Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Siema chyba wiecie co jest tematem . Oczywiście wymagania sprzętowe z kosmosu, ponad dwa razy większe niż z, 2 i ponad cztery niż z 1. czyli 1gb ram, procesor 3200 Athlon, przynajmniej Geoforc 3 lub lepszy, karta Dżwiękowa 128mb. to wszystko będzie mnie kosztowalo 1000 lub wjecej zloty. ale za to Świat gothica 3 ma byc 6 razy wiekszy niz poprzedni i akcja ma sie rozgrywac na Mythanie. jest na co czekać gothic w polsce ukaze sie juz w krutce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 17:34, ?cierwojad napisał:

Siema chyba wiecie co jest tematem . Oczywiście wymagania sprzętowe z kosmosu, ponad dwa razy
większe niż z, 2 i ponad cztery niż z 1. czyli 1gb ram, procesor 3200 Athlon, przynajmniej
Geoforc 3 lub lepszy, karta Dżwiękowa 128mb. to wszystko będzie mnie kosztowalo 1000 lub wjecej
zloty. ale za to Świat gothica 3 ma byc 6 razy wiekszy niz poprzedni i akcja ma sie rozgrywac
na Mythanie. jest na co czekać gothic w polsce ukaze sie juz w krutce.

Po co robić nowy temat jak tu jest odpowiedni http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&u=618 Co do wymagań GIII to faktycznie są spore ale np. taki Call of Duty 2 tez ma spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 19:29, kolo-gniew napisał:

Ty mi nie przypominaj :-((( Mam nadzieje że ta gra zadziała mi przynajmniej na średnich
detalach ;-)

F.E.A.R. i BiA też maja duze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie okaże się jak wyjdzie Gothic 3.. Do tego czasu możemy tylko spekulować czy będzie chodzić czy nie.. Po co się martwić na zapas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 17:34, ?cierwojad napisał:

Siema chyba wiecie co jest tematem . Oczywiście wymagania sprzętowe z kosmosu, ponad dwa razy
większe niż z, 2 i ponad cztery niż z 1. czyli 1gb ram, procesor 3200 Athlon, przynajmniej
Geoforc 3 lub lepszy, karta Dżwiękowa 128mb.

W dzisiejszych warunkach 1GB RAM to standard dla komputera do gier, Athlon 3200 to nic niezwykłego, a GeForce 3 to zabytek. Na szczęście twórcy gier są nieco w tyle za mozliwościami sprzętu i kupując nowy komputer dzisiaj wiesz, że wystarczy ci on na jutro, a może nawet pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:53, graczomaniak napisał:

> Tak, ale nie aż tak duże :-P
A widziłes wymagania F.E.A.R.


Widziałem, i umnie ta gra by chodziła gdzieś na średniej rozdzielczośći przy najwyższych detalach. Ale na tej stronce była (chyba jeszcze jest) zapowiedź wymagań do Gothica 3. Sam zobacz i porównaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 22:40, kolo-gniew napisał:

> > Tak, ale nie aż tak duże :-P
> A widziłes wymagania F.E.A.R.

Widziałem, i umnie ta gra by chodziła gdzieś na średniej rozdzielczośći przy najwyższych detalach.
Ale na tej stronce była (chyba jeszcze jest) zapowiedź wymagań do Gothica 3. Sam zobacz i porównaj

Wymagania F.E.A.R to nic przy wymaganiach Call of Duty 2. Na moim AMD 2500+, 1GB, 6800 F.E.A.R przeszłem na 1024x768 średnio wysokie detale, CoD 2 chodzi w miare płynnie na 800x600 detale na Medium. Jak teraz pomysle sobie o wymaganiach GIII to pewnie będzie chodzić jak CoD 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 13:07, f5k napisał:

> > > Tak, ale nie aż tak duże :-P
> > A widziłes wymagania F.E.A.R.
>
> Widziałem, i umnie ta gra by chodziła gdzieś na średniej rozdzielczośći przy najwyższych
detalach.
> Ale na tej stronce była (chyba jeszcze jest) zapowiedź wymagań do Gothica 3. Sam zobacz
i porównaj
Wymagania F.E.A.R to nic przy wymaganiach Call of Duty 2. Na moim AMD 2500+, 1GB, 6800 F.E.A.R
przeszłem na 1024x768 średnio wysokie detale, CoD 2 chodzi w miare płynnie na 800x600 detale
na Medium. Jak teraz pomysle sobie o wymaganiach GIII to pewnie będzie chodzić jak CoD 2.


Możesz mi nie uwierzyć, ale ja AMD 1500+, 512 RAM, i Radeon 9600 i Call of Duty 2 przy directx 9 i detalach na extra przy rozdzielczości 1152x864 i chodzi bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 19:19, kolo-gniew napisał:

> > > > Tak, ale nie aż tak duże :-P
> > > A widziłes wymagania F.E.A.R.
> > > > > Widziałem, i umnie ta gra by chodziła gdzieś na średniej rozdzielczośći przy najwyższych

> detalach.
> > Ale na tej stronce była (chyba jeszcze jest) zapowiedź wymagań do Gothica 3. Sam
zobacz
> i porównaj
> Wymagania F.E.A.R to nic przy wymaganiach Call of Duty 2. Na moim AMD 2500+, 1GB, 6800
F.E.A.R
> przeszłem na 1024x768 średnio wysokie detale, CoD 2 chodzi w miare płynnie na 800x600
detale
> na Medium. Jak teraz pomysle sobie o wymaganiach GIII to pewnie będzie chodzić jak CoD
2.

Możesz mi nie uwierzyć, ale ja AMD 1500+, 512 RAM, i Radeon 9600 i Call of Duty 2 przy directx
9 i detalach na extra przy rozdzielczości 1152x864 i chodzi bardzo dobrze.



Nie wierzę, że masz ustawioną obsługę directx 9... i działa Ci dobrze :-D
Poprostu to jest nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 20:41, Virus_eBola napisał:

> > > > > Tak, ale nie aż tak duże :-P
> > > > A widziłes wymagania F.E.A.R.
> > > > > > Widziałem, i umnie ta gra by chodziła gdzieś na średniej rozdzielczośći
przy najwyższych
>
> > detalach.
> > > Ale na tej stronce była (chyba jeszcze jest) zapowiedź wymagań do Gothica 3.
Sam
> zobacz
> > i porównaj
> > Wymagania F.E.A.R to nic przy wymaganiach Call of Duty 2. Na moim AMD 2500+, 1GB,
6800
> F.E.A.R
> > przeszłem na 1024x768 średnio wysokie detale, CoD 2 chodzi w miare płynnie na 800x600

> detale
> > na Medium. Jak teraz pomysle sobie o wymaganiach GIII to pewnie będzie chodzić jak
CoD
> 2.
>
> Możesz mi nie uwierzyć, ale ja AMD 1500+, 512 RAM, i Radeon 9600 i Call of Duty 2 przy
directx
> 9 i detalach na extra przy rozdzielczości 1152x864 i chodzi bardzo dobrze.


Nie wierzę, że masz ustawioną obsługę directx 9... i działa Ci dobrze :-D
Poprostu to jest nierealne.


Ale u mnie tak jest :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania, dają nam do zrozumienia, że ta gra będzie WIELKA i potężna, bogata w detale, fabułe, muzę i wszystko co sprawia, że chce się po prostu grać! Zastanawiam się jednak na jakich detalach pogram w Gothica 3, bez problemów. Mój sprzęt jest jaki jest tzn.:Athlon 3200+ 1024 DDR RAM, karta grafiki ATI Radeon 9600 128 MB. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować