Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oś czasu Blizzarda

98 postów w tym temacie

Niemal pewne już, że zrobią Starcrafta, ale nie wiadomo jaki to typ będzie ;p
No bo to już chyba jedyna gra Blizzard''a, która nie miała kontynuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... Obstawiam że to będzie całkowicie nowa gra spod znaku Zamieci ^^

Osobiście wolałbym Starcrafta 2 bo akurat po długiej przerwie powróciłem do Starcrafta heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym WarCraft IV jednak StarCraft`em II również nie pogardzę. Znowu noce zarwana na battle.net :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a może blizz planuje jednocześnie zrobić SC2 i D3 :) albo celowo podsuwa takie rzeczy aby namieszać w głowach a to będzie całkiem coś innego.
ahh...te spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Wiem, że ciężko wytrzymać to ciśnienie, ale pohamujcie się, bo tylko kilka dni zostało! :]
A te spekulacje i szukanie wskazówek są momentami śmiechu warte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 11:02, Volvox napisał:

I jeszcze ciekawostka ktora wygrzebalem ;)
http://www.battle.net/images/splash_9.jpg


Mnie tu brakuje zera na początku przed przecinkiem. Wtedy mogłoby być, że 0 z nieskończoną liczbą dziewiątek zmierza do jedynki, czyli w zasadzie równe jest 1:)
A ta data w obrazku Evil Khana może być dla zmyłki, w końcu z tego wychodzi też słynne 9. Bez zaznaczenia to ten obraz może przypominać kurczaka jakiegoś. Czyżby gra o kosmicznych kurczakach, mieszkających w galaktyce nr9, gdzie diablo(szkieletor) jest ich ciemiężcą i marines przychodzą go pokonać i uwolnić kurczaki od tyranii?;P
Bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje Diablo III i StarCraft II, reszta mnie do czasu nie obchodzi .Mam tylko nadzieje, że Blizz nie ściągnie wymagań z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem coś śmiesznego... zwróczcie uwagę że oko z 999 to przerobiony Licz z okładki Warcrafta 3....więc może Warcraft 4?

20070514144830

20070514144841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 14:44, jac22 napisał:

Blagam byle nie znowu RTS bo to sie nudne staje...

Nie bardziej niż wszystkie inne gatunki :P


A tak w ogóle to news jest z godziny 10, o 14 ktoś napisał, że jest już Diablo, czyli zmienia się co cztery godziny. Zostało się jeszcze, łącznie z nową, pięć gier, czyli 20h. To by się nawet zgadzało, bo wszystko razem daje w takim razie 24h. Jutro o 10 poznamy tytuł nowej gry Blizzarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem na stronie bliza takie ogłoszenie: http://www.Blizzard.com/jobopp/mobile-producer.shtml
Więc może planują zrobić na przykład World of Warcraft Mobile :D (np. na N-Gage :P)
A tak bardziej serio to tak jak już to gdzieś pisałem, ja najbardziej ucieszyłbym się z czegoś nowego albo z Warcrafta IV. W SC nie grałem, więc nie rozumiem, czym wy się tak jaracie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować