Zaloguj się, aby obserwować  
Kuc93

Jaką gre RPG byscie zaproponowali ??

99 postów w tym temacie

wiez co lubie RPG te typowe jak i h&s ale jakos w Tormentem nie gralem nigdy. Ale zamiertzam sobie zakupic w koncu to tez jest kultowy RPG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:34, kucyk12 napisał:

Wolałbym jak byscie zaproponowali mi coś w stylu "Piraci z Karaibów" - (czyli np. taka sama
kamera od tylu postaci)


No to jedziemy:
*Fable - naprawdę dobry akszon erpegie na kilkanaście-do dziesiąt (czytaj ok 20) godzin zabawy;
*Knights of the Old Republic 1 i 2 - klimaty Gwiezdnych Wojen, ale te jak najbardziej pozytywne;
*tu troszkę ruszę z innego kopyta - System Shock 2 -Fantastyka, FPP+RPG, klimat i jeszcze raz klimat;
*Deus Ex - fantastyka,FPP+całkiem rozbudowane elementy tworzenia umiejętności postaci;
*Thief 3 - co prawda nie za bardzo RPG, ale jak najbardziej wciągająca skradanka z interesującą fabułą;
*Dungeon Siege - Hack&Slash co prawda grałem tylko w demko zarówno jedynki, jak i dwójki, ale ponoć gra jest całkem ciekawa (a kamerę jak chcesz możesz sprowadzić do widoku TPP :) )

Zróżnicowanie jak widać olbrzymie :]
Jak coś mi jeszcze do głowy wpadnie to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje RPG ulubione:
-Baldur''s Gate 1+OzWM, 2+TB
-Icewind Dale 1+SZ, 2
-Planescape Torment
-Neverwinter Nights+SoU+HotU
-Gothic 1, 2+NK
-Final Fantasy VII, VIII, IX
-Elder Scrolls: Morrowind
-Fallout I i II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 13:17, graczomaniak napisał:

W Diablo może jest za dużo jatki
ale za to mocno wciąga i ma świtną fabułę, natomiast w Sacredzie jest mniej walki, wiecej zadań
pobocznych i ma lepsza grafike, a fabuła jest gorza niż w Diablo.
To takie moje małe porównanie :D:D:D:D


Grałem w Diablo. Nawet mi się spodobał.Natomiast co d sakreda, to z tymi zadaniami troszke przesadzili.Nie chciało mi sie już po 6 godz. grania po raz n-yt ratować krowy-konia-żony-córki(niepotrzebne skreślić :))porwanych przez złych i brudnych rabusiów-wilki itp.Ale mówie , Diablo bardzo mi sie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:10, Karlak napisał:

> Diablo wciągało....:D

Oj, i to bardzo.Do tego z dodatkiem.

Mojego kumpla tak wciągneła ze Diablo zabił pięsciami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:27, kucyk12 napisał:

Chciałbym dowiedzieć sie jaka gra RPG jest wedlug was najlepsza i najbarciej wciągająca ??


spoko. nie da się jednoznacznie napisać, każdy ma indywidualne gusta, i nie wszystko musi Ci się podobać. napisałbyś najpierw jakie klimaty lubisz i w co już grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:10, graczomaniak napisał:

> > Diablo wciągało....:D
>
> Oj, i to bardzo.Do tego z dodatkiem.
>
Mojego kumpla tak wciągneła ze Diablo zabił pięsciami:D:D:D


A kumpla mojego kumpla tak wciągnęło, że przeszedł go po 2 razy wszystkimi postaciami na wszystkich poziomach trudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dość dużo grałem w RPG.Teraz mniej, bo mam neta, i nie chce mi sie tyle siedzieć.A w MMORPG nie mam ani czasu(choć by sie pewnie znalazł) ani tym bardziej kaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:18, Łowca Gier napisał:

Polecam Planescape Torment! Wciągą jak odkurzacz, wzrusza, daje rzeczy do przemyślenia. Muszisz
w to zagrać!


Oj, i to koniecznie.Ale gra jak na RPG jest stanowczo za krótka.Mam do niej osobisty sentyment- to była pierwsza gra RPG, Jaką przeszedłem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować