Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 15:56, WorldWar3PL napisał:

Jest to program do poprawiania płynności gry.
Patch 1.12 poprawia parę błędów, ale czy akurat te, które Ty posiadasz, to nie wiem.

a co konkretnie poprawia? bo jakos uruchomiłem i zadnego pliku nie zmienił.. (w folderze ini uruchomiłem) cos to jakis dziwny tweak. a patch nie poprawia tych bledow. wystarczy poczytac historie poprawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przy wyborze poziomu twojego sprzętu, drugi czy trzeci krok bodajże, zaznaczyłeś "tickiem" sprzęt i wcisnąłeś dalej ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja mam P4 2,8GHZ geforce 6600GT 1 gb ram i co prawda przeszedlem gre ale na minimalnych detalach z minimalna rozdzielczoscia.... totalny brak optymalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:08, WorldWar3PL napisał:

A czy przy wyborze poziomu twojego sprzętu, drugi czy trzeci krok bodajże, zaznaczyłeś "tickiem"
sprzęt i wcisnąłeś dalej ? ;-)

nie nei wcisnalem.. masz mnie za idiote :P. zaznaczyłem ptaszek i wcisnalem TWEAK, i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostało Ci ściągnięcie paczek z gotowymi ini... jutro dam Ci linka, bo za chwilę już niestety kończę pobyt przy komputerze, dobrze? Nie odpisuj na tego posta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 21:22, WorldWar3PL napisał:

Pozostało Ci ściągnięcie paczek z gotowymi ini... jutro dam Ci linka, bo za chwilę już niestety
kończę pobyt przy komputerze, dobrze? Nie odpisuj na tego posta ;-)

nie wierze tym ini-konfigurowałem juz to na 10 do potegi 1000 sposobów i nic. mam 2 GB ramu a gra usilnie chce korzystac jedyne z 3/4 tej wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w internecie coś dla osób z 2 GB RAM.

- Cache.SizeImage=128000000 - tak to wyglądać powinno aktualnie, jednakże jeśli chcesz, aby było mniej zacinek, podwój tą wartość do 256000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam
amd 1,8
512 ddr (333mhz)
radeon9550 128/128 (nie krecony)
czy gdy otworze programem do optymilizacji (najsabsza opcja) to nie bedzie sie ciac ?? pytam sie tu bo mam zepsute dvd i nie wiem czy jest sens pozyczania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takim sprzęcie raczej będzie ciąć ;-) Mój kolega po tweakowaniu grał z niewielkimi ścinkami na takim sprzęcie jak twój tylko z tą różnicą, że miał procesor Intel Pentium 4 2,4 Ghz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 11:46, WorldWar3PL napisał:

Znalazłem w internecie coś dla osób z 2 GB RAM.

- Cache.SizeImage=128000000 - tak to wyglądać powinno aktualnie, jednakże jeśli chcesz, aby
było mniej zacinek, podwój tą wartość do 256000000

fakt jak sie zmieni to i pare innych rzeczy to poprawa jest . ale i tak zacina .. jak u kazdego. STOP na 2 sek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 13:55, vip konius napisał:

mam
amd 1,8
512 ddr (333mhz)
radeon9550 128/128 (nie krecony)
czy gdy otworze programem do optymilizacji (najsabsza opcja) to nie bedzie sie ciac ?? pytam
sie tu bo mam zepsute dvd i nie wiem czy jest sens pozyczania :)

to nie bedzie pocieszajace co powiem: mam Intel Core 2 duo i 2 GB ramu- w mieście Faring mam pokaz slajdów :/dosłownie... bo tego nie mozna nazwac normalną grą(poniżej 20 FPS jak w zamku zaczne się bić np)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:55, danzelmario napisał:

> mam
> amd 1,8
> 512 ddr (333mhz)
> radeon9550 128/128 (nie krecony)
> czy gdy otworze programem do optymilizacji (najsabsza opcja) to nie bedzie sie ciac ??
pytam
> sie tu bo mam zepsute dvd i nie wiem czy jest sens pozyczania :)
to nie bedzie pocieszajace co powiem: mam Intel Core 2 duo i 2 GB ramu- w mieście Faring mam
pokaz slajdów :/dosłownie... bo tego nie mozna nazwac normalną grą(poniżej 20 FPS jak w zamku
zaczne się bić np)

trzeba czekac na dodatek... podobno ma bardzo poprawic optymilizacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 18:03, vip konius napisał:

trzeba czekac na dodatek... podobno ma bardzo poprawic optymilizacje :D

watpie. dyskutowałem długo o tym z moją dziewczyną(wie ze to moja pasja:P) i doszlismy do wniosku ze owszem.. dodatek moze chodzic lepiej ale podstawowa wersja jak chodziłą tak bedzie chodzic(bo porzeciez nie bedzie dodatkowego patcha na płycie z dodatkiem do podstawki)!tak jak wiekszosc dodaków po prostu zastapi pliki.. a co mi z tego? ja chce 3 przejsc normalnie w koncu zapłaciłem sporo kasy. to nei fair ze PB kaze czekac na dodatek i dopiero wtedy bede mogl pograc z zadowalajaca płynnoscia-watpie ze zamówie dodatek.. bo wyglada to na lecenie na kasę po prostu i twórcy mają w D**** tych co kupili 3:kupiles to graj! a jak chcesz grac płynnie to czekaj na dodatek!
po za tym ten pokaz slajdów o jakim wspomniałem to bierze sie z tego ze mój procesor jest wykorzystywany w połowie jedynie(czyli PB oszukała graczy chwaląc się ze gera wspiera X CPU!!!-zreszta to nie jedyne..mozna by wymieniac i wymieniac.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(czyli PB oszukała graczy chwaląc się ze gera wspiera X CPU!!!-zreszta to

Dnia 13.01.2007 o 19:05, danzelmario napisał:

nie jedyne..mozna by wymieniac i wymieniac.)

A czy uruchomiłeś programy z płyty które pozwalają Gothic''owi w pełni obsłużyć te nowe procesory? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 15:10, danzelmario napisał:

> > YahooPL ustawienie takich wartości jak proponujesz rzędu 15 000 jest idiotyczne

> i pozbawione
> > jakiejkolwiek logiki .
> ja tu widzę, że danzelmario prowadzi samotną krucjatę przeciwko gigantycznym wartościom
pamięci
> wirtualnej.
a widzisz jakis sens ustawiania 15 GB pamieci wirtualnej? sam mówisz ze g3 zuzywa max 1.5 GB!
wiec po co dawac jeszcze 15 Gb?

trochę póżno odpowiadam, ale ja cię przecież popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 00:03, krzysiekxl29 napisał:

Czy da rady zagrac w Gothic 3 na tym sprzecie?

AMD Athlon 64 3200+~2.0GHz(Socket 939)
pamiec:1024 MB SDRAM pc3200 400MHz

Moze ktos ma taki i gra w Gothic 3?


Będziesz mógł spokojnie zagrać w Gothica ale nie jestem pewnien bo nie podałeś karty, ale pewnie masz dobrą więc mogę Ci tylko życzyć miłej gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 09:07, YahooPL napisał:


Będziesz mógł spokojnie zagrać w Gothica ale nie jestem pewnien bo nie podałeś karty, ale pewnie
masz dobrą więc mogę Ci tylko życzyć miłej gry ...


Dzieki.
To bedzie karta graficzna GForce 6800 XTreme 256 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja se poczekam aż gothic 3 będzie miał napis nowa extra klasyka next, bedą nowoczesne kompy i gothic 3 nie będzie miał już takich wymagań i wtedy se kupie. Ale pare lat se poczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować