Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 00:39, bruli napisał:

> Mam Intel Core Duo 2Gh,1 Gb ram''u,GeForce''a 8500Gt z 512mb pójdzie?

Nawet nie denerwuj mnie takimi pytaniami. Może to nie jest high endowy komputer, ale chyba
nie ma na chwilę obecną gry, która by się na nim nie uruchomiła. Zresztą zobacz kilka postów
wyżej na jakim sprzęcie ja uruchomiłem demko.


Jest narazie jedna gra,która mi nie pójdzie "Stranglehold''.Potrzebuje 2Gb Ram''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo w CDA ma takie wymagania:
procesor 2,4 GHz
512 RAM
grafika 256 MB, SM 2.0

Tak się właśnie zastanawiam na Crysisem i CoD 4. Obie gry fajne. Obie gry mi pójdą. CoD na lepszych detalach. No i CoD jest tańszy o około 20 zł. Musze się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem dzisiaj pobawić się ustawieniami graficznymi. Włączyłem cienie, głebię perspektywy kilka świetlnych bajerów i wszytkie opcje tekstur na high (ale z wyłączonym filtrowaniem) i co? Wszystko działa płynnie, nawet podczas walk o czołg. Sprzęt jak pisałem wcześniej mam zupełnie przestarzały. Jestem pod wrażeniem. Gra wygląda pięknie, do tego wygląda na to, że to najlepiej zoptymalizowany nowy shooter na rynku. Nie ma bata, jeśli multi okaże się dobry to trzeba kupić wersję premierową. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 14:31, Sycylius napisał:

Wiadomo juz jaka będzie cena cod4 w media markcie?Albo w empiku czy cos takiego;)?

ja słyszałem że do 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć co to za ''przestarzały sprzęt''? Bo nie wiem, czy jest sens ściągać demo na mój ''świetny'' AMD Sempron 2400+, 768 MB RAM i Ati Radeon 9550 256 MB 128 bit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem w demo . Muszę przyznać że długo nie mogłem ochłonąć ;))
Gra jest wspaniała , spodziewałem się że będzie dynamiczna ale to co zobaczyłem po prostu mnie zamurowało . Zabawa z podwieszanym pod karabinkiem granatnikiem nie ma sobie równych .Szkoda tylko że misja jest rozgrywana w nocy , jako że po za docenieniem gogli noktowizyjnych nie można zobaczyć jak gra będzie wyglądała ( i chodziła ) w dziennych warunkach . Jak wiadomo w dzień obciążalność sprzętu jest dużo większa i można by było zobaczyć jak nasz komp by się zachował . Wracając jednak do gry , to na pewno nie zabraknie jej na mojej półce .Nie trzeba być miłośnikiem ani FPP ani tej serii, aby docenić tą grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz pobrać śmiało powinno chodzić bez problemu na tych low/medium a może i wyższej wystarczy pokombinować z ustawieniami na moim przedpotopowym kompie na Extra detalach hula jak miło tylko wyłączyłem jakieś tam świecidełka. Trzeba jeszcze spełniać jeden warunek wyłączać wszystko z paska co obciąża system i mieć porządek na dysku, niektóre osoby tak mają a potem pretensje że im słabo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyłączaniem to ja już mam doświadczenie z Gothiciem 3, więc bez problemu. Hm.. no to zabieram się za ściąganie - ustawię sobie medium/high, pobawię się suwakami i zobaczymy, co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:35, WorldWar3PL napisał:

A można wiedzieć co to za ''przestarzały sprzęt''? Bo nie wiem, czy jest sens ściągać demo
na mój ''świetny'' AMD Sempron 2400+, 768 MB RAM i Ati Radeon 9550 256 MB 128 bit...


AMD A64 3000+, 2x256 RAM i GF 6600 128 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM.. Wczoraj sciagnolem demko a spodziewalem sie czegos niezlego ogladajac trailery ale gra mnie zaskoczyla jest lepiej niz dobrze jest zajebi....zamowienie zlozone nie moge sie doczekac... POZDRAWIAM I POLECAM COD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo zainstalowane. Choć widzę, że gra na moim komuterze CHOLERNIE przycina, postanowiłem w nią dalej grać. :D
Grafika jest naprawdę piękna. Jeśli będę miał nowy komputer/nową konsolę - od razu ją kupię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko ma naprawdę świetną optymalizacje i niech tak zostanie bo u mnie bardzo ładnie chodzi na Extra Detail i AA x 4:P Mam nadzieję, że w pełnej wersji nic się nawet o trochę nie zwiększy mam taką nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrrrr,niewiem co powiedziec,mam ochote zbluzgac caly siwta,ale spokojnie.Ide dzis do kumpla,mama jego mi mowi ze syn gra zebym szedl do pokokoju,wiec ide i co widze,sku*....gra w full wersje cod 4.Gdzie jest sprawiedliwosc,chyba nie musze dodawac ze jest to wersja z najtanszego sklepu internetowego zwanego tez torrent:(((Zal,pocieszam sie jedynie tym ze nie zagra w mp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:03, FerraEnzo napisał:

Wrrrr,niewiem co powiedziec,mam ochote zbluzgac caly siwta,ale spokojnie.Ide dzis do kumpla,mama
jego mi mowi ze syn gra zebym szedl do pokokoju,wiec ide i co widze,sku*....gra w full wersje
cod 4.Gdzie jest sprawiedliwosc,chyba nie musze dodawac ze jest to wersja z najtanszego sklepu
internetowego zwanego tez torrent:(((Zal,pocieszam sie jedynie tym ze nie zagra w mp:)



Takie przypadki denerwują nie tylko ciebie, ale co zrobisz :/ przez to, że niezainwestowań na pewno nie zagra w trybie MP, nie zobaczy pięknego pudelka z nowiutką płytą, nie ucieszy się gdy w piątek będzie premiera i kiedy listonosz zapuka do twoich drzwi to chyba wszystko na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:39, Carl92 napisał:

Demko ma naprawdę świetną optymalizacje i niech tak zostanie bo u mnie bardzo ładnie chodzi
na Extra Detail i AA x 4:P Mam nadzieję, że w pełnej wersji nic się nawet o trochę nie zwiększy
mam taką nadzieje.

Ja też mam taką nadzieję ... Gram właśnie w Call of Duty United Offensive i jestem zaszokowany. Gra sprzed kilku lat, potrafi się ostro przyciąć na moim w miarę nowym sprzęcie ! Na niektórych mapach klatki na sek. spadają nawet do (!)6(!). Wolne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować