• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin331989

PROBLEM Z WYKORZYSTANIEM WIRTUALNEJ KASY

Pytanie

witam dzis sie zalogowalem do gram.pl,i chcialbym zamowic sobie GW,przy tym wykorzystujac wirtualna kase,jak chce zamowic GW to na dole pisze ze mam 65 pln wirtualnej kasy,lecz jak wpisac ile chce tej wirtual wyko9rzystac???klikam na mam kod promocyjny,wpisuje ilosc kasy i nic.POmozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.05.2007 o 20:39, Marcin331989 napisał:

witam dzis sie zalogowalem do gram.pl,i chcialbym zamowic sobie GW,przy tym wykorzystujac wirtualna
kase,jak chce zamowic GW to na dole pisze ze mam 65 pln wirtualnej kasy,lecz jak wpisac ile
chce tej wirtual wyko9rzystac???klikam na mam kod promocyjny,wpisuje ilosc kasy i nic.POmozcie
prosze

Przy zamówieniu (podsumowaniu) będziesz mógł je wykorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W tym momencie nie możesz wykorzystać wPLN przy zakupie GW, bo cena i tak już zjechała o 70 zł w stosunku do sugerowanej.
Gdybyś mógł, w koszyku pojawiłoby się odpowiednie okienko i informacja, ile maksymalnie wPLN możesz wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.05.2007 o 22:33, Marcin331989 napisał:

acha ,chyba ze tak ,dzieki z gory,a to ile mozna namax wykorzystac
wirtualow???


Zanim założysz temat sprawdź w wyszukiwarce czy już takiego nie ma- tematy o wpln już są i o sklepie też (np ten http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10202&u=967). Dalsze pytania zadaj tam, a tak btw to ilość wirtualnej gotówki do wydania zależy od ceny gry- im droższa gra tym więcej wpln możesz wydać. Zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować