Zaloguj się, aby obserwować  
Kuc93

Jaką gre RPG byscie zaproponowali ??

99 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2005 o 19:02, foXet napisał:

Rece opadaja dodatek Ps. brak Ps. :P

No kurde! Facet ma prawo sie pomylić, w końcu nie wszyscy są oblatani w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:27, kucyk12 napisał:

Chciałbym dowiedzieć sie jaka gra RPG jest wedlug was najlepsza i najbarciej wciągająca ??

Osobiście polecam serie gothic.Czyli gothic 1 ,gothic 2 i dodatek do gothica 2 czyli noc kruka.Oczywiście możesz od razu zagrać w gothica 2 chociarz nie ma tam takiego klimatu jak w jedynce(uwierz mi, nawet jeżeli ci się spodoba klimat z dwójki to jedynka jest pod tym względem znacznie lepsza.) Problem w tym że gothic 1 jest BARDZO trudno dostępny.Możesz go kupić na allegro albo popytać się w niektórych sklepach internetowych,bo na półkach w empiku,to raczej nie ma,predzej w Media Markt,tam mają jeszcze(cholera wie skąd) swoje zapasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:27, kucyk12 napisał:

Chciałbym dowiedzieć sie jaka gra RPG jest wedlug was najlepsza i najbarciej wciągająca ??

No i warto zagrać w jedynke choćby z tego powodu że poznasz fabułe.Wbrew temu co pisał Mistic w dwójce nie wszystko jest wyjaśnione do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ogolnie Gothic I bardziej podobal chociaz mniejszy swait ale jakis taki lepszy ja bym Ci proponowal najpierw przejsc I, a co do tego ze jest trudno dostepne to sam sprzedalem swojego orginala za 31zl na allegro, ale mam jeszcze egzemplarz z Play`a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:56, foXet napisał:

Zeby zagrac w Gothic II to najpierw zagraj w I poniewaz II sa to dalsze losy Diego????:P (chyba
tak ma na imie nie pamietam juz), i nie warto patrzec na grafe tylko siegnac po I czesc Gothica
:)

diego nie jest bohaterem gry ale jedną z kluczowych postaci i przyjacielem właśnie tego bohatera.Sama postać w grze jest po prostu nazywana "BEZIMIENNYM" lub "ten którego imie nic nie znaczy" Facet po prostu nie ma żadnego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 19:36, graczomaniak napisał:

Złotą kolekcje The Elder Scrolls III Morrowind!!!!!!!Śiwetna gra:D!!!!(Choć fani Gothica sie
niezgodzą):D:D


Fani Gothica nie mają nic do mówienia.Zresztą, jak ktoś woli grać w bezmyślne RPG-i w stylu diablo albo sacreda to ja nie mam nic przeciw, ale w grze RPG esencją powinna być fabuła, a nie sama rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak już jesteśmy przy starszych grach RPG to może Planescape albo Icewind. Ja planuje kupić sobie Baldura, ale na niego trzeba mieć baaaaaardzo dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planescape Torment oraz Fallout 2 - erpegi pełną gębą. A z tych nowszych to chyba Gothica 2 z dodatkiem, Morrowind tez jest fajny ale jak przestaniesz grać jakiś czas w niego to później, po powrocie do gry, ciężko połapać się co, gdzie i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z tobą, ze w RPG-ach fabuła powinna być wyżej niż grafika i dźwięki. Co do Diablo i Sacred-a to nie moge sie zgodzić- bo to są troche inne gry. W Diablo może jest za dużo jatki ale za to mocno wciąga i ma świtną fabułę, natomiast w Sacredzie jest mniej walki, wiecej zadań pobocznych i ma lepsza grafike, a fabuła jest gorza niż w Diablo.
To takie moje małe porównanie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie co do Sacred tam jest malo walki??!! Tam tej walki jest za duzo, nie raz nie chcialo mi sie walczyc i uciekalem od potworow ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 13:18, foXet napisał:

Nie zgodze sie co do Sacred tam jest malo walki??!! Tam tej walki jest za duzo, nie raz nie
chcialo mi sie walczyc i uciekalem od potworow ;p

Ale ja mowie ze jest jej mniej niz w Diablo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 13:18, foXet napisał:

Tam tej walki jest za duzo, nie raz nie
chcialo mi sie walczyc i uciekalem od potworow ;p


Z Sacredem miałem podobnie po jakimś czasie unikałemi nie walczyłem z potorami bo najnormalniej w świecie mi się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 13:21, foXet napisał:

Bo o ile dobrze pamietam to sie potworki spowrotem odradzaly jak szedles z powrotem dobrze
gadam???? :D


Dobrze gada, piwa mu dać !!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować