Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - pakiety dodatkowe w sklepie gram.pl!

54 postów w tym temacie

Uwaga do wszystkich... Jak powiedział Krejt... Packi są AKTUALNE... On kupił packa przed premierą Nightfalla, kiedy limitem był 31 Grudnia 2006... Teraz mamy "drugą edycję" tych packów... są pełnowartościowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krejt, a teraz mała rada... jeśli CDP sprzedałoby coś niepełnowartościowego, i nie miałoby na to umowy z AN (a takową musi mieć...) mogłoby ponieść ogromne koszta :) - walka w sądzie z AN byłaby wyniszczająca :)

CDP sprzedając te packi ponownie, musiało w jakiś sposób porozumieć się z AN, które wyraziło zgodę i "stworzyło" nowy okres działania "nowych-starych" packów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 drobna uwaga, w poscie powinno byc wyjasnione czy:

-Osoby, ktore wczesniej kupily pre-ordera+ bonus key (zawierajacy 1 dod slot+ 2 bronie) moga kupic ten nastepny bonus key?

-Czy to znaczy, ze ten pack nalezy traktowac jako cos nowego i kolejny bonus slot? Czy lepiej nie kupowac nastepnego bonus packa bo zmarnuje pieniadze?

Z tego co pamietam, osoby ktore maja juz wprowadzony jeden bonus key, nie moga wprowadzic drugiego takiego samego i tym samym nie dostana 2 slota....a szkoda. Bo jak narazie mam 9 charow i chetnei kupilbym ze dwa sloty wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylbym zapomnial. Zglaszam pewien postulat- aby CDProjekt, za posrednictwem Gram.pl zaczelo sprzedawac sloty do GW.

Kurcze moj bank nie wyrabia wirtualnych kart kredytrowych (tylko 4 banki to robia w ogole), a danych swojej normalnej karty kredytowej nikomu nie wysle przez ocean, szczegolnie aby kupic slota do gry komputerowej za 10$. Wolalbym to kupic od sklep gram.pl placac przelewem....po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Jak można dać postaci broń zawartom w pakiecie? Wpisałem już mój klucz i rzeczywiście mam 1 dodatkowy slot, ale broni nie ma. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 19:31, zoltriks napisał:

Hejka! Jak można dać postaci broń zawartom w pakiecie? Wpisałem już mój klucz i rzeczywiście
mam 1 dodatkowy slot, ale broni nie ma. Co mam zrobić?

wpisz komende /bonus ...
A ja do tego bonus packa dostalem calkowicie za darmo gre homewrold 2!!! Nie zamawialem, a dostalem...mila niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 19:32, sony ericsson napisał:

> Hejka! Jak można dać postaci broń zawartom w pakiecie? Wpisałem już mój klucz i rzeczywiście

> mam 1 dodatkowy slot, ale broni nie ma. Co mam zrobić?
wpisz komende /bonus ...
A ja do tego bonus packa dostalem calkowicie za darmo gre homewrold 2!!! Nie zamawialem, a
dostalem...mila niespodzianka


Aha dzięki, ja też homeworlda 2 dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. wpisałem komendę i mam już broń. Jednak podczas gry zamiast broni moja postać wymachuje świecącym kwadratem. Czy to zawsze tak dziwnie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:45, sony ericsson napisał:

tjaaaa to gdzie ty mieszkasz...


Gdynia: miasto z 252 tysiącami ludzi i 33 urzędami pocztowymi :-)

Dnia 28.04.2007 o 19:45, sony ericsson napisał:

Wiec sam wyciag wnioski


tak przeniesc sie do nie-miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bonusowy Pack wlasnie dostalem i dziala bez problemu (+1 dodatkowy slot i dwie unikatowe ładne bronie dla derv i parg po wpisaniu /bonus) POLECAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować