Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystkie klucze do bety World in Conflict już w Waszych rękach!

97 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2007 o 18:29, cd-wiedzimin napisał:

głupia ta liczba czego nie 500 a nie 499


rownie dobrze mozesz sie zapytac dlaczego bylo 299 spartan + Leonidas :P. Przeciez jeden klucz musial byc dla CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest, ale wczoraj wysłałem jako pierwszy zdaj się i jeszcze zdążyłem jako pierwszy napisać posta a klucza jak nie było tak nie ma. Chyba w nagrodę za pierwsze nadesłanie zgłoszenia specjalnie nie dostałem tego klucza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze walne teraz glupie porownanie, ale My (Ci ktorzy maja klucze do bety) jestesmy jak niemcy (za przeproszeniem) a Ci ktorzy nie maja klucza sa jak Zydzi:P My cieszymy sie ze zwyciestwa a oni placza z przgranej:P W koncu W KONCU bylem w czyms szybszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się załapać, ale trochę onieśmiela mnie informacja o grze w sieci, bo nie jestem totalnym fanatykiem strategii i idzie mi ciężko online. Ale może nie będzie źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 19:02, Araziel77 napisał:

Udało mi się załapać, ale trochę onieśmiela mnie informacja o grze w sieci, bo nie jestem totalnym
fanatykiem strategii i idzie mi ciężko online. Ale może nie będzie źle :D

To ta beta to tylko multi? W sumie to i tak dobrze:P Wazne ze pogramy przed premiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię grać w bety za darmo można potestować nowe tytuły zarejestrowałem sie tyle ciekawe czy na moim dziadku pójdzie to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak fajnie :/ klucza niestety nie dostalem... Jak ktos ma slabego kompa i ma klucz to ja chetnie go przejme :D A pozatym to 2 gb jeszcze trzeba sciagnac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować