Zaloguj się, aby obserwować  
gagari

Fullmetal alchemist - temat ogólny

145 postów w tym temacie

Ja poprostu kkocham ta mange!! Jest genialna!! Przeczytalam juz cala i czekam na wiecej :D A jezeli jestescie zainteresowani pisaniem opowiadania w swiecie FMA to wejdzcie na stronke w opisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anime nie miałem jeszcze przyjemności oglądać, ale manga: pierwsza klasa. Lubie alternatywne wersje historii, a to jest chyba jedna z tych najbarziej "innych" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 12:53, ufo344 napisał:

ee,jak znacie naruto to może wiecie czy to anime jest podobne.


Ufo, wszystko co wychodzi w "Shonen jumpie" jest robione na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja za to nie mialem przyjemnosci czytania mangi natomiast ogladam anime i musze przyznac ze jest bardzo ciekawe...sposob wyjasnienia historii dwoch mlodych alchemikow byl imponujacy:D nieco jeszcze mi brakuje do konca ale jestem zachwycony poczatkiem mam nadzieje ze nie zawiode sie po ogladaniu kolejnych odcinkow...pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne anime i nietrzeba ogladac na youtube z angielskimi napisami bo na hyperze leci wersja nieocenzurowana z polskimi napisami. szkoda tylko ze anime jest takie krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę miał wszystkie odcinki od kumpla :D (nagrywał z Hypera) bo ja to sie załapałem od 45 odcinka .... Ale i tak mi się bardzo podobała a i mam pytanie gdzie w Polsce można dostać mange ? I ile jest tomów oraz jaka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:40, Inki napisał:

Niedługo będę miał wszystkie odcinki od kumpla :D (nagrywał z Hypera) bo ja to sie załapałem
od 45 odcinka .... Ale i tak mi się bardzo podobała a i mam pytanie gdzie w Polsce można dostać
mange ? I ile jest tomów oraz jaka cena.

W sklepie internetowym wydawnictwa JPF , w Polsce jest 6 tomów , 4 za 14 zł , 1 za 13 , i 1 za 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki po żmudnych poszukiwaniach sam znalazłem, ale czytając o róznicach między mangą a anime na razie zostane przy anime zaczekam na wszystkie tomy w Polsce a wtedy kupie wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem ale oglądałem. Niestety www.kreskowka.pl zaczelo robic numery i kilka odcinkow nie dziala a ostatnio w polowie sie koncza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:17, Inki napisał:

Ok dzięki po żmudnych poszukiwaniach sam znalazłem, ale czytając o róznicach między mangą a
anime na razie zostane przy anime zaczekam na wszystkie tomy w Polsce a wtedy kupie wszystkie
.

No to se jeszcze poczekasz :P Na razie nawet w japoni nie ma wszystkich(ciągle nowe wychodzą). Jeżeli ktoś zaś lubi czytać na kompie i zna się na języku language, można pobrać wszystkie ROZDZIAŁY jakie dotąd wyszły: www.stoptazmo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ktoś skąd można wziąść napisy do odcinków ?

Odcinki mam legalne tylko po angielsku niby daję sobie rade ale niektórych trudniejszych zdań nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 17:21, Michałencja napisał:

Nie czytałem ale oglądałem. Niestety www.kreskowka.pl zaczelo robic numery i kilka odcinkow
nie dziala a ostatnio w polowie sie koncza!


Dlatego zrezygnowałem z kreskowka.pl (drugi odcinek i kilka innych nie działały +jest tylko 30 :P).Teraz to czytam mange tego wspaniałego dzieła ;).

@Inki
Eeee.....może www.animesub.info ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:14, Inki napisał:

Próbowałem z tej strony , napisy nie są dokładne i opóźnione do mojej wersji odcinków.


Hmmm.Ja tam kiedyś się bawiłem w subedit''orze i się udawało dobrze dopasowywać napisy.Dopuki nie znajdziesz dobrych napisów nie widze dla ciebie innego wyjścia jak zabawa w subedit''orze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować