Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

3 kolejne kroki - o co chodzi?

98 postów w tym temacie

I ponownie CDP próbuje nas czymś zaskoczyć!
3 kolejne kroki podobna czerwona kotara jest nam już znana w każdym razie większośći :D

Jak myślicie co to jest? (chyba że już wiadomo i po prostu jestem do tyłu o kilka tygodni) :D

Pierwszy krok już za 2 dni 7.V.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 10:20, SimFury napisał:

A jak myślicie co to będzie??
Bo ja myślę że nowa Edycja gier :P albo dorzucą coś nowego do oferty!


Pewnie będą się chwalić nawiązaniem współpracy z Nicolas Games - ich logo jeszcze oficjalnie nie widnieje w sklepie :P No i może jakiś konkurs zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:18, Evil Khan napisał:

No i po 3 kolejnych krokach - dzień się kończy 0 kurtyna znikła - nic się nie pojawiło - bomba
;)

Jeszcze dzień się nie skończył, a z tego co na kurtynce napisali wynika, że dzisiaj miał być jedynie jeden krok, a reszta w innym terminie, więc może zniknięcie kurtyny sugeruje, że coś nam lada moment nowego wyskoczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:23, Kukowsky napisał:

> No i po 3 kolejnych krokach - dzień się kończy 0 kurtyna znikła - nic się nie pojawiło
- bomba
> ;)
Jeszcze dzień się nie skończył, a z tego co na kurtynce napisali wynika, że dzisiaj miał być
jedynie jeden krok, a reszta w innym terminie, więc może zniknięcie kurtyny sugeruje, że coś
nam lada moment nowego wyskoczy? :)



Albo wyskoczy ściema :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściema znając życie. W sumie pewnie ktoś coś spaprał i zamiast powiedzieć ocb, to po "cichu" (ta, po cichu, pare setek userów czeka na ogłoszenie tych kroków ;/) usunęli kotare. A jak już wszystko naprawią to z uśmiechem na ustach pojawi się news jacy to oni są wspaniali, tyle dla nas robią itd. :-)

Eh, troche wyjaśnień by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
ostatni raz widziałem tą kurtynkę przed wczorajszą ''''przerwą techniczną'''' na gram.pl ale też chciałbym trochę wyjaśnień

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś gdy Cenega przesunęła odsłonięcie drugiej atrakcji z okazji urodzin KK to pracownik Cenegi wszedł na forum i nas o tym poinformował osobiście, a to w końcu forum konkurencji. CDP nie może pójść w ich ślady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:46, Mistic napisał:

Jakoś gdy Cenega przesunęła ....

Bo dla Cenegi napisanie takiego ogłoszenia na forum konkurencji było czystą reklamą, CDP napisanie takiej notki na forum nie przyniesie żadnych profitów...chyba że napiszą ja na stronie Cenegi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś żałosny jak kopa piasku na tapczanie. Po co siejesz zamęt? Dzień się nie skończył ale taki pieniacz jak ty musi już głosić swoje widzimisię.
Myślę że dziś będzie ten pierwszy krok - mimo wszystko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować