Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 20:10, Infes napisał:

Szykują się nowe modele,grafika i duża przestrzeń :D

Bez tego fani zrobiliby demolkę w ich siedzibie.
Rozczarowuje tylko mały tryb multi - 16x16, jak mnie pamięć nie myli. Wprowadzają takie ograniczenie, żeby uniknąć lagów. Hmmm..
Jestem ciekaw jak wypadnie ten tryb. Już widzę fale noobów z aim-botem do kuszy, albo używających cheatów na życie albo kasę. Interesujące, czy uda się to powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez przesady tak od razu cheaterów nie będzie :p, ale być może kto wie, już wyobrażam sobie że ktoś jednym samotnym łucznkiem rozwali całą ramię wojów z bronią białą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:33, Saturas2 napisał:

Czu ktoś może wie jaka była największa znana bitwa w historii mount&blade

pewnie ok. 500x500
tyle pozwala wyżyłować BattleSizer, tylko do takich rozmiarów, trzeba mieć niezły PieCyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:33, Pablo1989 napisał:

bez przesady tak od razu cheaterów nie będzie :p, ale być może kto wie

Będą. To jest nie do ukniknięcia - tylko teraz jedno pytanie - jak to powstrzymać.

Dnia 24.02.2009 o 20:33, Pablo1989 napisał:

już wyobrażam sobie że ktoś jednym samotnym łucznkiem
rozwali całą ramię wojów z bronią białą.

A to mało razy tak się robiło. Mój rekord "solo konno" to 346 - swadiańska armia na mojego 42 lvl konnego łucznika. Bitwa trwała 1h, dodam, że u nich byli łucznicy, jak i konnica.
Na piechtę z łukiem - 76 Sea Riderów (Morscy najeźdźcy ?) 66 ze strzał, reszta z miecza dwuręcznego ;))
A na piechotę wojownikiem, 114 Mountain Bandits (Górscy Bandyci) była niezła rzeź, połowa zeszła "na perfect", nawet mnie nie trafili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M&B walke 1 na 100 wygrasz ;) Podbiegasz ciach i uciecasz ale w MP z prawdziwimi ludźmi,prawdziwi gracze,będzie ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mount & Blade - gra całkiem ciekawa , w klimatach feudalnych ( rox ) z niestety kiepskich trybem podróży ... lecz bitwy ( z pewnym programem limit 1000 jednostek czyli niezła bitwa i lag ) wynagradzają wszystko a oblężenia miodzio . Jeśli chodzi o mody to są dostępne do ściągniecia na nowej stronie polskich fanó Mount & Blade ( Legal oczywiście) Polecam fanom niezłej jatki mieczem w klimatach feudalizmu . Dobra ide gnębić Lordów Swediańskich xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:48, Darkon12 napisał:

Mount & Blade - gra całkiem ciekawa , w klimatach feudalnych ( rox ) z niestety kiepskich
trybem podróży ... lecz bitwy ( z pewnym programem limit 1000 jednostek czyli niezła
bitwa i lag ) wynagradzają wszystko a oblężenia miodzio . Jeśli chodzi o mody to są dostępne
do ściągniecia na nowej stronie polskich fanó Mount & Blade ( Legal oczywiście) Polecam
fanom niezłej jatki mieczem w klimatach feudalizmu . Dobra ide gnębić Lordów Swediańskich
xD


Eee na co polski fansite z paroma modami jak jest mbrepository, ze wszystkimi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba zacznę od nowa sobie grę tylko jeszcze nie wiem czy native, czy jakiegoś modzika.
W każdym bądź razie, zastanawiam się nad zrobieniem postaci łucznika. Grał ktoś takim klientem, warto, bo mi się wydaje, ze nie ma szans :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:23, Darth Master napisał:

chyba zacznę od nowa sobie grę tylko jeszcze nie wiem czy native, czy jakiegoś modzika.
W każdym bądź razie, zastanawiam się nad zrobieniem postaci łucznika. Grał ktoś takim
klientem, warto, bo mi się wydaje, ze nie ma szans :/

Pieszy czy konny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M&B jest boskie..mam dopiero dwa dni i już 12h spędzone tak wciąga:D
Grafika?Mi to wystarcza,wręcz przeciwnie mi się podoba.Walki piękne,możliwość posiadania własnych posiadłości jest fajna.POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 18:20, Wrukos napisał:

M&B jest boskie..mam dopiero dwa dni i już 12h spędzone tak wciąga:D
Grafika?Mi to wystarcza,wręcz przeciwnie mi się podoba.Walki piękne,możliwość posiadania
własnych posiadłości jest fajna.POLECAM!!!

Radzę dobywać mody, bo po rozegraniu kilku partyjek w Vanilli, gra śmiertelnie się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z trybem multi w M&B? Bo na pudełku pisze, że gra wymaga podlączenia do neta, a jakoś nie widze żadnego kontaktu z siecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:45, Patrix0707 napisał:

A o co chodzi z trybem multi w M&B? Bo na pudełku pisze, że gra wymaga podlączenia do
neta, a jakoś nie widze żadnego kontaktu z siecią.

Tryb multi powstaje w formie dodatku ulepszającego grafikę i gameplay''a.
Połączenie do neta natomiast, jest aktualnie wymagane, aby zarejestrować grę i wyłączyć tryb trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz tak myśle. To będzie brane jako dodatek i trza będzie na nowo zakupić czy trza będzie tylko potwierdzić że ma się orginalny klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:36, JaqbD napisał:

> chyba zacznę od nowa sobie grę tylko jeszcze nie wiem czy native, czy jakiegoś modzika.

> W każdym bądź razie, zastanawiam się nad zrobieniem postaci łucznika. Grał ktoś
takim
> klientem, warto, bo mi się wydaje, ze nie ma szans :/
Pieszy czy konny ?


Raczej konny, ale i tak ostatnio praktycznie zawsze pieszo biegam, bo mnie rumak znudził ;P Pieszo większa zabawa :p
Powiedź dla obydwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy na początku gry należy jechać do tego obozu szkoleniowego czy już zacząć jakiej zadania robić? Wogóle co trzeba zrobić na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taktyke że wpierw z wioski do wioski rekrutowałem ilu się dało. Następnie poszedłem do obozu i kilka razy potrenowałem,potem walki z bandytami(staraj się jak najmniej stracić wojsk żeby potem znowu na nowo ich nie musieć szkolić),następnie questy/walki na arenie i na końcu podbijanie zamków. Oczywiście w między czasie zaglądaj na targowisko i kup najnowsze bronie,zbroje czy konie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 13:02, Infes napisał:

Ja miałem taktyke że wpierw z wioski do wioski rekrutowałem ilu się dało. Następnie poszedłem
do obozu i kilka razy potrenowałem,potem walki z bandytami(staraj się jak najmniej stracić
wojsk żeby potem znowu na nowo ich nie musieć szkolić),następnie questy/walki na arenie
i na końcu podbijanie zamków. Oczywiście w między czasie zaglądaj na targowisko i kup
najnowsze bronie,zbroje czy konie.


No, to fajnie wygląda. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować