Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów i zagraj tego samego dnia - nowa usługa w sklepie gram.pl!

122 postów w tym temacie

Już widzę te narzekania w topicu o masterlinku typu "je***i ku** złodzieje nie dostarczaja mi gry ! 2 dni opuźnienia !" itp :/ Poza tym żeby z tego skorzystaćto trzeba zapłącićz góry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:02, Klimos napisał:

Biorąc pod uwagę to co tutaj na forum przeczytałem na temat Masterlinka, to wcale nie jestem
pewien czy tak różowo to będzie wyglądało jak w treści newsa.


to zastanowmy sie na jakiej podstawie tak twierdzisz - wypowiedzi, ktore obiektywnie jest trudno
ocenic... wg starej zasady, ktora niezmienna jest od x lat - latwo jest napisac ze cos jest nie w porzadku,
zle lub nie tak jak bys chcial, gorzej juz zmusic sie do napisania, ze jest ok ;).

nie twierdzimy w newsie, ze bedzie idealnie, niemniej jesli firma, z ktora wspolpracujemy, jest w stanie
zaoferowac nam taka usluge to bardzo sie z tego cieszymy. tym bardziej ze ZADEN inny z duzych przewoznikow,
nie jest w stanie nawet zaproponowac takiej uslugi... jak bedzie zweryfikujemy w dzialaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawa usługa w sklepie gram.pl :) Cały czas się rozwijacie, jak widzę. Mimo wszystko chyba lepiej iść do sklepu i zamiast płacić za przesyłkę kupić sobie jakąś eXtra Klasykę :P Chociaż dla osób cierpiących na brak czasu to naprawdę ciekawe rozwiązanie (o ile ktoś mieszka w Wawie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:11, gogowitczak napisał:

a co to bedzie jezeli bedzie mozna wybrac taka opcje przyesylki przy pre-orderach :)


aktualnie - nie bedzie mozna ;), ale "to wyjdzie w praniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... na początek Warszawa, następnie okolice, potem cały kraj :-) Później z górki opanują Europę i zaatakują świat !!
Muahahaha ! Przejrzałem Was ! :P

A na serio: dobra opcja dla mieszkańców Wa-wy, byle tak dalej :-)

PS Szkoda, że CDP nie ma swej siedziby w pięknym mieście Poznań ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie toto... dobrze, że jakiś taki cierpliwy się urodziłem ;-) Poza tym, nie mieszkam w Warszawie, lecz w mieście, w którym nie będzie niczego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. Taka usługa to żadna wielka rewolucja. Przynajmniej cieszyć się mogą mieszkańcy Warszawy jak sądze niewielki % klientów gram.pl z całej Polski. A masterlink i tak 1/2 przesyłek będzie dostarczał z jakimś opóźnieniem(choć sam ich nie miałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:18, Tuddrussel napisał:

> a co to bedzie jezeli bedzie mozna wybrac taka opcje przyesylki przy pre-orderach :)

aktualnie - nie bedzie mozna ;), ale "to wyjdzie w praniu"


;-) a szkoda, bo moznaby grac kilka dni przed premiera :P No i szkoda, ze CDp ma siedzibe w stolicy a nie w Gdyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje :-) Ale tak jak wcześniej ludzie mówili.... Masterlink.... Ehhh. Mój SWAT4 szedł do mnie tydzień ;/

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:22, WorldWar3PL napisał:

Drogie toto... dobrze, że jakiś taki cierpliwy się urodziłem ;-) Poza tym, nie mieszkam w Warszawie,
lecz w mieście, w którym nie będzie niczego ;-)


niedrogie, jednak. bo widzisz: normalne sreberko - w 48h, a tutaj sreberko tego samego dnia praktycznie,
wiec i cena musi byc wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:14, Outlander-pro napisał:

Już widzę te narzekania w topicu o masterlinku typu "je***i ku** złodzieje nie dostarczaja
mi gry ! 2 dni opóźnienia !" itp :/ Poza tym żeby z tego skorzystać to trzeba zapłacić z góry
...


skoro gwarantuja, ze dostarcza jeszcze tego samego dnia to napewno nastepnego juz to dostaniesz. No a ze trzeba zaplacic z gory to coż - i tak wiekszosc ma konto w banku (przez internet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie. Idealny sposób na zamknięcie ust wszystkim malkontentom powtarzającym w kółko niezbyt miłe określenia pod adresem Masterlinka. Chciałbym zobaczyć to na własne oczy. ;) Pozostaje tylko żałować, że taka usługa jest dostępna w Stolicy, do której mam jakieś 130km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... jak już napisałem jestem cierpliwy, więc sensu takich usług nie zrozumiem... Po dopłaceniu tych pieniążków wychodzi cena taka, jak np. w empiku - wtedy taki rodzaj przesyłki zostaje tylko tym, co znienawidzili wychodzenie z domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:25, KrisK91 napisał:

Qrcze - gdy przeczytałem tytuł newsa pomysłałem sobie "OMG - nareszczie digital buy w Polsce!
Będę mógł sobie kupić tanio grę i ściągnąć, a nie czkeać i płacić za przesyłkę! :D".

No cóż...


zycze powodzenia w sciaganiu Edycji Kolekcjonerskiej jakiejś gry przez internet (oryginalny chinski latawiec do wydrukowania) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja jestem 05. No ale to juz nie Wa-wa. Poza tym zamowiona i oplacona wczesniej gre dostaje zawsze nastepnego dnia. W zupelnosci mi to wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do stolicy mam jakieś pół Polski, więc mnie to ni ziębi, ni grzeje. Wielka szkoda, że tylko stolica to oferuje. A mniejsze miasta pewnie nie mają na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować