Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 20:46, Woo-Cash napisał:

Jeśli chce na jednym komputerze grać z bratem, to czy mogę wykorzystać jeden kod na 2
profile? Ewentualnie czy moze jakos takie pozwolenie uzyskać?

możesz.
dawidos160
>Pytanko mam - jest sens kupować CoDa ? Dużo ludzi jeszcze gra ? Bo mnie naszło,że byhm sobie znowu pograł na >HC.
ta gra nie traci na popularności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 20:56, dawidos160 napisał:

Pytanko mam - jest sens kupować CoDa ? Dużo ludzi jeszcze gra ? Bo mnie naszło,że byhm
sobie znowu pograł na HC.


Kupuj kupuj bo warto ;]
Jeżeli sam grałeś, to wiesz, że to najlepszy (przynajmniej wg mnie) tytuł jeżeli chodzi o sieciowe FPSy. Na popularności nie straciła, jest masa serwerów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś sprawdzić, czy multi by u mnie śmigało? Bo też bym kupił, jednak single przeszedłem u kuzyna, a nie jestem pewien czy nie miałbym lagów w CoD 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:09, NikiNicoo napisał:

> Pytanko mam - jest sens kupować CoDa ? Dużo ludzi jeszcze gra ? Bo mnie naszło,że
byhm
> sobie znowu pograł na HC.

Kupuj kupuj bo warto ;]
Jeżeli sam grałeś, to wiesz, że to najlepszy.


Najlepszy to mimo wszystko jest CS ;) CoD4 jest zajefajny :) Jutro skoczę do MM czy Carrefour i może będzie jakaś promocja GOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:19, dawidos160 napisał:

Najlepszy to mimo wszystko jest CS ;)

Nie rozpowszechniaj mi tu herezji :D Mało masz od tego tematów o CS-ie ? :D:D:D:D CoD 4eva ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:42, koLLLL napisał:

> Najlepszy to mimo wszystko jest CS ;)
Nie rozpowszechniaj mi tu herezji :D Mało masz od tego tematów o CS-ie ? :D:D:D:D CoD
4eva ;D



dobra dzień przedj zagraniem w coda4

cs jest supel!! cod4 to dno

dzień po

cod4 rzondzi cs to guwno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No lubię TDM, ten na przejmowanie flag też, w inne w sumie nie grałem ;p

Mam stopień starszego sierżanta, to chyba 22 jest, i nie wiem jak sobie skonfigurować klasy, grałem każdą po trochu z tych domyślnych i wszystkie mi się podobają, najbardziej szturmowa i operacje specjalne.

Ale za cholerę nie mam pojęcia czy wstawić sobie tłumik czy celownik, jaki granat i dadatki ;/

Mógłby mi ktoś podać fajne kombinacje dla newba :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

Co do granata specjalnego to zależy ja do mp5 chyba wole stuna (ogłuszający), a do szturmówek to albo flash (oślepiający) albo dymny. Co do perków to do mp5, albo 3x specjalny, albo c4 (z tym jest taka zabawa czasem, że ho), pewne celowanie i moc obalająca (jeśli grasz na NM), albo zakłócenia UAV (jeśli na hc). A co do tego czy tłumik czy celownik, to to już zależy tylko od ciebie, mi pistoletami maszynowymi dobrze się gra z tłumikiem.

Co do M16 to red dot, albo ACOG, moc obalająca, bądz anty UAV i głębokie uderzenie, a no i claymore''y

BTW a wiesz, ze to nie tylko te pięc broni masz? Tam cały czas się odblokowują. I z tego co masz odblokowane to polecam kałacha, może nie banalne w obsłudze, ale za to wielkie obrażenia, dlatego nadaje się na NM, IMO najlepsza broń w grze.

To tylko moje propozycje, mnie się z tym dobrze grało. Ale te wszystkie perki to już kwestia gustu. Bo i tak jak przejdziesz na promoda, to się z tym pożegnasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kałach ( czysty ) + Bandolier, Moc Obalająca i Głębokie uderzenie = zestaw na wszystkie możliwe sytuacje.
Nie robi mi różnicy, czy gram DM na normalu czy S&D na HC. Ten set zawsze się sprawdza. Tylko na początku trzeba opanować AK47, co, moim zdaniem, nie jest wcale jakieś wybitnie trudne.
Jak już ogarniesz akacza, to gra z innym gun''ami będzie wydawała się banalnie prosta.

PS: Red dot to inne określenie celownika laserowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to red dot ;p ?
Z tych szturmowych lepiej używać tego co strzela seriami czy automat?

I jak działa ten pro mod? Jak mam jakieś mody to nie mogę grać na normalnych serverach już?
W opcjach widzę jakiś mod warfare ale nie wiem o co z tym biega ;p.

Gram na serverach [Hex] jakby co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 09:59, Grodhar napisał:

A co daje głębokie uderzenie? Bo moc obalająca to rozumiem że po prostu większe obrażenia?
I znowu nie wiem co to DM i S&D ;p


Głębokie uderzenie zwiększa penetracje pocisku, np. przez ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:01, Pernia napisał:

> Jeśli chce na jednym komputerze grać z bratem, to czy mogę wykorzystać jeden kod
na 2
> profile? Ewentualnie czy moze jakos takie pozwolenie uzyskać?
możesz.


No to nieźle. A gdybyś jeszcze powiedział jak, to byłbym ci wdzięczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 10:16, Grodhar napisał:

Dzięki a kieszonkostwo się przydaje ?

@Murskush: No wiem że mam 5 typów broni tak? Czy się mylę ;p ?



Hmm, kieszonkostwo moim zdaniem przydaje się tylko w LKM-ach, ale i tak wybór tego perka jak dla mnie to tylko strata dodatku, wszak LKM-y mają potężny magazynek i przeładowuje się je raczej rzadko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde już drugi raz wywala mnie z gry, COD mam na pasku, czarny kwadrat mniej więcej 3/5 powierzchni całego ekranu w lewym górnym rogu się pojawia, i działa tylko ctr+alt+delete.

Jeszcze 1 pytanie co do grafy, jakieś szczególne ustawienia na multi ? Pamiętam że było kilka gier w których jak się coś włączyło to wyraźniej było widać wroga ;p Na crossfire np jak strzelam z snajperki z jednego końca mapy to drugi widzę tak jakby gamma była za wysoka, i nic prawie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 10:16, Grodhar napisał:

Dzięki a kieszonkostwo się przydaje ?

Mało się przydaję. Na początku wydawał się to dobry perk, ale na jego miejsce można wrzucić parę innych, lepszych.
Zamiast brać kieszonkostwo, trzeba się po prostu nauczyć szybko zmieniać broń główną na pistolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 12:35, dawidos160 napisał:

To kupiłem GOTY za bagatela 70 zł. Troszkę boli bo można było mieć za jakieś 10 zł mniej
( z wliczoną wysyłką ) ale przeboleję :P



gdzie tak jest? na allegro najtaniej widzialem za 59zł plus dycha przesylki i wychodzi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować