Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2009 o 22:16, Jan3d napisał:

jutro premiera coda4 no 3 tygodnie jeszcze dystrybutor przedłużał te oczekiwanie na premiere
jak bedzie dostępne w empiku od razu lece ;]



ja ciągle czekam aż dodadzą ten produkt na stronie empika. Tam zawsze pare złotych taniej;) I może w nowej gazetce media marktu umieszczą tą pozycje z jakąś dobrą ceną to często sie zdarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 15:52, Citkowsky napisał:

Śmieszne zaczyna się to robić. premiera znowu przesunięta, tym razem na 21. Żal po prostu
przekładać premiere w dzień premiery jakby nie patrzeć.


powoli już myśle z allegro kupić to coś ;/// oczywiscie od kogoś kto wyśle mi to od razu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 21:07, Jan3d napisał:

> Śmieszne zaczyna się to robić. premiera znowu przesunięta, tym razem na 21. Żal
po prostu
> przekładać premiere w dzień premiery jakby nie patrzeć.

powoli już myśle z allegro kupić to coś ;/// oczywiscie od kogoś kto wyśle mi to od razu
!


jest chyba taka jedna aukcja na kup teraz ale koleś chce 99zł od sztuki a to za dużo dla mnie. Jak już to może używkę jakąś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 01:11, Jan3d napisał:



a później się ludzie dziwią, że zamiast oryginala pirata dostają w paczce. Nie kupuje od osób które mają 0 komentarzy. Zresztą z tego opisu jasno nie wynika, że ten towar ma od reki dostępny.

I do tego mało to profesjonalny sklep którym ten użytkownik się nazywa. Żeby zamiast ,,dołączyć" pisać ,,dołonczyć" to ja dziękuję już na wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iee ja mam powody zakupiłem nowego kompa uff wreszcie a i tak wszyscy nie przejdą od razu na mw2 ;] i lepiej późno niż w cale ;]
ale wciąż się waham cod4 czy arma2 ;/ czy poczekać do premiery coda4 mw2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 18:10, Jan3d napisał:

iee ja mam powody zakupiłem nowego kompa uff wreszcie a i tak wszyscy nie przejdą od
razu na mw2 ;] i lepiej późno niż w cale ;]
ale wciąż się waham cod4 czy arma2 ;/ czy poczekać do premiery coda4 mw2


Interpunkcja nie gryzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik gdyż nie mogę włączyć konsoli w cod 4 ! I jeszcze jedno Jeszcze wcześniej jak wchodziłem na serwer to jak już miałem wejść na serwer to wywalało mnie i wyskakiwał error na pasku zadań!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować