Zaloguj się, aby obserwować  
Przestrzen

Techno - Temat Ogólny

364 postów w tym temacie

Muzyka klubowa jest bardzo podobna do techno tylko nie ma takiego hardkoru. Muzyka klubowa ma nas dobrze bawić. Dużo jest dobrych artystów muzyki klubowej np.
Benny Benassi, ATB, Global DJ. To są dobrzy wykonawcy którzy robią to co lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techno? Przede wszystkim cięższe brzmienia: ambient, goa, house. A nie typowe "łupłupłup". Prodigy, Chemical Brothers, Paul van Dyk, Sasha (ale nie ten popowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 17:15, Przestrzeń napisał:

Muzyka klubowa jest bardzo podobna do techno tylko nie ma takiego hardkoru. Muzyka klubowa
ma nas dobrze bawić. Dużo jest dobrych artystów muzyki klubowej np.
Benny Benassi, ATB, Global DJ. To są dobrzy wykonawcy którzy robią to co lubią.


Zgadzam się, może to nie na temat, ale dlaczego masz tak status <wow>????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 18:21, Przestrzeń napisał:

Zna może ktoś strony gdzie mozna legalnie pobierać muzyka odp.

Jeśli chodzi Ci o darmową to poprostu wejdź na witryne wykonawcy i pobierz wersje demo które naogu mają 80% piosenki choć niektózi mniej znani wykonawcy dają pare pełnych utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eJay najpopularniejszy i bardźo tani program do tworzenia muzyki. Jest pełno wersji tego programu np. House, Trance itp. ale także Hip-Hop i rock. Cena detaliczna to około 20zł, dostępne w każdym markecie.
PS. MOże byś skupił swoje pytania w jeden post a nie pytałsię o coś co pare min ?
Ps2. Google nie gryzą, wystarczy wpisać np. "Program do tworzenia techno" i napewno by Ci odrazu pokazało jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 18:38, Przestrzeń napisał:

Jestem tak zafascynowany muzyka techno że poprubował bym zrobia jakies kawałeczki. Zna może
ktoś jakis programik do robienia techno.


eJay jest dobry na poczatek bo ma gotowe sample ale jak sie juz z nim zadomowisz to przezuc sie na FruiyLoopsa w tym możesz stworzyć swój kawałek od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 18:46, Przestrzeń napisał:

Hmm a tak mniej więcej skąd można go pobrać legalnie.

Graniczysz o spam....kNOT już Ci napisał że usilnie piszesz kolejne posty. Czytałeś "PS2" w moim ostatnim poście? "Google nie gryzą" wpisujesz nazwe wykonawcy i powinnło Ci znaleźć jego strone. Następnie dość często w dziale download/audio są do pobrania darmowe mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 00:44, Przestrzeń napisał:

Metal polega na tym że jeśli ktoś lubi jak się nawala w perkusje lub gra na wiośle to muzyka
dla niego jest jednością. Kiedy się gra na wiośle i uczy się nowej piosenki to jest się tak
skoncentrowanym że jest się jednością.



O podpadles napier.....ie w perkusje wystepuje dopiero w blacku a i tak ma sens w przeciwieństwie do techno (jedyna elektryczna muza jaka lubie to ta zespolu chemicals brothers) nie krytykuj jak nie sluchasz
I zmienilbym szyk zdania bo muza nie polega na kimjś albo na czymś w muzie wystepuje lub w metalu zwykle chyba że chcesz podac definicje metalu którą jak sądze nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczajcie tu wszystko co jest związane z tym gatunkiem muzyki. Jeśli ktoś czuje się na siłach może podac jakieś ciekawe tutyły lub darmowe strony z kąd można pobrac wszystkie utwory darmowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja slucham takiej muzyki
jest wielu fajnych wykonawcow :P
np
C-bool , Exterminal , Max Farenthide & DJ Hubertuse , Gollum & Yanny i wiele wiele innych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam... co ja pisze ja kocham słuchać muzyke ( TECHNO, TRANCE, HARDSTAYLE,HARDSTYLE ) A jeśli chodzi o dyskoteke to Qlimax wymiata jest poprostu wypas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 14:52, Quan19 napisał:

Ja uwielbiam... co ja pisze ja kocham słuchać muzyke ( TECHNO, TRANCE, HARDSTAYLE,HARDSTYLE
) A jeśli chodzi o dyskoteke to Qlimax wymiata jest poprostu wypas !!!


no Qlimax ma fajne kawalki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 14:55, Velyn napisał:

> Ja uwielbiam... co ja pisze ja kocham słuchać muzyke ( TECHNO, TRANCE, HARDSTAYLE,HARDSTYLE

> ) A jeśli chodzi o dyskoteke to Qlimax wymiata jest poprostu wypas !!!

no Qlimax ma fajne kawalki ;]



Ściągnołem sobie ostatnio krutki filmik prezentujący Qlimax na rok 2005 poprostu wypas http://www.q-dance.nl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować