraju. A że "Władek" tak glupio przeniosl stolice to nie moja wina :). A tak swoja droga - chyba nie zauważyłeś, ze to miało być pytanie retoryczne

Dnia 25.04.2007 o 22:18, Bosper napisał:

> najpierw Warszawa, potem całe Mazowsze, potem cała Polska, potem cała Europa xD

Ludzie przeciez napisali, że dostarczają w 1 dzień a skoro mają magazyny w Piasecznie koło
Warszawy to nie dadza fizycznie rady do każdego miasta w polsce dostarczyć na czas. Jak zapytacie
czemu nie mają w innych miastach to odpowiem którto - to nie opłacalne, spam magazynów to duże
koszta itd. Może CDP ma jakieś małe magazyny w innych miastach, ale tego już nie wiem.


no i ponownie nie zrozumiales kontekstu - po właściwy odsyłam np tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22138&pid=66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować