Zaloguj się, aby obserwować  
patrYX93

Transformers - Temat Ogólny

249 postów w tym temacie

Filmy nie zaskakują, 3 pierwsze to trailery jakie bły w sieci od kwietnia, potem chyba jets coś w stylu "jak tworzyliśmy grę/film" itd.
Nic super-extra-ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjny filmik, własnie skaczyłem ogladać i załuje, że sie skaczył, ż nabrałem checi żeby wgre zagrac:D. Może nakrecą drugą czesc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:36, Gol Galad napisał:

Drugą część już tworzą , była już ankieta, których Transformersów chcielibyśmy jeszcze ujrzeć.
;P


a wiesz może mniej więcej kiedy bedzie premiera???;) już niemoge sie doczekac, ostatnio byłem podtakich wrażeniem po obejrzeniu filmu, jak pierwszy raz ogladałem władce pierscieni powrót króla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwa pytania odnośnie filmu:

1. Było 5 tych ''dobrych'' robotów, każdy z nich zamieniał się z jakąś maszynę/samochód, była ciężarówka, camaro ale był też jeden pickup, bardzo duży miał kominy tuż za kabiną, nie mylić z ciężarówką... taki duży picukp, moje pytanie brzmi czy ktoś wie czy taki samochód wogóle istnieje (stawiam na GMC) i co to za samochód, cholernie mi się spodobał :)

2. Drugie pytanie to czy ktoś wie może na jakim/jakich programach były robione animacje do tego filmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 00:09, Radek Morrowind napisał:

1. Było 5 tych ''dobrych'' robotów, każdy z nich zamieniał się z jakąś maszynę/samochód, była
ciężarówka, camaro ale był też jeden pickup, bardzo duży miał kominy tuż za kabiną, nie mylić
z ciężarówką... taki duży picukp, moje pytanie brzmi czy ktoś wie czy taki samochód wogóle
istnieje (stawiam na GMC) i co to za samochód, cholernie mi się spodobał :)

Chodzi ci chyba o Ironhide. Masz rację, bo to GMC. http://pl.wikipedia.org/wiki/Transformers_(film) Wikipedia prawdę powie.....

Dnia 21.01.2008 o 00:09, Radek Morrowind napisał:

2. Drugie pytanie to czy ktoś wie może na jakim/jakich programach były robione animacje do
tego filmu ?

Niezbyt mi o tym wiadomo, ale to była robota Dreamworks, więc to zapewne programy których oni używają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musiałem za dużo szukać...
http://www.autoweek.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070726/FREE/70725006/1006/FREE&template=zoom&Site=CW&Date=2007072 6&Category=FREE&ArtNo=70725006&Ref=AR&Profile=1006&CRED=ROGER%20HART

wystarczyło dobrze sformułować pytanie na google :) jakby ktoś chciał zobaczyć jeszcze ten samochód to umieściłem wyżej link... trochę długi ale co zrobić.

co do animacji to dalej nie znalazłem żadnych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobało Best Wars i Best Machines i ta kreskówka która leciała na Cartoon Network. Później przyszła kolej na Wojnę o Cybertron która była beznadziejna (nie golądałem, parę razy rzuciłem okiem). Kiedyś miałem zamiar obejżeć film Transformers, ale niestety jak to częśto bywa w wakację, jakoś tam uleciało mi to ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film transformers mi się bardzo podobał i nieraz był śmieszny :) Ale niedługo zamierzam sobie kupić tą grę ale nie wiem czy się opłaca... A wy w ile dni to przeszlście? Bo ja gram tak po 3 godziny dziennie i chcę sobie to kupić na ps2 (Razem z iron man''em :) na przykład jak napiszecie w ile dni graliście napiszcie ile też godzin graliście w to.
Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problemik, kupilem Transformers Revenge of the Fallen zainstalowalem i uruchomilem i wszystko ok lecz gdy wykonuje 1 trening i musze walnac 3 hologramy decepkow wystepuje mi blad i mnie wywala a dokladnie jak nadusze kolowrotek na myszce bo takie jest polecenie, zmienielem sterowanie na num1 ale gdy nadusze 1 takze mnie wtedy wywala tak jak na kolowrotku .Wiec nie wiem oco w tym chodzi prosze o pomoc i z gory dziex

20090803125748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy ktoś rozpoznaje kolesia ze zdjęcia (sorry za jakość - komórka :(). Jeśli to pomoże, to znalazłem na nim taki napis:
"(C) 2008 Hasbro, INC
(C) 2008 Tomy
Made in China
C-3138A"

20100309150200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

emmm... pomożecie??? grałem w transformers:the game i ustawiłem za mocną rozdzielczość ekranu... chce tylko abyście zrobili zdjęcia menu głownego bo nie pamiętam ułożenia.. i nie mogę przestawić rozdzielczości bo nie wiem w jakiej kolejności wybiera się opcje bez patrzenia na ekran.. z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować