Zaloguj się, aby obserwować  
natkasuper1

Diddl itp.

16 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2005 o 23:32, natkasuper1 napisał:

Zamieszczajcie tutaj fajne obrazki z Diddla i innych firm typu np. NICI.
Dodam kilka na zachętę:



Jaja sobie robisz?!
To nie jest serwer zeby zawalac go "czymś takim" radze przeczytac regulamin a nie zakładać beznadziejne tematy :) I radze sie odzwyczaic od Diddlów i tych stworów bo później się śmiać z Ciebie będą jak pójdziesz do 3 klasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 23:45, natkasuper1 napisał:

Czy rozumiesz temat forum "Na każdy temat" ??? Chyba nie. Jak ci się nie podoba, to po co wchodzisz?



żeby pouczac tych ktorzy zasmiecają forum włsnie takim stuffem :/ logika :/ tylko serwer to bedzie zasmiecać ale trudno :) zobaczymy co kNOT powie jak przyjdzie :) mam nadzieje ze się nie dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doprze powiedziała ;) skoro są tematy o papierze toaletowym to z jakiej racji może czegoś takiego nie być? regulamin tego nie zabrania. Nie rozumiem też Twojej intncji jak wspomniałeś kNOTa to to jest zwykły moderator i traktuje tak samo....nie żyj samymi stereotypami. A co do tematu to natka powiedź mi co Wy w tych obrazkach widzicie bo moje kuzynki(10 latek) szaleją za tym a to poprostu cukierkowe rysunki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 00:14, WoWmen napisał:

Doprze powiedziała ;) skoro są tematy o papierze toaletowym to z jakiej racji może czegoś takiego
nie być? regulamin tego nie zabrania. Nie rozumiem też Twojej intncji jak wspomniałeś kNOTa
to to jest zwykły moderator i traktuje tak samo....nie żyj samymi stereotypami. A co do tematu
to natka powiedź mi co Wy w tych obrazkach widzicie bo moje kuzynki(10 latek) szaleją za tym
a to poprostu cukierkowe rysunki :P



dobra :) niech bedzie swiat zchodzi na psy :/ ale pamiejtajcie ze ostrzegałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to, co zwykle, czyli -1. Nie podoba sie wątek? Nie dopisuj się. Moderatorem zdaje się jeszcze nie jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takich jak "kto z was walnął się palcem o framugę drzwi" (za ten temat gościu powinien dostać łyżke soli albo coś innego w nagrode z podobną inteligencją, swoją drogą nieźle się ubawiłem czytając posty na tym forum)czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamieszczę tu żadnych obrazków. Powiem tylko tyle, że moja siostra (8) i jej "kumpele" mają świra na punkcie tego czegoś... Nie można się jednak czepiać, bo to poniekąd to samo co zbieractwo innych rzeczy. Choć czasem jak widzę, co ona przynosi do domu (kubeczki, skrzyneczki, pudełeczka, karteczki, długopisiki), to mnie po prostu bierze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejna dziewczyne na liste z nią (tzn wątek podrywanie forumowe)
Nie sądze żeby się to tu przyjelo biorąc pod uwagę przeważająca ilość samców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... myszka Diddl. Moja siostra (9lat) ma pełni karteczek i maskotek :/ Co one w tym widzą?

P.S

To nie jest post spamerski (dołączam fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować