Zaloguj się, aby obserwować  
Kuc93

Jaką gre RPG byscie zaproponowali ??

99 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2005 o 18:27, kucyk12 napisał:

Chciałbym dowiedzieć sie jaka gra RPG jest wedlug was najlepsza i najbarciej wciągająca ??


Zdecydowanie Planescape Torment potem Baldur''s Gate 1 i 2, Fallout i Arcanum każda jest wspaniała na swój sposób, a wyboru dokonaj sam bo każdy lubi coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci zagrać w którąś grę z serii Baldur''s Gate (no tak aż dwie ;]). Nie pożałujesz ani minuty spędzonej przy tychże grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciezko powiedziec. Kazde rpg jest inne. Elder Scrolls III Morrowind jest dobre, duzo grania no i bardzo duzy swiat ciekawa grafa. Nom rowniez Baldurs Gate I i II,Icewind Dale I i II. Gothic I i II. A jezeli lubisz rpg h&s to Diablo I i II, jak rowniez Sacred nom i Dungeon Siege I i II. Troche w mniejszym stopniu Planescape: Torment i Lionheart Jak widzisz wybor duzy a nie wymienilem wszystkich gier tylko moj ulubiony zestaw wybor nalezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldura I przeszedlem a II mam + dodatek , ale zabardzo mi sie niepodoba.. Dungeon Siege I mialem ale nieprzeszedlem do konca :P w II jeszcze niegralem. Morrowind jest dla mnie troszke za nudne poniewaz trzeba tam spedzic 30% gry przy rozmowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:43, kucyk12 napisał:

Poczytalem i pooglondalem o grze Gothick I i tez o II - pewnie na ferie zimowe sobie kupie
i przetestuje :P


Jeżeli interesuje Cię grafika w grach to odrazu bierz 2 bo 1 ma słabą i do tego z błędami oraz niewygodne sterowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:53, kucyk12 napisał:

Ok dzienx za ostrzezenie lae czy bede mugl przejsc II bez wczesnego przejscia I ?? i czy jest
II w wersji polkojęzykowej ??

ta oszywiście dróga czenść jezd w wersjo polkojensykowej!!~!!

postrafiam profesora Mjotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby zagrac w Gothic II to najpierw zagraj w I poniewaz II sa to dalsze losy Diego????:P (chyba tak ma na imie nie pamietam juz), i nie warto patrzec na grafe tylko siegnac po I czesc Gothica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:53, kucyk12 napisał:

Ok dzienx za ostrzezenie lae czy bede mugl przejsc II bez wczesnego przejscia I ?? i czy jest
II w wersji polkojęzykowej ??


Tak będziesz mógł przejść fabuła naet jest bardzo podobna tylko świat rozleglejszy
Tu masz opis i sceeny: http://www.gram.pl/gra.asp?id=73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:56, kNOT napisał:

A ja mam specjalne pozdrowienia dla zdegradowanego...

Tak myślałem...

Dobra, teraz wersja kulturalna. Tak, II część jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradzam przejscie najpierw 2 części, druga czesc gothica jest w dużym stopniu powiązana fabułą z częścią pierwszą. Oczywiscie mozesz zagrac w gothica 2 bez uprzedniego odpalenia g1 najwyzej twoja postac bedzie udawac ze masz skloeroze i ci npc wszystko ladnie wyjasnia co i jak sie dzialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować