Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Disney i teleportowanie piratów

28 postów w tym temacie

Bardzo przewrotny lead w obliczu faktu, ze w GW postacie nie potrafią skakać :D:D
Prawie jak na onecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci jak MMO?! Ide szukac na necie informacji co i jak!

A teleportacja to fajna sprawa, PO CO mam isc jak debil przez 30 minut skoro moge skorzystac z teleportow. Dojscie powinno byc tylko za pierwszym razem - tak jak we wspomnianym w newsie GW :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:35, roos- napisał:

Bardzo przewrotny lead w obliczu faktu, ze w GW postacie nie potrafią skakać :D:D
Prawie jak na onecie.


Bardzo przewrotny komplement. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:37, Piotrek K. napisał:

Piraci jak MMO?! Ide szukac na necie informacji co i jak!


Heh, pograj sobie w Puzzle Pirates ;P .

Dnia 11.05.2007 o 15:37, Piotrek K. napisał:

A teleportacja to fajna sprawa, PO CO mam isc jak debil przez 30 minut skoro moge skorzystac
z teleportow. Dojscie powinno byc tylko za pierwszym razem - tak jak we wspomnianym w newsie
GW :)...


Zgadzam się. A i jest nowy sposób na zarabianie-runnowanie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy z Was są szybcy,ja o powstawaniu Pirates of the Carribean Online wedziałem już od ponad...dwóch lat.Serio.Ale w każdym razie rozwiąznie dobre.
Pozdro for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:45, Sephirath napisał:

Nie no, ludzie... Zaraz będzie Bratz MMO ;P


Już jest. Ile już razy na IRCu prowadziłem rozgrywki w Bratz Babyz Online: Multi Lifematch?

Zero refleksu, Sephirath. Obawiam się, że BBOML nie jest grą dla Ciebie, od razu oberwałbyś z Miotacza Wacików, ewentualnie rozjechałbym Cię moim Nocniczkiem.

Sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:53, dominik713 napisał:

Ale niektórzy z Was są szybcy

Przepraszam, ze Cie zawiodlem swoim zachowaniem. Niestety, mam troche wiecej rozrywek niz sledzenie wszystkich portali dot. gier, wiec nie wiem pewnie o wielu innych projektach...

>>> Monk
Wlasnie sciagam :D. Thx :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:04, Piotrek K. napisał:

>>> Monk
Wlasnie sciagam :D. Thx :D...


Heh, ciekawe, czy Ci się spodoba (pisałem to raczej żartem :P ).

A poważnie, to jeśli szukasz "pirackiego" MMO, to pograj w np. Pirates of the Burning Sea. Na chwilę obecną dostępna jest darmowa beta, a jest to bardziej "typowe" MMO niż Puzzle Pirates :) .

http://www.piratesoftheburningsea.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... to przerazajce to co czytam... ja wlasnie chcialbym jak najbardziej realistycznych gier... MMORPG w szczegolnosci... a tu jakies idiotyzmy... teleportacje... ehhh szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... chcesz kogoś zaatakować a tu ciach i go nie ma. dość kontrowersyjny pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:37, Kris_bla napisał:

Ehh... to przerazajce to co czytam... ja wlasnie chcialbym jak najbardziej realistycznych gier...
MMORPG w szczegolnosci... a tu jakies idiotyzmy... teleportacje... ehhh szkoda...


Spokojnie dla każdego według uznania w GW jest przecież również opcja poruszania się "standardowa" metodą, ale zapewniam Ciebie że nawet najbardziej zagorzali fani realizmu w grach korzystają z tego teleportu bo to naprawdę ułatwia rozgrywkę.

Mam nadzieję że ten MMO będzie bez abonamentu no i żeby miał odpowiedni klimat. Pozostaje tylko powiedzieć Ahoj Piraci !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GW nie można skakać? Wystarczy w chacie wpisać magiczną komendę /jump i już. Skok gotowy. Co do PotCO to jak nie będzie abonamentu to muszę to kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się takie MMO nie widzi... może dlatego, że gry o piratach mnie nigdy nie pociągały?
Jutro otrzymam GW (o ile Masterlink nie nawali) i pierwszy raz w życiu włączę MMO :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:04, Piotrek K. napisał:

> Ale niektórzy z Was są szybcy
Przepraszam, ze Cie zawiodlem swoim zachowaniem. Niestety, mam troche wiecej rozrywek niz sledzenie
wszystkich portali dot. gier, wiec nie wiem pewnie o wielu innych projektach...

>>> Monk
Wlasnie sciagam :D. Thx :D...

Ale ja niepisze o pracownikach CDP,tylko o innych którzy sie podniecają żę ,,jako pierwsi wiedzą o tej grze''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A włąśnie...Jak ściągnąć te bete Pirates of the Burning Sea?Klikam na linki mi wyskakuje że niejstem zarejestrowany,robie konto,loguje sie i mi forum wyskakuje...Czy może mi ktoś pomóc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować