Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2009 o 12:41, Citkowsky napisał:

> To kupiłem GOTY za bagatela 70 zł. Troszkę boli bo można było mieć za jakieś 10
zł mniej
> ( z wliczoną wysyłką ) ale przeboleję :P


gdzie tak jest? na allegro najtaniej widzialem za 59zł plus dycha przesylki i wychodzi
to samo.


Na allegro widać za 55. A w ceneo luknij ;) 52 zł za grę. 60 mam w Poznaniu, ale bilety i szukanie sklepu to mi się nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 12:45, dawidos160 napisał:

> > To kupiłem GOTY za bagatela 70 zł. Troszkę boli bo można było mieć za jakieś
10
> zł mniej
> > ( z wliczoną wysyłką ) ale przeboleję :P
>
>
> gdzie tak jest? na allegro najtaniej widzialem za 59zł plus dycha przesylki i wychodzi

> to samo.

Na allegro widać za 55. A w ceneo luknij ;) 52 zł za grę. 60 mam w Poznaniu, ale bilety
i szukanie sklepu to mi się nie chciało


ta, widziałem. 52zl za grę plus 10zł za wysyłkę zwyklym listem (!!!!) a za polecony priorytet koles zyczy sobie 18zl. Żadna mi promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w dwóch mam zmienione wartości : com_maxfps 125, cl_maxpackets 60.

Dnia 29.08.2009 o 10:27, Grodhar napisał:

I znowu nie wiem co to DM i S&D ;p


DM - każdy na każdego
S&D - znajdź i zniszcz - bombka

Dnia 29.08.2009 o 10:27, Grodhar napisał:

Na crossfire np jak strzelam z snajperki z jednego końca mapy to drugi widzę tak jakby gamma była za wysoka, i nic prawie nie widzę.


Crossfire to bardzo jasna mapka, więc pewnie dlatego odnosisz takie wrażenie.
Jeśli jednak bardzo Ci to przeszkadza, to przypisz jednemu z klawiszy komendę r_gamma ze zmienioną wartością.
Ustaw wartość która Ci odpowiada, a w komendzie wpisz niższą wartość dopasowaną do jaśniejszych mapek.
Nie pamiętam tylko, czy w ogóle dało się przypisać gammę do klawisza. W każdym razie warto spróbować.
A jeśli chodzi o sam "przepis" na tego binda, to :

/bind x "toggle r_gamma y"

x - klawisz, któremu chcesz przypisać komendę
y - wartość gammy

Jeśli nie zadziała, to napisz. Być może potrzebna będzie pewna poprawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie... na jakich serwerach graliście gdy zaczynaliście przygodę z CoDem? Mi jest ciężko na mapach, bo slaby wzrok + ciężko dostrzec przeciwników... ale chyba to przeminie z czasem i skillem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 13:48, Tyler_D napisał:

Znajdź sobie taki serwer - BLAM Shipment 24/7 - jedna mapa, bardzo malutka, 2
drużyny i masa radochy i killi - jedna z moich ulubionych.

Ja pamiętam zaraz po premierze coda, jak jeszcze nieznane byly bronie, to byly serwery na 40 osób, shipment, z meczennikami, granatnikami itD :D Do tego naloty i heli :) To było coś

@RazorBMW
- to że ciężko dostrzegasz przeciwników może nie zalezec od ciebie ;P Bardzo wazne sa ustawienia grafiki. Powylaczaj wszystkie lustrzane mapy, odblaski itd, modele i tekstury zostaw na normalnych, Rozdzielczosc i odswiezanie ekranu ustaw natywne dla monitora, antialiasnig off, anizotropia off, filtrowanie tekstur conajmniej na Blinearne, jasność już musisz dostosować pod siebie, na jakiej najwięcej widzisz.
Podsumowując: W pierwszym oknie praktycznie wszystko wyłącz (tylko podwójne karty graficzne na tak, ew. uderzenia pocisków i ragdoll, bo to dodaje smaczków grze, no i szczegóły modeli na normalne. Reszta niskie albo wył.)
W drugim oknie graficznym Filtrowanie conajmniej na blinearne, anizotropia off, reszta na normalne lub wysokie, zalezy od kompa.
I do tego polecam komendę /cg_fov 80 oraz /r_drawdecals 0 (wpisujemy w konsoli ~ w czasie gry)
Powinno być o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 14:22, koLLLL napisał:

Ja pamiętam zaraz po premierze coda, jak jeszcze nieznane byly bronie, to byly serwery
na 40 osób, shipment, z meczennikami, granatnikami itD :D Do tego naloty i heli :) To
było coś .

To były piękne czasy :) Pamiętam, że pierwszym serwerem, na który wbiłem był Shipment 24/7. Ponad 30 ludzi, którzy kampią, strzelają przez blachy... jednym słowem, ginąłem zanim zdążyłem się respnąć. Pomyślałem wtedy: "o kur... co ja kupiłem? Tyle kasy w błoto, takie małe mapy i tyle ludu". Myślałem, że mnie normalnie szlag trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2009 o 12:48, Citkowsky napisał:

ta, widziałem. 52zl za grę plus 10zł za wysyłkę zwyklym listem (!!!!) a za polecony priorytet
koles zyczy sobie 18zl. Żadna mi promocja.

Co jest zwykłym złodziejstwem, bo na poczcie taka wysyłka to koszt 6-7 zł max.
P.S Ludzie, dajta se spokój, taniej nie będzie. Bierzcie póki są, bo znowu wykupią, i zostanie wam czekać na MW2. Naprawdę nie wiem jaki był sens czekania aż gra potanieje o głupie dwie dychy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 14:28, Darkstar181 napisał:


> ta, widziałem. 52zl za grę plus 10zł za wysyłkę zwyklym listem (!!!!) a za polecony
priorytet
> koles zyczy sobie 18zl. Żadna mi promocja.
>
Co jest zwykłym złodziejstwem, bo na poczcie taka wysyłka to koszt 6-7 zł max.
P.S Ludzie, dajta se spokój, taniej nie będzie. Bierzcie póki są, bo znowu wykupią, i
zostanie wam czekać na MW2. Naprawdę nie wiem jaki był sens czekania aż gra potanieje
o głupie dwie dychy...



jak takie głupie to dorzuć mi 2 dyszki to jeszcze dzisiaj sobie kupie.
Sens byl taki, że przez ostatnich kilka miesiecy nie dalo sie kupic MW w normalnej cenie. W żadnym sklepie go nei bylo a jedyna szansa na zakup byly odwiedziny allegro a tu idioci sprzedawali po 150zł i ludzie kupowali (oO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 14:30, Citkowsky napisał:

jak takie głupie to dorzuć mi 2 dyszki to jeszcze dzisiaj sobie kupie.

No, ja wiem że uzbieranie ich przez dwa lata od premiery to nie lada wyczyn :P

Dnia 29.08.2009 o 14:30, Citkowsky napisał:

Sens byl taki, że przez ostatnich kilka miesiecy nie dalo sie kupic MW w normalnej cenie.
W żadnym sklepie go nei bylo a jedyna szansa na zakup byly odwiedziny allegro a tu idioci
sprzedawali po 150zł i ludzie kupowali (oO).

Grę wycofano ze sprzedaży, bo miało się pojawić w nowej cenie (cholera wie czemu musiała zniknąć z półek)
Tym bardziej jednak dziwie się że ludzie się obudzili akurat przed premierą MW2, i akurat w momencie gdy Cod4 zeszło z półek :)
Ale rozumiem że nie wszyscy przecież musieli kupić grę wcześniej, z różnych powodów.
Chodzi mi o to, że to jest w zasadzie ostatnia szansa, i w ogóle sens kupowania gry, bo w listopadzie wyjdzie MW2, i ludzie przeniosą się na nią, zostawiając puste serwery z poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 14:35, Darkstar181 napisał:

>Chodzi mi o to, że to jest w zasadzie ostatnia szansa, i w ogóle sens kupowania gry,
bo w listopadzie wyjdzie MW2, i ludzie przeniosą się na nią, zostawiając puste serwery
z poprzedniczki.


Nonsens. chyba nie odwiedzales ostatnio serwerów z CODem 2. Ludzie nadal będą grać w MW mimo premiery MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ... Shipment z początku daje właśnie takie wrażenie, totalna sieczka, niemożność ubicia nawet jednego wroga itp ... ale po paru sesyjkach już jest w miarę ok. ;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2009 o 14:39, Citkowsky napisał:

Nonsens. chyba nie odwiedzales ostatnio serwerów z CODem 2.

Nie, nie odwiedzałem. Strasznie dużo cwaniaków z kodami, w rzyci mam tutejszy multi.
>Ludzie nadal będą grać w

Dnia 29.08.2009 o 14:39, Citkowsky napisał:

MW mimo premiery MW2.

No właśnie najmniej to będzie grać w czasie premiery, bo każdy będzie chciał wypróbować nową część. Sporo pewnie zostanie, ale podejrzewam że większość się przesiądzie. To samo było z Codem 2. Niektórzy jeszcze tam grają, ale większość się przeniosła.
Poza tym, jakby nie było to CoD 2 jest osadzony w innych realiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 14:43, Darkstar181 napisał:


> Nonsens. chyba nie odwiedzales ostatnio serwerów z CODem 2.
Nie, nie odwiedzałem. Strasznie dużo cwaniaków z kodami, w rzyci mam tutejszy multi.
>Ludzie nadal będą grać w
> MW mimo premiery MW2.
No właśnie najmniej to będzie grać w czasie premiery, bo każdy będzie chciał wypróbować
nową część. Sporo pewnie zostanie, ale podejrzewam że większość się przesiądzie. To samo
było z Codem 2. Niektórzy jeszcze tam grają, ale większość się przeniosła.
Poza tym, jakby nie było to CoD 2 jest osadzony w innych realiach.



Ok, większość się przesiadzie ale i tak tysiące osob zostanie co mi osobiscie pasuje bo serwery nigdy pustkami świecić nie będą. A CODa 4 przeszedłem ze 2 razy i tylko na multi jeszcze nie gralem to też czekalem aż stanieje bo po co kupować grę po 2 latach jak już dawno się w nią pogralo.
Kolega niestety nie pozwolił grać na multi w obawie, ze zbanuja cd keya i musze miec swoj egzemplarz. Grę kupię, ale we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 14:30, Citkowsky napisał:

jak takie głupie to dorzuć mi 2 dyszki to jeszcze dzisiaj sobie kupie.

Citek ... weź przestań narzekać i skąpić na każdym kroku bo tu już żenujące się robi. CoD jak każda gra od tego wydawcy przez długi czas jest sprzedawana dość drogo i do żadnej taniej serii nie trafia więc nie ma co się bulwersić. Czasem się trafi jakaś obniżka ale nie ma co - i tak będzie to parędziesiąt złotych - o wielkich promocjach nie ma co liczyć. Ja kupiłem dość późno po premierze wersję zwykłą - nie GotYE - za bodaj 69 zł z wirtusa [ zanim jeszcze zaczęły się te braki w sklepach ] i nie żałuję ani grosza a ty się plujesz o 20 zł. 3-4 aukcje twoje aukcje z allegro i masz 20 zł - nie bądź śmieszny ... A jak to dla ciebie za drogo to nie graj w ogóle, nie będziesz miał problemów - żadnych.

Dnia 29.08.2009 o 14:30, Citkowsky napisał:

Sens byl taki, że przez ostatnich kilka miesiecy nie dalo sie kupic MW w normalnej cenie.

To się kupuje jak jest albo nie narzeka tygodniami na forum ...

Dnia 29.08.2009 o 14:30, Citkowsky napisał:

W żadnym sklepie go nei bylo a jedyna szansa na zakup byly odwiedziny allegro a tu idioci
sprzedawali po 150zł i ludzie kupowali (oO).

Hahaha ... sam sprzedajesz swoje gry wygrane na allegro pod płaszczykiem hitów a takim akcjom się dziwisz? To się nazywa hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 14:48, Tyler_D napisał:

>>..............


Człowieku weź się opanuj i nie prowokuj bo normalnie jak cie czytam to nerwy puszczają.

Mi cena odpowiada, 69zł to dobra cena za ten produkt.
Po drugie z tymi 20zl to o co innego chodziło. Chodziło o to, że ktoś napisał ,,głupie 2 dychy".
Tobie może rodzice dają na gry i inne rzeczy ale ja mam lat 21 i sam staram się utrzymywac to też 20zł to jakiś pieniądz dla mnie jest i warto było poczekać jakeiś 3 meisiace dla tych 20zł tym bardziej, że gra ta nie jest dla mnie nowa, znam ją bardzo dobrze i kilka razy przeszedłem wiec się nie napalałem i spokojnie moglem poczekać.

>>To się kupuje jak jest albo nie narzeka tygodniami na forum ...

jakimi tygodniami kolego? Dzisiaj dopiero włączylem się w dyskusję i bynajmniej nigdy nie narzekałem. Czytaj ze zrozumieniem. Tego jeszcze chyab was uczą w szkołach?

>>>Hahaha ... sam sprzedajesz swoje gry wygrane na allegro pod płaszczykiem hitów a takim akcjom się dziwisz? To się nazywa hipokryzja.

Jeżeli 18zl uwazasz za zdzierstwo za Broken sworda z topsellera w folii, beowulfa nowkę i kilka innych gier a 150zl za COD4 to dla ciebie nic wyjątkowego to pozdrawiam.
Nie chciałbym byc twoim rodzicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 14:55, Citkowsky napisał:

Człowieku weź się opanuj i nie prowokuj bo normalnie jak cie czytam to nerwy puszczają.

Ja cię prowokuję? Gdzie?

Dnia 29.08.2009 o 14:55, Citkowsky napisał:

Po drugie z tymi 20zl to o co innego chodziło. Chodziło o to, że ktoś napisał ,,głupie
2 dychy".

Na jedno wychodzi.

Dnia 29.08.2009 o 14:55, Citkowsky napisał:

Tobie może rodzice dają na gry i inne rzeczy ale ja mam lat 21 i sam staram się utrzymywac

Doprawdy? Ja też ... jeszcze masz jakieś pytania?

Dnia 29.08.2009 o 14:55, Citkowsky napisał:

to też 20zł to jakiś pieniądz dla mnie jest i warto było poczekać jakeiś 3 meisiace dla
tych 20zł

Pieniądz pieniądzem ale pruć się o 20 zł przez 3 miechy? o_O

Dnia 29.08.2009 o 14:55, Citkowsky napisał:

jakimi tygodniami kolego? Dzisiaj dopiero włączylem się w dyskusję i bynajmniej nigdy
nie narzekałem. Czytaj ze zrozumieniem. Tego jeszcze chyab was uczą w szkołach?

A to w innych tematach to co to miało być? Wieczne narzekania że to CoDa nie ma w sklepach, a to że coś tam kombinują, a to że w Empiku nie ma, a to że to niesprawiedliwe i takie tam inne płaczliwo-żenujące tekściki. Skleroza? A do szkoły to ktoś inny by mógł się przejść i ogarnąć zasady pisowni ...

Dnia 29.08.2009 o 14:55, Citkowsky napisał:

Jeżeli 18zl uwazasz za zdzierstwo za Broken sworda z topsellera w folii, beowulfa nowkę
i kilka innych gier a 150zl za COD4 to dla ciebie nic wyjątkowego to pozdrawiam.

Jak zwykle nie zrozumiałeś - mi chodzi o twoje wychwalanie tych gier pod płaszczem "hitów". Tyle. Kto dał tyle za CoD to był albo naiwny albo kasiasty ale nie ma co się oszukiwać - i tu i tu jest to lekki "wałek.

Dnia 29.08.2009 o 14:55, Citkowsky napisał:

Nie chciałbym byc twoim rodzicem.

Uuu ... wycieczki osobiste? Kultury nie nauczyli? Czy argumenty się skończyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I btw widzę że, temacik znowu jest bardzo aktywny - przeczytałem parę ostatnich stron i takie mnie naszły przemyślenia ...

Gram właśnie ponownie na multi, znowu nabijam levele, gra się fajnie choć trochę ciężko ... długi czas absencji zrobił swoje. ;-P Ale jakoś daję radę ...

Ktoś tu pisał o M249 - imo ta broń jest strasznie ciężka w użyciu i o wiele gorsza niż RPD choć jak dodać do niej kolimator to da się w miarę grać ale bez? Imo jest strasznie ciężko ...

Na HC nie gram, bawię się tylko w TDMy, S&D i te inne jakoś mnie nie kręcą bo nie za bardzo czaję je i jakoś odnaleźć się tam nie mogę. ;-D

Co do aczików ze spadaniem z wysokości to polecam Crash - wystarczy wyskoczyć z byle budynku by mieć zaliczone ten z 5 m a wyskoczyć z najwyższego i mieć pointsy za wyskoczenie z 10 m ... a przeżyć nie trzeba. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 15:08, Tyler_D napisał:

Na HC nie gram, bawię się tylko w TDMy, S&D i te inne jakoś mnie nie kręcą bo nie za bardzo czaję je i jakoś odnaleźć się tam nie mogę. ;-D


Spróbuj i przebolej kilka partyjek w HC - po jakimś czasie będziesz się śmiał/płakał, że straciłeś tyle czasu grając na normalu. : )
Szkoda tylko, że broń na hardcore jest słabo zbalansowana (ba, na normalu już nie jest z tym dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 10:12, Woo-Cash napisał:

> > Jeśli chce na jednym komputerze grać z bratem, to czy mogę wykorzystać jeden
kod
> na 2
> > profile? Ewentualnie czy moze jakos takie pozwolenie uzyskać?
> możesz.

No to nieźle. A gdybyś jeszcze powiedział jak, to byłbym ci wdzięczny :P

normalnie, poprostu znów nowy profil dla brata, on będzie grał na swoim, ty na swoim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować