Zaloguj się, aby obserwować  
patrYX93

Transformers - Temat Ogólny

249 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 21:42, PRINCE JANEK napisał:

Kupiłem dzisiaj oryginalną grę Transformers i co??? Błąd... Co zrobić PLZ pomóżcie :( Poniżej
screen z błędem...

Możliwe że mówię głupoty, ale spróbuj usunąć cały katalog z grą, wpisy w rejestrze etc. etc. i ponownie zainstaluj. Tylko dziwne że ci się to wyświetla przy próbie pierwszej instalacji.

Jak nie pomoże przekopiuj zawartość płyt na dysk i spróbuj zainstalować właśnie z dysku

A jak to nie pomoże... napisz do pomocy technicznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:54, PRINCE JANEK napisał:


Nie posiadam tej gry więc nie wiem, ale to jedyne co mi przyszło do głowy. Najpewniej spróbuj zainstalować z dysku, moim zdaniem to powinno pomóc (wskazywałoby na uszkodzenie nośnika lub napędu). Z rejestrem chyba lepiej nie grzebać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oba sposoby zawiodą to przed telefonem do pomocy technicznej wypróbuj tego:
--->wybadaj/odnajdź katalog docelowy tego pliku ,czyli ten MultiLang
--->stwórz tam nowy plik (zazwyczaj tekstowy) i nazwij go tak jak ci wyświetla czyli: bonus_tvad2.bik
--->znajdź podobny plik tekstowy (dowolny) , otwórz go (w notatniku najlepiej) , skopiuj jego zawartość i wklej do tego swojego stworzonego...

lub najlepiej skopiuj inny plik tekstowy i zmień jego nazwę ;p

To powinno pomóc ;p
Jak nie to zgłaszaj reklamację ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A da sie ja zarejestrowac na gram.ppl,a potem jak nie dziala to sprawdzić czy nie ma obok obrazka z okładki gwaranca wymień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 22:33, PRINCE JANEK napisał:

Nie da sie zarejestrować na gram.pl... a tego 2 nie kumam (może dlatego że tak późno jest)??

Spróbuj jeszcze odczytać płytę z innego napędu/komputera żeby sprawdzić czy to wina płyty, jeśli to rzeczywiście wina nośnika to zwróć się do wydawcy (nie wiem która to firma poszukaj, LEM lub EA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:42, PRINCE JANEK napisał:

więc spróbowałem skopiować i o to co wyszło :( I co teraz mam zrobić??

Gdzieś wyczytałem, że błąd CRC pojawia się gdy, jakiś plik jest uskodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 17:01, Vuko Drakkainen napisał:

A co oglądałeś film? chyba że podróbe bo w kinie jest od 17/18 sierpnia. Pozatym nie trzeba
obejrzeć żeby wiedzeć że film jest genialny bo takie jakie ma recenzje w necie z całego świata
można sie odrazu domyślić.

Oglądałem!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płytke żeby wymienić to musisz iść do sklepu, w którym ją kupiłeś ale z paragonem i powinni ci wymienić, a jak w necie kupowałeś to wysłać z opisem problemu do tego sklepu lub do lem-u. Tylko najpierw proponuje ci do nich maila napisać i opisać w nim wszystko dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 12:33, SinClers napisał:

jak dla mnie to będzie i już jest, najlepszy film 2007

Hmm...a co? Oglądałeś już?

Bo sam dopiero dzisiaj będę oglądał...

A na dodatek, ten temat nie jest tylko o filmie (przynajmniej tak mi się wydaje).
Powili przymierzam się do gry Tranformers - zobaczymy, co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.mój problem polega na tym, że gdy minie intro gry to cały komputer się restartuje. niewiec co robić i dodam, że gra nie jest oryginalna. mój konfig kompa athlon 2,2 1,5gb ramu i gf fx 5500 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować