Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Nie wyszedł im coś ten konkurs... wczoraj im strona padła i jeszcze do tego ten link. Ciekawe czy te w PLN będą anulowane. Ja też niestety kliknąłem w ten link :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem postąpić uczciwie i to napisać.Już kilka godzin siedziałem przy kompie i szukałem bombek, ale nadal nic.
Tak poprostu postanowiłem sprawdzić pocztę.Otwieram program pocztowy pobieram a tu wiadomość od GRAM.PL:
Dziękujemy za udział w gwiazdkowym konkursie gram.pl.
Prosimy o podanie adresu korespondencyjnego, na ktory będziem mogli przesłać
nagrodę niespodziankę. Gratulujemy wygranej.

A ja siedzę i niewiem o co chodzi.Czy to możliwe żebym tak szybko klikał że nawet nie zauważyłem że kliknąłem bombkę, a może ktoś się pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 17:26, miszehu napisał:

Postanowiłem postąpić uczciwie i to napisać.Już kilka godzin siedziałem przy kompie i szukałem
bombek, ale nadal nic.
Tak poprostu postanowiłem sprawdzić pocztę.Otwieram program pocztowy pobieram a tu wiadomość
od GRAM.PL:
Dziękujemy za udział w gwiazdkowym konkursie gram.pl.
Prosimy o podanie adresu korespondencyjnego, na ktory będziem mogli przesłać
nagrodę niespodziankę. Gratulujemy wygranej.

A ja siedzę i niewiem o co chodzi.Czy to możliwe żebym tak szybko klikał że nawet nie zauważyłem
że kliknąłem bombkę, a może ktoś się pomylił.


Ja również postanowiłem sprawdzić swoją pocztą i również dostałem wiadomość od GRAM.PL (Dziękujemy za udział w gwiazdkowym konkursie gram.pl.

Twoje konto gram.pl zostało uzupełnione o 10 wPLN. Gratulujem) a przecież nie znalazłem rzadnej bombki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 17:33, Podpułkownik napisał:

Normalnie dym na calego :)
(chyba im kompy i serwer padają)
widać że nikogo z CD - Projektu nie ma może poszli na narade związaną z konkursem i forum :)


Coś mi się zdaje, że po tym wszystkim poleci kilka głów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy to nie sciema... to moze jest tak jak trafic nie 6 ale 5 w Toto lotku. JA siedze juz dlugo na gram (prawie na wszystkim) i nie dlatego ze poluje na bombke - tak po prostu jak zwykle duzo na forum (nie widac tego po moim statusie ale obnizono mi go... za jeden tekst thehe:) ). W kazdym razie przegladam to gram.pl i po bombce ani sladu... kicha, a wrecz chamstwo i drobno-mieszczanstwo! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to wszystko zaczyna mnie denerwować w regulaminie napisane było a rzeby wygrac jakąś nagrode to trzeba najpierw znaleśc ta bombke . A nie klikając na ta strone http://www.gram.pl/konkurs_gwiazdkowy/!promo_bombki_t3_ok.asp wygrywa sie te cholerne pieniądze. I teraz niewiem czy mi sie ta bombka pokaże czy też niee !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować