Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2006 o 15:10, Lisuu napisał:

Ej ludzie przysłali mi Dungeon Siege II :) chce ktoś sie wymienić Na WarCrafta III albo Diablo
II :D

hehe, moge ja, ale pudełko już otworzyem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:08, luk-asz napisał:

> Ale nie rozumiesz?Oczywiście ciesze sie ze dostałem coś wogóle ale PO co mi 2 takie same
gry??Po
> co mi 2 orginalny cd-kay do ghrania na BN?Mam juz swoj.Jedynie co moge zrobić z nią to
własnie
> sprzedać ją (nie mam komu) albo wymienić sie. To tyle...
Ja sie moge zamienic na Gothic 2 platynka jesli Cie to interesuje
PS a moze otworzymy nowy temat "kto chce sie zamienić?":D

Hehe patrz na mojego screena wyżej...Gothica też już dawo Mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:11, Budyn napisał:

> Ej ludzie przysłali mi Dungeon Siege II :) chce ktoś sie wymienić Na WarCrafta III albo
Diablo
> II :D
hehe, moge ja, ale pudełko już otworzyem ;]

Nie wiecie, że wygranego się nie oddaje. Mówią, że przynoszą szczęście ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:13, Kukowsky napisał:

> > Ej ludzie przysłali mi Dungeon Siege II :) chce ktoś sie wymienić Na WarCrafta III
albo
> Diablo
> > II :D
> hehe, moge ja, ale pudełko już otworzyem ;]
Nie wiecie, że wygranego się nie oddaje. Mówią, że przynoszą szczęście ;);)

3 Diablo mi nie potrzebne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:04, BaRt3k. napisał:

Ale nie rozumiesz?Oczywiście ciesze sie ze dostałem coś wogóle ale PO co mi 2 takie same gry??Po
co mi 2 orginalny cd-kay do ghrania na BN?Mam juz swoj.Jedynie co moge zrobić z nią to własnie
sprzedać ją (nie mam komu) albo wymienić sie. To tyle...


To wystaw na allegro, napewno ktoś będzie chętny, tymbardziej że jest jeszcze zafoliowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:12, BaRt3k. napisał:

> > Ale nie rozumiesz?Oczywiście ciesze sie ze dostałem coś wogóle ale PO co mi 2 takie
same
> gry??Po
> > co mi 2 orginalny cd-kay do ghrania na BN?Mam juz swoj.Jedynie co moge zrobić z nią
to
> własnie
> > sprzedać ją (nie mam komu) albo wymienić sie. To tyle...
> Ja sie moge zamienic na Gothic 2 platynka jesli Cie to interesuje
> PS a moze otworzymy nowy temat "kto chce sie zamienić?":D
Hehe patrz na mojego screena wyżej...Gothica też już dawo Mam:P

Ale Noc Kruka :D szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie dostalem SWAT4 :D. A teraz najlepsze...listonosz wrecza mi paczke i kaze 87 zl placic! Na druku ktory podpisywalem odbior widnial ten numer nad cena przesylki/paczki ktory okazal sie jej numerem...to sie zdziwilem z reszta listonosz tez bo az sie za chwile wrocil sprawdzajac czy rzeczywiscie ta paczka byla gratisowa :lol:. No nic w kazdym badz razie dziekuje CDP za gre ... no i niespodziewane emocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:11, Budyn napisał:

> Ej ludzie przysłali mi Dungeon Siege II :) chce ktoś sie wymienić Na WarCrafta III albo
Diablo
> II :D
hehe, moge ja, ale pudełko już otworzyem ;]

ja tez otworzylem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:21, CrowPL napisał:

Panie i Panowie dostalem SWAT4 :D. A teraz najlepsze...listonosz wrecza mi paczke i kaze 87
zl placic! Na druku ktory podpisywalem odbior widnial ten numer nad cena przesylki/paczki ktory
okazal sie jej numerem...to sie zdziwilem z reszta listonosz tez bo az sie za chwile wrocil
sprawdzajac czy rzeczywiscie ta paczka byla gratisowa :lol:. No nic w kazdym badz razie dziekuje
CDP za gre ... no i niespodziewane emocje ;)



miałem tak samo tylko że ja miałem 115 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:29, Smerdek napisał:

Argh! Otwieram pudełko a w srodku latające płytki. Całe szczęście ze nic sie nie porysowało
^^ Dziękuję za miły prezent.


Ja tak samo tylko że w mojej paczce było 6 CD i większość latała. Mogliby dawać to na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie, że macie a to SWATa, a to Tribesów, a to DSII i różne takie, a ja nie miałem, żadnych problemów z adresem i... nic :/ Tylko gdy miałem potwierdzić adres to były dziwne błędy, ale wszystko ok. Gratuluję wygranych tak poza tym i mam pytanie - dostał ktoś jakiś gadżet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:43, Dark_Kai230 napisał:

Wszyscy piszecie, że macie a to SWATa, a to Tribesów, a to DSII i różne takie, a ja nie miałem,
żadnych problemów z adresem i... nic :/ Tylko gdy miałem potwierdzić adres to były dziwne błędy,
ale wszystko ok. Gratuluję wygranych tak poza tym i mam pytanie - dostał ktoś jakiś gadżet
?


Moze się ze wstydu do gadżetów nie przynają? :D Albo są tak wspaniałe, że nikt nie może sie pochwalić bo nie może oczu od nagrody oderwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:48, Mistic napisał:

Moze się ze wstydu do gadżetów nie przynają? :D Albo są tak wspaniałe, że nikt nie może sie
pochwalić bo nie może oczu od nagrody oderwac ;)


Obie wersje sa prawdopodobne :P Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale gdy był news o konkursie to tam pisało o lampach czy czymś takim :D Z takiego prezentu cieszyłbym się jak z gry :P Zresztą z każdego bym się cieszył, bo to w końcu prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:34, HAGJ napisał:

ja dostałem Tribes : Vengance (Zemsta)
w sumie się ciesze nie mam tej gry może być fajna :)

To witaj w klubie! Mamy to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 15:53, Dark_Kai230 napisał:

Obie wersje sa prawdopodobne :P Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale gdy był news o konkursie
to tam pisało o lampach czy czymś takim :D Z takiego prezentu cieszyłbym się jak z gry :P Zresztą
z każdego bym się cieszył, bo to w końcu prezent :)


Ja powtórze po raz kolejny, błagam, ja nie chce breloczka :D Ja się modle o jakąs torbe wystrzałową, a jak już to o jakąś gre, i tak jest 80% szans że od razu poleci na allegro 9no chyba ze to bedzie ds2 albo gothic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować