Zaloguj się, aby obserwować  
pitors89

Napisy.org zamknięte!

243 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2007 o 22:26, demrenfaris napisał:

2.Te straty to sam liczyles, czy w Fakcie podawali? :) Troszke mniej sie traci, bo to ze film
sciagnal nie znaczy ze by ten film kupil ale samo tzw. "Piracenie" jest naganne



Czwarty post do góry licząc od tego posta. Ostatni wers od dołu.
Z drugiej strony jak podzielić te 380 mln przez 38 mln mieszkańców tego dziwnego kraju, to okaże się że statystyczny Polak spiracił filmy za 10 mln. Jak dodać do tego MP3 i gry to ile tego będzie, 50mln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 22:49, demrenfaris napisał:

380mln:38mln=10mln? Co ty masz z matmy?


Fakt, trochę mnie poniosło z tymi zerami. Co nie zmienia faktu że każdy Polak okrada dystrybutorów filmowych za 10zł rocznie. Nie jest aż tak źle z piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2007 o 22:59, malpka napisał:

Fakt, trochę mnie poniosło z tymi zerami. Co nie zmienia faktu że każdy Polak okrada dystrybutorów
filmowych za 10zł rocznie. Nie jest aż tak źle z piractwem.

Jest. Bo nie cala Polska ma Neta :) Mysle ze ci co sciagaja gry za powiedzmy (30*100) 3000zl to najprawdopodobniej zakupiliby gry za 200... I cd-projekt na tym traci i MY uczciwi bo promocje slabsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:37, demrenfaris napisał:


> Fakt, trochę mnie poniosło z tymi zerami. Co nie zmienia faktu że każdy Polak okrada dystrybutorów

> filmowych za 10zł rocznie. Nie jest aż tak źle z piractwem.
Jest. Bo nie cala Polska ma Neta :) Mysle ze ci co sciagaja gry za powiedzmy (30*100) 3000zl
to najprawdopodobniej zakupiliby gry za 200... I cd-projekt na tym traci i MY uczciwi bo promocje
slabsze :)



Tutaj chodzi o straty spowodowane ściąganiem filmów a nie gier. Czytaj uważnie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 10:28, malpka napisał:

Tutaj chodzi o straty spowodowane ściąganiem filmów a nie gier. Czytaj uważnie posty.

Wiem, wiem. Ale straty sa porównywalne, a dziedzina niemal identyczna. To takie male wtracenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no k**wa! Skąd wezmę napisy do trzeciego sezonu Prison Break? Nie znam angielkiego dperfekcyjni, a domyślać się nie chcę, bo Prison Break trzeba dokłdnie rozumieć a nie się domyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupisz sobie serial na dvd albo poczekasz az pojawi sie w polskiej telewizji

i daj sobie na wstrzymanie z przeklinaniem - to nie jest zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 19:44, morthi napisał:

kupisz sobie serial na dvd albo poczekasz az pojawi sie w polskiej telewizji

i daj sobie na wstrzymanie z przeklinaniem - to nie jest zabawne


Ja p******e, tak - amerykanie będą sobie oglądać w sierpniu w swoim języku a ja mam czekać do 2008 roku? Najlepszy serwis z napisami zamknęli co za Polska, ja p******e, że też musiałem w tym z***anym kraju urodzić ;/ ;/ ;|
Przepraszam za wulg. ale emocje są... I mi też nie jest do śmiechu, k****...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2008 to on jeszcze będzie w emisji a DVD dla regionu 1 wyjdzie gdzieś w połowie roku, więc przed 2009 trzeciego sezonu w Polsce bym się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 19:48, JackXP napisał:

> kupisz sobie serial na dvd albo poczekasz az pojawi sie w polskiej telewizji
>
> i daj sobie na wstrzymanie z przeklinaniem - to nie jest zabawne

Ja p******e, tak - amerykanie będą sobie oglądać w sierpniu w swoim języku a ja mam czekać
do 2008 roku? Najlepszy serwis z napisami zamknęli co za Polska, ja p******e, że też musiałem
w tym z***anym kraju urodzić ;/ ;/ ;|
Przepraszam za wulg. ale emocje są... I mi też nie jest do śmiechu, k****...


Jeśli chcesz posłuchać film w swoim języku pójdź do kina. Jeśli to dla ciebie niekorzystna oferta to naucz się angielskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 30.05.2007 o 19:56, Jimus napisał:

Jeśli chcesz posłuchać film w swoim języku pójdź do kina. Jeśli to dla ciebie niekorzystna
oferta to naucz się angielskiego ;)


Jakiego kina? Prison Break nie ma w kinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się wcale tak denerwować. Nie masz GS-a, więc nie mogę określić ile masz lat.Trzeba się było przykładać do angielskiego (zakładając, że nie uczyłeś się niemieckiego).

W dodatku są jeszcze inne sewisy
hatak.pl
napisy.info

Wystarczy poszukać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 19:48, JackXP napisał:

Ja p******e, tak - amerykanie będą sobie oglądać w sierpniu w swoim języku a ja mam czekać
do 2008 roku? Najlepszy serwis z napisami zamknęli co za Polska, ja p******e, że też musiałem
w tym z***anym kraju urodzić ;/ ;/ ;|
Przepraszam za wulg. ale emocje są... I mi też nie jest do śmiechu, k****...

No to naprawde straszne- Amerykanie beda mieli w 2007 a ja nie. No co za niesprawiedliwosc. Uwazam ze powinno byc najpierw u nas wszystko, potem na Grenlandii, a dopiero na koncu Ameryka i reszta Europy. No przeciez my jestesmy najwazniejsi :)

Na serio to nic na to nie poradzisz. Wiadomym jest, ze wazniejszy jest rynek amerykanski niz jakaś tam Polska, zimna i ponura, gdzieś daleko :) Musimy po prostu to przełknąć, ewentualnie poszukać na innych stronkach. Poza tym świat się nie zawali, jeśli nie obejrzymy PB sezon 3 przed 2008 rokiem. Też na to czekam, ale bez aż tak nadmiernej ekscytacji :) Mnie ciekawi, czy ktoś Dextera pokaże :) Bo zapowiada się ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 20:05, Erton napisał:

Mnie ciekawi,
czy ktoś Dextera pokaże :) Bo zapowiada się ciekawie


baaa. wiadomo coś o drugim sezonie? podobno miał być w okolicach września (?) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 20:06, Azrathel napisał:

> Mnie ciekawi,
> czy ktoś Dextera pokaże :) Bo zapowiada się ciekawie

baaa. wiadomo coś o drugim sezonie? podobno miał być w okolicach września (?) ?

ja tam nic o pierwszym sezonie nie wiem, bo moje stałe źródło seriali z Ameryki (kolega) nie ma tego serialu, więc jest kicha. Liczę więc na TVP, POLSAT albo TVN (oni żadnego z nowych seriali nie kupili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 19:48, JackXP napisał:

Przepraszam za wulg. ale emocje są... I mi też nie jest do śmiechu, k****...


Wykropkowane wulgaryzmy to nada wulgaryzmy. Poprzedni degrad niczego Cię nie nauczył? No to powtarzamy lekcję:
-2 do statusu (bo z bonusem za recydywę)
Albo nauczysz się wypowiadać swoją opinie w sposób kulturalny, albo się pożegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować