Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Musze sie pochwalic.Oto jakiego stata wykrecilem w trybie HC.Gralem Berreta i Desert Eaglem,z perkow mam claymores,pluca jak miechy i cos tam jeszcze.Nie ukrywam ze to moj najlepszy stat jak do tej pory:)

20071128171548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak,ale tamten serv byl starsznie zlagowany i naprawde wszystkim polecam HC
62.104.19.145:27400 -- to ip serva na ktorym gram.Niemiecki,super atmosfera,zero lagow,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jako ciekawostke podam ...nie wiem czy wszyscy wiedza ale po przejsciu gry i obejrzeniu do konca creditsow odblokujemy dodatkowa misje ...trwa jakies 5 minut i dzieje sie w samolocie ,trzeba uratowac VIPa i potem z niego wyskoczyc :) fajnie ze tworcy nawet takimi szczegolami zadowalaja graczy.Naprawde zalezy im na nas :D znalazl ktos moze wszystkie Intele ? Bo chcialbym pobawic sie kodami na Slo-Mo ,przeszedlem gre ale nie chce mi sie zbierac wszystkiego i szukac.Bylby ktos tak uprzejmy i wyslal mi save z kodami odblokowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Jestem w którejś tam planszy w Arabii Saudyjskiej. Musze zniszczyć działo przeciwlotnicze(plansza w której idzie sie ulicami miasta, potem trzeba rozwalić 2 czołgi, potem chronić innego). Dałem na to działo ładunki wybuchowe, tak jak było zaznaczone, ale nic sie nie stało, tzn ktoś tam coś powiedział, jakiś tam żołnierz, ale to tyle że dobra robota(coś tego typu). No i teraz strzelam do ludzi w takim budynku, w którym są 3 karabiny maszynowe, ale zabijam i ciągle przychodzą. Co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:01, lis899 napisał:

Mam pewien problem. Jestem w którejś tam planszy w Arabii Saudyjskiej. Musze zniszczyć działo
przeciwlotnicze(plansza w której idzie sie ulicami miasta, potem trzeba rozwalić 2 czołgi,
potem chronić innego). Dałem na to działo ładunki wybuchowe, tak jak było zaznaczone, ale nic
sie nie stało, tzn ktoś tam coś powiedział, jakiś tam żołnierz, ale to tyle że dobra robota(coś
tego typu). No i teraz strzelam do ludzi w takim budynku, w którym są 3 karabiny maszynowe,
ale zabijam i ciągle przychodzą. Co robić??

Powinieneś się udać do miejsca gdzie zaznacza kompas i wtedy powinien pojawić sie rozkaz , że powinieneś zaznaczyć flarą, nalot helikopterem na budynek. Flare zaznacza się w pobliżu bramy siatkowe. Przy samej prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha nie wiedziałem że jest zdalnie detonowany ładunek:D Teraz przez przypadek nacisnąłem i wybuchło. Nie popisałem sie troche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakie jest call of duty 4, słyszałem że podobno jest zajebiste????
Piszcie kto grał. A i jeszcze jedno jakie ma wymagania niech ktoś poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM od wczoraj bruboje zagrac w MP i wczoraj mnie wywalalo bo mialem za durzy Ping albo po polaczeniu po 20stu sekundach wywala i jest napis.....serwer odlaczony <nazwa> PunkBuster kicked player<nazwa>
(for 0 minutes) no packedflour oco kaman .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:26, 0zajob3 napisał:

WITAM od wczoraj bruboje zagrac w MP i wczoraj mnie wywalalo bo mialem za durzy Ping albo
po polaczeniu po 20stu sekundach wywala i jest napis.....serwer odlaczony <nazwa>
PunkBuster kicked player<nazwa>
(for 0 minutes) no packedflour oco kaman .....


w sumie mała strata... możesz się na j. polski pouczyć i podszkolić ortografię bo coś Ci nie idzie ;p

Muniok, cod4 jest super grą, naprawdę a wymagania podałem kilka postów wcześniej

PS podkreślenie i pogrubienie moje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty rządzi, zamówiłem miesiąc przed premierą i od dwóch tygodni pykam ;] Jednak mam jeden problem ktory mnie zasmuca - otoz, w singlu na full detalach i rozdzialce 1280x1024 (max dla mojego monitora) przeszedlem cala gre z bardzo plynna animacja (fpsow nie liczylem bo skoro jest ladnie to po co liczyc?), po czym wlaczylem multi, na ktorym - katastrofa - 50 fpsow z problemami (skacze czasem do ~40) wyciagam dopiero na minimalnych detalach i rozdzialce 11XX x 8XX (nie znam na pamiec bo rzadko jej uzywalem dotad). Moj komp:

8800 GTS 640MB
2GB DDR2
C2D E6600 2,4GHz
Lacze internetowe - kablowka, 1024kbps

Przypominam, ze singla przeszedlem na full detalach przy bardzo przyjemnych fpsach... Dlaczego tak moze byc?

P.S.
Przepraszam za brak polfontow - klawiatura mi sie przestawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:46, Geglash napisał:

- katastrofa - 50 fpsow z
problemami (skacze czasem do ~40)

Rzeczywiście, tragedia...
Chłopie, ludzkie oko nie widzi różnicy pomiędzy 60 a 50 fpsami... więc nie mydl oczu że mając 50 fps w multi zauważyłeś jakieś zmiany. Chyba że spadło ci do 20-30.

A problem ze spadkiem Fps w sieci może być związany ze zbyt wolnym łączem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia wiem ze najbardziej nie przeszkadza niska ilosc fps, tylko jej ciagle zmiany. A mi wlasnie skacze 40-50, a to wplywa na celowanie itp -.-'

"moze byc zwiazany" - fachowa odpowiedz...

Jesli tak to dlaczego przy zerowych problemach w singlu musze ustawiac z max na min detale i zmniejszach rozdzialke, zeby miec te 40-50 a nie 15-30 fps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. Zła baletnica i na rąbek u spudnicy będzie narzekać. Ja w CS: Source mam 30, maksymalnie 40 FPS`ów i jakoś mi to nie przeszkadza. Liczą się tylko umiejętnośći. Kiedyś miałem tak zawirusowany komp, że w CoD1 ze 100 zrobiło mi się 50... i co? Nie bardzo mi to przeszkadzałó, tak samo się grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra widze ze ludzie tu bardzo pomocni wiec dalej nie bede pisal thx

PAPISHON - mam dobrego kompa to chce grac na dobrych detalach z dobrymi fpsami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować