Zaloguj się, aby obserwować  
skot10

GIANTS " Obywatel Kabuto "

66 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2009 o 15:35, LESZ3u napisał:

Mnie gra przyciąga przede wszystkim świetnym humorem. /.../


Tak, humor jest pierwsza klasa. I to jeden z niewielu przypadków w grach, w których dubbing niszczy oryginał. Grafika była świetna, nadal dzisiaj gra ładnie wygląda (choć kanciasto), ale swego czasu ten tytuł zabijał przede wszystkim wymaganiami. To dziwne, bo jakoś Trespasser, który też był killerem, w wysokiej rozdzielczości i detalach na maks u mnie hulał aż miło, a ten tytuł ciął straszliwie.

Dnia 17.04.2009 o 15:35, LESZ3u napisał:

Aha - mimo luźnego klimatu gra IMO jest naprawdę wymagająca. Wróciłem do niej jakiś miesiąc
temu i ciągle miałem problemy z kilkoma misjami.


Pamiętam to. Wkurza przede wszystkim brak save''a w dowolnym momencie (szczerze nienawidzę takiego zagrania), poziom trudności również jest wysoki, w jednym momencie o mało co mnie szlag nie trafił (gdy grało się Kabuto i miało się do rozwalenia całą bazę wrogów - misja trudna po prostu, aż zakląłem w niebogłosy), natomiast końcowa walka to był już banał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nio, widzę że mój post będzie pierwszym po ponad dwóch latach.
Kupiłem grę w wersji PL z Clicka! dobrych parę lat temu ale nigdy nie mogłem się jakoś przekonać do dłuższego spotkania. Po obejrzeniu kilku filmów na youtubie zacząłem się zastanawiać która wersja językowa jest Waszym zdaniem lepsza - nasza, czy angielska? Humor rozwalał mnie w obu, ale jeśli wg lepsza jest angielska to rozpatrzę zakup gry na gogu :) Taka sytuacja kiedy mam dwie świetne opcje i nie mogę się zdecydować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 03:43, Sztywny_pl napisał:

która wersja językowa jest Waszym zdaniem lepsza - nasza, czy angielska?


Bez wątpienia - angielska. Polska wersja po prostu się nie umywa do oryginalnego dubbingu. I nie chodzi tu nawet o samą grę aktorów, ale również o wspaniale dobrane akcenty w oryginale.

A to -> http://www.youtube.com/watch?v=1zu7u9AcvHc jest chyba jednym z najlepszych filmików w historii gier. :D "It is all right to weep tears of joy, my child" rozwala mnie za każdym razem.

Jedyną wadą, jaką ta gra miała, był brak opcji zapisywania stanu gry w trakcie misji. O ile nie było to wielką tragedią podczas krótszych misji, to np. mozolne rozbudowywanie bazy i niszczenie budynków przeciwnika tylko po to, by tuż przed końcem misji doświadczyć crasha, potrafiło przyprawić o apopleksję. Ale i tak gra jest świetna i naprawdę żałuję, że nie powstał żaden sequel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer umarł śmiercią naturalną, ale można byłoby pograć przez GameRanger''a w Giants.

Jak ktoś posiada grę i ma ochotę zagrać na multi, to dajcie tu znać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 17:57, Bloodi1988 napisał:

Multiplayer umarł śmiercią naturalną, ale można byłoby pograć przez GameRanger''a
w Giants.

Jak ktoś posiada grę i ma ochotę zagrać na multi, to dajcie tu znać. :-)


Zbieram właśnie ekipę do gry,
sieć na hamachi to: Giants_PL
a chasło to:Giants_PL
lub też można skontaktować się ze mną przez skype : nargatte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować