Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

2192 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2007 o 09:21, mefiperes napisał:

MG- ?*? (?.?)
1. matiz123
2. Varras
3. Sonic1575
4. m4teU5z
5. windows00
6. rick90
7.napster6
8.mefiperes

9. Sonic
Zgłosiłbym się, ale leniwy jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ?

1. matiz123
2. Varras
3. Sonic1575
4. m4teU5z
5. windows00
6. rick90
7.napster6
8. mefiperes
9. Sonic
10. Bumber

Zapisać się nie zaszkodzi, ale grać bez MG?... Założyciel kanału powinien postarać się o jakiegoś prowadzącego, coby gra nie umarła śmiercią naturalną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie ma nic przeciwko to ja mogę po raz drugi podjąć się tego zacnego zadania :)
A jak nie chcecie to Was po cichu wszystkich po kolei wymorduje ]:>
Muahahahahaha <demoniczny śmiech>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:13, windows00 napisał:

/.../

Czy jest na sali jakaś łatka? Albo od razu service pack? Windows złapał zawiechę, znowu chce mistrzować. I w dodatku ma jakieś chore myśli... To pewnie jakiś wirus albo co. ;D

A tak bardziej na poważnie, to ja nie mam nic przeciwko. Byleby tylko MG jakiś był. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - windows00?

1. matiz123
2. Varras
3. Sonic1575
4. m4teU5z
5. windows00?
6. rick90
7.napster6
8. mefiperes
9. Sonic
10. Bumber
11. Fimar
Ok, ja też się wpiszę:). Nie wiem kto ma być MG, ale czytałem że windows chce nim być ponownie. Ja również nie mam nic przeciwko temu, najważniejsze by kolejna edycja się rozpoczęła:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:02, Fimar napisał:

MG - windows00?

1. matiz123
2. Varras
3. Sonic1575
4. m4teU5z
5. windows00?
6. rick90
7.napster6
8. mefiperes
9. Sonic
10. Bumber
11. Fimar

Widze że mamy grającego MGego ;D

Dnia 15.06.2007 o 16:02, Fimar napisał:

Ok, ja też się wpiszę:). Nie wiem kto ma być MG, ale czytałem że windows chce nim być ponownie.
Ja również nie mam nic przeciwko temu, najważniejsze by kolejna edycja się rozpoczęła:).

Nie wiem czy dzisiaj będe, bo przyjeżdżają znajomi (tak btw. to jeden z nich jest gramowiczem ;D) i nie wiem czy będe mógł grać. Nie wypisuje się, bo może jednak uda mi się z wami zagrać (i kolega też zagra na kompie brata ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:13, windows00 napisał:

Jeśli nikt nie ma nic przeciwko to ja mogę po raz drugi podjąć się tego zacnego zadania :)
A jak nie chcecie to Was po cichu wszystkich po kolei wymorduje ]:>
Muahahahahaha <demoniczny śmiech>


Nie mam nic przeciwko temu, abyś drugi raz był MG. :)
W końcu znalazł się odważny. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna edycja IM za nami :)
Dzisiaj gracze walczyli w składzie:
1. matiz123
2. Fiarot
3. Sonic1575
4. m4teU5z
5. rick90
6. mefiperes
7. DawSolo
8. Fimar
9. Donki
10. LifaR
11. Liqid

Mafia - Sonick1575, Fimar
Katani - Donki

kolejność linczów i mordów:
I mord - Fiarot
I lincz - m4teU5z, Fimar
II mord - rick90 (nieudany)
Samobójstwo - LifaR
Dyskwalifikacja - DawSolo
II lincz - Liqid
II mord - rick90
III lincz - Donki, Sonic1575

W grze była (o dziwo) fabuła. Klimaty postapokaliptyczne i poszukiwanie Złotego Runa - mitycznego artefaktu, który dawał posiadaczowi niewyobrażalne bogactwa.

Edycję oceniam na średnio udaną. Gracze niestety nie spróbowali wczuć się w fabułę i odgrywać własnych postaci, poza tym jeden z nich rażąco łamał zasadę ciszy nocnej (co zaowocowało dyskwalifikacją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, edycja średnia. Ja mam czyste sumienie, bo dobrze linczowałem na Sonica (fortel z linczem na Fimara był ciekawy, ale dało się go wyczuć :P), ale to, co się po mojej śmierci działo to już cyrk... Lincz na katanim, zmienianie co chwilę decyzji, chaos totalny, tylko szczęście doprowadziło do śmierci winnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 23:42, Liqid napisał:

Ta, edycja średnia. Ja mam czyste sumienie, bo dobrze linczowałem na Sonica (fortel z linczem
na Fimara był ciekawy, ale dało się go wyczuć :P),

Nie sciemniaj, chcieli mnie w drugim linczu zlinczować, sam nie wiem poco się zgodziłem na te zlinczowanie Fimara, bo żeby ktoś się na to nabrał, trzeba chociaż odrobine IQ...

Dnia 15.06.2007 o 23:42, Liqid napisał:

ale to, co się po mojej śmierci działo to
już cyrk... Lincz na katanim, zmienianie co chwilę decyzji, chaos totalny, tylko szczęście
doprowadziło do śmierci winnego.

Baaardzoo dużo szczęścia, bo wmanewrowałem ich nieźle, ale mefi który był z mieszkańców w finale najlepszy troche mi szyki pokrzyżował. Ale więcej w tym było szczęścia.
Donki proponował lincz - on i matiz, ale mefi zaproponował i niestety przekonał Donkiego do linczu matiz i ja.

Tak sobie teraz myśle że mogłem w finale podać się za cattaniego, troche bez logiki, ale ponieważ mieszkańcom pojęcie logiki (tych w finale) zdawała się być obca, to miało sens :P Ewentualnie mefi mógł coś zwietrzyć, bo on całkiem nieźle sobie poradził.

Sory za takie wyrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 09:46, Sonic1575 napisał:

/.../ Tak sobie teraz myśle że mogłem w finale podać się za cattaniego, troche bez logiki, ale ponieważ
mieszkańcom pojęcie logiki (tych w finale) zdawała się być obca, to miało sens :P /.../

Skoro mieszkańcom brakowało logiki, to żeś się nieźle dobrał z takim towarzystwem. Pasowałeś do nich. ;P

Sonic, dobry gracz nie tylko wygrywa, ale też potrafi przegrywać. Naucz się przede wszystkim tego ostatniego, wtey znacząco przybliżysz się do wygranej w dobrym stylu.
Czasem nawet porażka może oznaczać zwycięstwo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 10:04, Bumber napisał:

Skoro mieszkańcom brakowało logiki, to żeś się nieźle dobrał z takim towarzystwem. Pasowałeś
do nich. ;P

Ha, ha, ha, no bardzo śmieszne, mógłbyś nie patrzeć na mnie przez pryzmat dwóch pierwszych (mocih) edycji w FM?

Dnia 16.06.2007 o 10:04, Bumber napisał:

Sonic, dobry gracz nie tylko wygrywa, ale też potrafi przegrywać. Naucz się przede wszystkim tego ostatniego, wtey znacząco przybliżysz się do wygranej w dobrym stylu.

Wydaje mi się jednak dziwne, że tuż po tym jak zlinczowałem mafioze, jestem nr. 1 wśród podejrzanych :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:12, Kukowsky napisał:

Nic dziwnego, że edycja średnio udana... ja nie grałem.

No wiadomo ;D
Ale tak serio to faktycznie przydałoby się więcej doświadczonych graczy, ba graliśmy w 10 -2 (LifaR odpadł bo nie mógł grać, a Daw Solo za gadanie w nocy) więc ogólnie przydałoby się więcej graczy :D.
Mieszkańców uratował brak logiki :P:P Dzięki temu wygrali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, samobojstwo, poszedlem jeszcze zanim sie edycja ropoczela, a pozniej patrze, ze jednak gralem, nie oddalem glosu i popelnilem samobojstwo ;P
Ehh...

Logi z poprzedniej edycji:
http://lifcio.risp.pl/Mafia/Edycja_6/ISO.txt
http://lifcio.risp.pl/Mafia/Edycja_6/UTF.txt

I z wczorajszej:
http://lifcio.risp.pl/Mafia/Edycja_7/ISO.txt
http://lifcio.risp.pl/Mafia/Edycja_7/UTF.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 22:17, LifaR napisał:

Jasne, samobojstwo, poszedlem jeszcze zanim sie edycja ropoczela, a pozniej patrze, ze jednak
gralem, nie oddalem glosu i popelnilem samobojstwo ;P

Nie narzekaj :P
Możesz być dumny, że wziąłeś udział w pierwszej edycji z fabułą (jej jakość nieważna, ważne, że była) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować