Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

no rzeczywiście ciekawe ale ja mam bardzo aktywny styl życia i chciał jakieś bardziej ,,amortyzowane" wreście raz od święta można sobie porządne buty kupić XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 11:09, Mr.Boom napisał:

Buffalo''s...moooooje. :D

hmm ja bym nie ubrał, ale coś w sobie mają :)
moje nowe butki kurier zdaje się w tym momencie wiezie także w najbliższym czasie wrzucę fotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 11:51, Deejay napisał:

> Buffalo''s...moooooje. :D
hmm ja bym nie ubrał, ale coś w sobie mają :)
moje nowe butki kurier zdaje się w tym momencie wiezie także w najbliższym czasie wrzucę
fotkę ;)

No bo takie metale wszesniej nosili :D \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 12:01, Deejay napisał:

> No bo takie metale wszesniej nosili :D \m/
a teraz kto? ;)

no...metale. :)

Jeszcze zyjemy i robimy muzyke. I o to chodzi, o nic wiecej. :) A buty to czesc naszej muzyki...przynajmniej mojej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie trochę,może nie pasujące do tematu,ale tylko tu mogę o to spytać.
Czy wie ktoś gdzie mogę kupić Nike Dunk High Back to the Future.Takie bardzo kolorowe.Odrazu mówię że są damskie i NIE SĄ DLA MNIE! ;d
szukałem na allegro,ebay,google.Nigdzie nie ma,moze wy cos bedziecie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są customy, nigdzie ich nie dostaniesz. Jedna para na całym świecie, jeśli znajdziesz gdzieś do kupienia za mniej niż 500$ to będzie znaczyło, że ktoś wciska fejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 10:28, ak.47 napisał:

To są customy, nigdzie ich nie dostaniesz. Jedna para na całym świecie, jeśli znajdziesz
gdzieś do kupienia za mniej niż 500$ to będzie znaczyło, że ktoś wciska fejki.


no to lipa ;/ hmmm widzialem w amerykanskich sklepach po 109$,problem z przesyłką,a na eBay nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 10:20, Vanmati napisał:

ja mam pytanie trochę,może nie pasujące do tematu,ale tylko tu mogę o to spytać.
Czy wie ktoś gdzie mogę kupić Nike Dunk High Back to the Future.Takie bardzo kolorowe.Odrazu
mówię że są damskie i NIE SĄ DLA MNIE! ;d
szukałem na allegro,ebay,google.Nigdzie nie ma,moze wy cos bedziecie wiedziec.


Nie wiem gdzie mozna takie kupić ale podobne u mnie mają dziewczyny w szkole, tylko trochę w innej kolorystyce, może znajdziesz chociaż podobne lub możesz też znaleść jakieś buty i pokolorować je wedlug uznania na stronie http://nikeid.nike.com/nikeid/index.jhtml?_requestid=5825378 możesz je też tam zamówić, sam mam z tam tond buty. Tyle że trzeba trochę poczekać ( ja czekałem 2-5 mc ) no i są z Chin co może być dla niektórych minusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 11:04, sevrond napisał:

no i są z Chin co może być dla niektórych minusem

A to myślałeś że skąd są buty Nike''a/adidasa/RBK i innych takich? Chiny, Tajlandia itp. - w tych właśnie krajach mają fabryki, nie w USA, Niemczech, czy UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 11:40, ak.47 napisał:

> no i są z Chin co może być dla niektórych minusem
A to myślałeś że skąd są buty Nike''a/adidasa/RBK i innych takich? Chiny, Tajlandia itp.
- w tych właśnie krajach mają fabryki, nie w USA, Niemczech, czy UK.



No ale wiesz kupujesz buty za prawie 500 zł z własnym nazwiskiem, w własnej kolorystyce z herbem ukochanego klubu na boku buta a tu przychodzi paczka zaadresowana z Szanghaju... to już budzi pewien niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 11:48, sevrond napisał:

No ale wiesz kupujesz buty za prawie 500 zł z własnym nazwiskiem, w własnej kolorystyce
z herbem ukochanego klubu na boku buta a tu przychodzi paczka zaadresowana z Szanghaju...
to już budzi pewien niesmak.

Jaki niesmak, człowieku? Cały twój komputer pochodzi z Dalekiego Wschodu, większość twoich gadżetów, telewizor, monitor - prawie wszystko jest stamtąd, tylko tyle, że kupione zostało w Polsce. Wolałbyś czekać dwa razy dłużej, żeby wysłali buty do USA, a potem do ciebie? Przynajmniej można by wtedy poszpanować przed kumplami, że ma się buty z USA, bo z Szanghaju to obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy się chwalą swoimi butami, to i ja to uczynię:) Zazwyczaj noszę Superstary II od Adidasa, ale jeśli jest ciepło i mam ochotę na małą odmianę to zakładam trampki takie jak na obrazku:)

20090110120011

20090110120017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach