Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2007 o 20:48, TigerXP napisał:

Karta demonem prędkości nie jest ale powinieneś pograć w miare komfortowo na medium. Chociaż
czekają Cię ostre zwolnienia w czasie wyzwalania miast.

No karte mam słabą a znasz jakąś w miare szybką i wydajną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:39, TigerXP napisał:

Troszkę więcej niż 800pln ale kartałka naprawde dobra.
http://sklep.gral.pl/preview/Sapphire/RadeonX1950XTSapphire256MBGDDR32xDVIVIVOPCI-E_48.php


Heeh... :> Czepiam się może, ale on napisał wejście "PCI"
A Ty podałeś kartę na "PCIE" :>
Hehe... wiadomo o co chodzi, jednak niepokoi mnie w wypowiedzi Kuby to, że napisał :
"No wejście może być PCI" -
czy Kuba na pewno wie, że ma wejście PCIE? Dla mnie to brzmi tak, jakby ktoś myślał, że można sobie wybierać albo AGP, albo PCIE, a to co się weźmie nie ma znaczenia.
Osobiście polecał bym GeForce 7900 GT, akurat się w 800 mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz grać np. w Gothica 3 to weź lepiej ATI wszystkie ATI chodzą lepiej w G3 lepszy framerate ja niedawno się zastanawiałem czy wziąść 7600GT a X1650XT i wziąłem radka i teraz na C2D E6300 nie kręcony 2 GB RAM i ATI X1650XT gram sobie w G3 1024x768 na High Details płynnie i to jeszcze na Viście x64. Karty NVIDII nie wliczając w to wyjątku serii 8800 są szybsze tylko w grach pod nie robionych jak np. DOOM, Quake IV, Prey etc. a w zdecydowanej większości innych gier conajwyżej dorównują kartą ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak podsumowując cały temat jaki komp (najgorszy) starczył by żeby grać w Gothic`a na max det + rozdzielczość 1280x1024??
wg mnie dobry będzie :
procek C2D E6400
karta GF7900GS
ram (koniecznie) 2GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 03:11, danzelmario napisał:

gothic jest tragiczny:( zainstalowalem Viste bisuness i klapa! gra w Gothica na tym systemie
jest praktycznie niemozliwa..zainstalowany swiezy system. zainstalowana swiezo gra,potem patch
i co? słynne guru co chwila..co na xp nie zdarzylo mi sie ani razu. a gra jest kompatybilna
wg microsoftu z Vista..w ogole gra zacina jeszcze bardzoej niz w xp. masakra.

Wiesz... Podobnież, iż stare gry (wydane wcześniej niż Vista) działają o 15 % wolniej na Viście, niż na XP. Dodając do tego jeszcze olbrzymie zużycie pamięci i brak optymalnych sterowników to wychodzi nam, dla czego gothic działa jeszcze wolniej...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 08:50, struksik napisał:

No to tak podsumowując cały temat jaki komp (najgorszy) starczył by żeby grać w Gothic`a na
max det + rozdzielczość 1280x1024??
wg mnie dobry będzie :
procek C2D E6400
karta GF7900GS
ram (koniecznie) 2GB

Taki spokojnie by starczył,ale czy na płynną animację? To zamiast tego lepiej kupić GF 8800 GS 320 ram trochę droższy a dużó lepszy i maxa w takiej roździelczość mamy na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 12:38, boduczek napisał:

ram trochę droższy a dużó lepszy i maxa w takiej roździelczość mamy na bank :)

wyjasnisz to stywierdzenie? o jaki ram chodzi? bo jesli o zwykłe ramy do kompa to nie masz racji. 677 cl4 starcza do gier az az:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:35, Tal441 napisał:

W wakacje zamierzam kupić:
2GB RAM, GF 7800 GTX i jakiś core 2 duo.

bez sensu pakowac kase w 7800gtx. totalna głupota. wtedy to beda tanie karcioszki z serii 8 i napewno duzo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2007 o 12:45, danzelmario napisał:

wyjasnisz to stywierdzenie? o jaki ram chodzi? bo jesli o zwykłe ramy do kompa to nie masz
racji. 677 cl4 starcza do gier az az:)

Chyba mnie źle zrozumiałeś,a ja napisałem z błędem :/ chodziło mi o to że lepiej kupić GF 8800GTS z 320 ram na karcie ,a nie o zwykłe ramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 12:48, danzelmario napisał:

> W wakacje zamierzam kupić:
> 2GB RAM, GF 7800 GTX i jakiś core 2 duo.
bez sensu pakowac kase w 7800gtx. totalna głupota. wtedy to beda tanie karcioszki z serii 8
i napewno duzo lepsze.

Już w tej chwili 7800GTx są kiepskawe, i w dodatku mają niekorzystny współczynnik cena/jakość , więc co dopiero w wakacje...
Ja też robię upgrade w wakacje i mam nadzieję na GF 8600, albo porównywalne R6XX.
Gothica 3 przerwałem tuż przed wkroczeniem do Varrantu, ponieważ mnie strasznie irytowała szybkość działania tej gry na moim kompie, a skończe go dopiero po zrobieniu upgrade''a. Druga gra, którą odpalę zaraz na początku na nowym kompie to Far Cry, a na deserek CRYSIS... :DDD



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2007 o 13:00, boduczek napisał:

Chyba mnie źle zrozumiałeś,a ja napisałem z błędem :/ chodziło mi o to że lepiej kupić GF 8800GTS
z 320 ram na karcie ,a nie o zwykłe ramy ;)

tak tez myslałem ze o to chodzi:). no wiesz zalezy jak komu i w jakich trybach kto gra. w 1024 na 768 i 1280 na 1024 320 mb starczy jak narazie. co bedzie w dx 10 tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 13:02, danzelmario napisał:


> Chyba mnie źle zrozumiałeś,a ja napisałem z błędem :/ chodziło mi o to że lepiej kupić
GF 8800GTS
> z 320 ram na karcie ,a nie o zwykłe ramy ;)
tak tez myslałem ze o to chodzi:). no wiesz zalezy jak komu i w jakich trybach kto gra. w 1024
na 768 i 1280 na 1024 320 mb starczy jak narazie. co bedzie w dx 10 tego nie wiem.

NAJLEPIEJ TO JEST USTAWIĆ 50 GB PAMIĘCI WIRTUALNEJ I PROBLEM Z GŁOWY. WSZYSTO ŚMIGA JA TALALA!!! :PPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2007 o 13:02, Guciothic napisał:

Ja też robię upgrade w wakacje i mam nadzieję na GF 8600, albo porównywalne R6XX.

napewno mniej pradozerne :). pzoa tym trzeba poczekac na gry p[od dx 10 czy uruchmic company of heroes z nowym patchem i zoabczyc jak działaja te 8800 bo jak slabo to seria 8 jest tak samo do niczego jak kiedys fx:P. zreszta ja mysle ze dopiero kolejna seria bedzie cos warta:)

Dnia 04.03.2007 o 13:02, Guciothic napisał:

Druga gra,
którą odpalę zaraz na początku na nowym kompie to Far Cry, a na deserek CRYSIS... :DDD

no ja w crysis zamierzam grac na medium detalach:lol: spelniam wymagania zalecane w wiekszosci-karta jedynie pomiedzy minimu ma zalecanym wiec takie medium powinno chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam gothic 3 chodzi wmiare stabilnie na sprzecie ; Pentium 4 3000, 1024 mb ram (kingston) 400, g4ce 4 6200 128 mb. i chodzi plynnie na najnizszych wymaganiach a na srednich tnie sie troche w lesie roznica jest bagatelna w sterownikach jakie sie instaluje ja pobieram ze strony www.nvidia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 13:06, Guciothic napisał:


NAJLEPIEJ TO JEST USTAWIĆ 50 GB PAMIĘCI WIRTUALNEJ I PROBLEM Z GŁOWY. WSZYSTO ŚMIGA JA TALALA!!!
:PPPPPPPPPPPP

aha bardzo zabawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 13:09, danzelmario napisał:

>
> NAJLEPIEJ TO JEST USTAWIĆ 50 GB PAMIĘCI WIRTUALNEJ I PROBLEM Z GŁOWY. WSZYSTO ŚMIGA
JA TALALA!!!
> :PPPPPPPPPPPP

aha bardzo zabawne:)

Wiem, że śmieszne ;)
Tylko obawiam się, zeby ktoś w to teraz nie uwierzył. LUDZIE!!! TO BYŁ ŻART!!!

Co do mojej poprawki: jest już prawie gotowa, tyle, że ostatnio byłem chory, i nie mogłem dokończyc. Ale nie martw się, POGRUBIONYM pismem napiszę, że mi pomogłeś. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować