Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MGS 4 najwcześniej w marcu 2008?

28 postów w tym temacie

To se poczekamy... Może wydadzą na PC? Tak samo zarzekał się Capcom, że Devil May Cry nie będzie multiplatformowy, a jednak! Takie gry to perełki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sie cieszą, że przełożyli. Chociaż oszczędza mi jeszcze trochę cierpień i nie będę musiał patrzeć jak inni grają w to na PS2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przelazłem całą pierwszą część i cała trzecią w dwójkę nie miałem okazji grać ciekawe jaka będzie 4. Mam nadzieje że filmiki nie będą tak śmierdziały ameryką jak to było w trzeciej części bo mnie zakończenie znużyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moras1990 nie będę musiał patrzeć jak inni grają w to na PS2

zajebiozo by było jak by to było na Ps2 hahaha. Nie wiesz że takie coś jak Ps3 już istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze lepiej wydać grę z opóźnieniem i dobrze ją dopracować, niż wypuszczać zabugowane "dzieło"... przykładem przełożonych premier, co wcale się nie przełożyło się na jakość programu może być G3 czy NWN2 :\
Zobaczymy jak będzie z MGSem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 14:58, Verbatim napisał:

już miał być! Ile można czekać, niedługo crysis, to mgs4 nie będzie niczym specjalnym


Że tak spytam: co te dwie gry mają ze sobą wspólnego? Nic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo MGS jest jak wino - im dłużej robione tym lepsze ;)
Szkoda, że nie ma szans na wersję PC :( Jak już sobie ten Kojima coś ubzdura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy MGS byl wielki, wiec nie boje sie i Wy tez nie powinniscie opoznien. Ludzie pracujący nad Metalami to artysci, a kazde dzielo potrzebuje troche czasu. Zobaczycie, dostacza nam wspanialy, dopracowany produkt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 14:58, Verbatim napisał:

już miał być! Ile można czekać, niedługo crysis, to mgs4 nie będzie niczym specjalnym

weź nie bluźnij synu, porównujesz Crysisa do jednej z największych gier wszech czasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować