• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smash-PL

Act of War złota edycja - problem ze stabilnością

Pytanie

Gra się wysypuje w pojedynczych rozgrywkach (nie napotkałem tego błędu w kampanii, ale rozegrałem tylko tam parę misji) nie zależnie czy gramy sami czy oglądamy powtórki gra (wcześniej czy później) wychodzi do windowsa z następującym komunikatami.

20070518030914

20070518030934

20070518030944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

37 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.05.2007 o 03:18, Smash-PL napisał:

Gra się wysypuje w pojedynczych rozgrywkach (nie napotkałem tego błędu w kampanii, ale rozegrałem
tylko tam parę misji) nie zależnie czy gramy sami czy oglądamy powtórki gra (wcześniej czy
później) wychodzi do windowsa z następującym komunikatami.


mam dokładnie ten sam problem! zauważyłem dodatkowo, że występuje bezbłędnie za każdym razem, gdy próbuję wybrać żołnierza z wyrzutnią rakiet US army (może też i dla niektórych innych jednostek).
zna ktoś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam kiedy pisze tego posta jest już listopad, niestety gra Act of War dalej nie została z patchowana, problemy które opisujecie występują również u mnie, a zakupiłem grę przed tygodniem.NIESTETY BRUTALNA PRAWDA JEST TAKA ŻE PO ZAPŁACENIU ZA GRĘ ZOSTAJESZ SAM< ŻADNEJ POMOCY. Świetne podejście dystrybutora "skoro zapłacili za grę to teraz ich problem, więc niech się jebią - my mamy kasę oni grę, a to że nie działa to problem gracza". TO zapewne jest myśl polskiego dystrybutora :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dopisuje sie do listy.U mnie dokładnie ten sam problem co u kolegów wyzej.W potyczce High Treason gra sie sypie po parunastu minutach gry.Dodam ze problem na pewno nie jest związany z moim sprzętem ponieważ testowałem to w na 4 komputerach.W podstawce takiego problemu nie uświadczyłem a może po prostu miałem szczęście.Way 2 Go cdprojekt !!!Nie czekam na "oficjalne wsparcie" bo nigdy nie nadejdzie - zważywszy ze to jakaś angielsko-francusko-polska hybryda.Kolejny dowód na to ze uczciwość "popłaca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli masz problem od tygodnia z działaniem gry to dlaczego nie kontaktowałeś się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego do Pomocy Technicznej, z posiadanych informacji poza zgłoszeniem odnośnie TDU z 15.07.2007 nie wysyłał Pan do nas żadnych zgłoszeń... tak więc jeżeli nie wysyłał Pan żadnego zgłoszenia jak może Pan oczekiwać pomocy czy odpowiedzi od nas?


pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W tym wypadku proponowałbym abyście skontaktowali się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego ze względu na potrzebne raporty dxdiag.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tego co pamiętam uruchamiał Pan grę na komputerze który nie spełniał minimalnych wymagań ze względu na posiadany system operacyjny
Poniżej skrócona wersja przesłanej odpowiedzi na zgłoszenie z 06.12.2007

1. Vista nie jest oficjalnie wspieranym systemem operacyjnym zgodnie wymaganiami gry tym samym nie ma 100% gwarancji iż na tym systemie będzie działała prawidłowo.
2. Vista ma problemy z prawidłowym wykrywaniem Pamięci kart graficznych w dxdiagu który Pan załączył posiadana karta graficzna posiada 128 MB VRAM - natomiast wykrywana jest 368 MB VRAM (tym samym wiadomo iż gra widzi tak samo błędnie ilość pamięci wideo co może generować masę problemów z działaniem gier)
3. Sterownik dla posiadanej karty graficznej jest domyślnym sterownikiem otrzymanym od producenta, w tym wypadku zalecana jest jego aktualizacja
4. Proszę na czas działania gry wyłączać także oprogramowanie tworzące napędy wirtualne.

Na wysłane porady nie otrzymaliśmy odpowiedzi czy pomogły czy nie.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wracam do tematu tego forum gdyz postanowilismy wraz z kolegami wrocic do rozgrywek sieciowych, strategicznych, ale ponownie przypomnial sie blad w tej grze....
Juz kiedys zglaszalem ten problem do pomocy technicznej, dostalem kilka programow do skanowania systemu ktore mialy pomoc wykryc blad. Wtedy bylem na Viscie .... teraz jednak wrocilem do XP i mialem goly system z nowymi driverami do audio i video, bez zadnych virtualnych napedow lub temu podobnych rzeczy i niestety blad powraca .... zrobilem sobie obraz z plytek oryginalnych, zamontowalem w daemonie i myslalem ze podmienione exe w wersji no-cd cos pomoze .... nope :o(
w internecie sa dwa patche 1 i 1b oba maja po 175MB, przy czym patch 1 jest juz w oryginale, a z 1b nie chce probowac ....
Mam nadzieje ze nie pozostawicie z tym problemem ludzi ktorzy chca pograc po sieci, gdyz w singlu jest wszystko OK ...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przydał by sie patch bo problem leży w programie błąd wyskakuje zawsze po kliknięciu na amerykańskiego żołnierza z wyrzutnią rakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, ruszyło się coś może? Kupiłem sobie tą gierke dwa dni temu. Bardzo mi się podoba super klimat i dość przyjemna w obsłudze jest gyby nie to, że co jakieś 5 minut gry wywala i mogę sobie pooglądać pulpit. Czy nadal CDprojekt ma Nas w d... Czy może wypuścili jakiegoś patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

marne szanse na naprawę tego problemu ten problem istnieje od pierwszego wydania gry w Polsce i nadal go nie naprawiono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

1) Z tego co pamietam to pisalem ze gre sprawdzalem na paru komputerach.Akurat mialem taki komputer pod reka i z niego poszedl raport.
2) Ja pisze o problemie z przepelnieniem stosu w scisle okreslonym momencie (klikniecie na zolnierza) a wy o sterownikach.Chyba oczywiste jest ze nie jest to problem zwiazany z konfiguracja bo - patrz wyzej.
3) Temat wisi od roku a dalej nie widac swiatla w tunelu a wasza "pomoc" to zwyczajne odbijanie pileczki - ktos pisze ze ma ten sam problem a wy mu odpisujecie ze nie wyslal formularza.Dla mnie to zero konstruktywnego podejscia do rozwiazania problemu.
4) Proponuje zebyscie sami zainstalowali ta gre a przekonacie sie ze w takim stanie w jakim wypusciliscie ja na rynek nie ma prawa dzialac stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wczoraj skontaktowałem się z pomocą techniczną używając formularza zgłoszeniowego.
Oto co odpisali :

Witam,



Dziękuję za skontaktowanie się z działem pomocy technicznej firmy CD Projekt.



Na początek sugerowałbym aktualizację sterowników.



Karta graficzna:

Proszę o reinstalację sterownika karty graficznej wg metody:

1. Pobierz i zainstaluj program Driver Cleaner Pro 1.5

2. Odinstaluj sterownik karty graficznej poprzez Panel sterowania => Dodaj/Usuń Programy

3. Uruchom komputer w trybie awaryjnym

4. Uruchom program DCP 1.5 i za pomocą filtra nVIDIA usuń pozostałości po sterowniku

5. Uruchom komputer w trybie normalnym

6. Anuluj automatyczne wykrywanie sterowników

7. Zainstaluj sterownik 175.19 (nie modyfikuj ustawień zaawansowanych grafiki)

8. Uruchom komputer ponownie

Odpisałem już że nie jest to napewno wina żadnych sterów na kompie, ponieważ sprawdzałem tą gre na 6 ! komputerach i wszędzie ten sam problem. Po kliknięciu podczas potyczki, na żołnierza z rakietnicą wywala grę.
Teraz czekam na odpowiedź i na nowe pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziś dostałem odpowiedź od CD Projekt o następującej treści :

Witam,



W takim wypadku może to oznaczać błąd gry lub uszkodzenie plików gry. Może również być powodowane przez działanie innych aplikacji w tle (np. programu antywirusowego)

Do tej pory producent nie przygotował nowszej aktualizacji, nie było również podobnych zgłoszeń.

Polskie wydanie gry zawiera wszystkie aktualizacje zaimplementowane na płycie.



Pozdrawiam,


Krótko mówiąc polski wydawca rozkłada bezradnie ręce, niestety w tym przypadku, my gracze zostaliśmy sami :\
CDP twierdzi również że nie było innych zgłoszeń w/w problemu, czyli że tylko ja trafiłem na lipną wersję gry. Swoją drogą ciekaw jestem czy ktokolwiek zajmujący się sprawami technicznymi wydanych gier w ogóle zajrzał na forum gram.pl, wtedy przekonałby się że mój przypadek nie jest odosobniony.
Wnioski wyciągnijcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

JHa ten płąd zgłaszałem już przy pierwszym pojawieniu się gry w Polsce. Również powiedziano mi, że nic z tym nie da się zrobić. Dziś wysłałem raport do Atari. Może (ależ ja jestem naiwny) oni coś z tym zrobię.

Swoją drogą, a to nie jest przypadkiem problem z wyrzutnią rakiej KORNET Konsorcjum, bo mnie jakoś JAVELIN z USA działał bez zarzutu.

Najgorsze to to, że gra wywala mi się niezależnie czy to jest moja jednostka KRONET i na nią kliknę czy jednostka przeciwnika.

20080801140853

20080801140902

20080801140910

20080801140916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"Nie bylo podobnych zgloszen" No tak bo wiekszosc osob albo oddala gre do sklepu albo olala problem.Polecam kupic gre wysylkowo zza granicy w wersji angielskiej.Dziala bez problemu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2008 o 14:09, SHOGUN_YAMATO napisał:

JHa ten płąd zgłaszałem już przy pierwszym pojawieniu się gry w Polsce. Również powiedziano
mi, że nic z tym nie da się zrobić. Dziś wysłałem raport do Atari. Może (ależ ja jestem
naiwny) oni coś z tym zrobię.

Swoją drogą, a to nie jest przypadkiem problem z wyrzutnią rakiej KORNET Konsorcjum,
bo mnie jakoś JAVELIN z USA działał bez zarzutu.

Najgorsze to to, że gra wywala mi się niezależnie czy to jest moja jednostka KRONET i
na nią kliknę czy jednostka przeciwnika.



Hehe, naiwny to nie jesteś :) Zawsze liczy się próba. Czekam na Twoją odpowiedz od Atari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ten sam problem - nie da się zagrać w trybie potyczki.
Niby patch 1b miał to rozwiązać, więc go ściągnąłem ale pojawił się problem, że nie da się go zainstalować ponieważ nowsza wersja (chodzi o grę) jest już zainstalowana !!!
Wydawca mógł poczekać ze złotą edycją AoW do czasu pojawienia się tego patcha i wydać razem z patchami. Gdyby tak zrobił pewnie nie było by problemów.
Patch pewnie da się zainstalować u tych co mają oddzielnie Act of War i High Treason.
Pozostaje mi się tak zaopatrzyć w tą grę lub zdobyć w angielskiej wersji jak wspomniano wyżej.
I kupuj tu "złote edycje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.10.2008 o 13:36, SHOGUN_YAMATO napisał:

Do tej pory (czyli 3 miesiące) Atari milczy.


No cóż, wygląda na to że Atari problemu nie widzi, w sumie nie ma się co dziwić, wersja angielska działa poprawnie.

Jak na moje oko (snajperskie) prawdopodobnie gra została uszkodzona przy polonizacji, do winy powinien się przyznać CDP i o ile to możliwe naprawić zaistniały problem.
Nie mając wyboru skontaktuje się jeszcze raz z pomocą techniczną nakreślając i przypominając o nierozwiązanym problemie, o uzyskanej odpowiedzi na pewno Was powiadomię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować