• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smash-PL

Act of War złota edycja - problem ze stabilnością

Pytanie

Gra się wysypuje w pojedynczych rozgrywkach (nie napotkałem tego błędu w kampanii, ale rozegrałem tylko tam parę misji) nie zależnie czy gramy sami czy oglądamy powtórki gra (wcześniej czy później) wychodzi do windowsa z następującym komunikatami.

20070518030914

20070518030934

20070518030944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

37 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Nie wiem czy ktos jeszcze odwiedza ten topic, ale napisze chociaz jak wyglada to u mnie.

AoW: Direct Action (podstawka) - Nie da sie przejsc kampanii, po wejsciu do smiglowca w 1 misji i obejrzeniu cut-scenki gra sie wysypuje - "Program wykonal nieprawidlowa operacje" itd. itd.

Skirmish dziala (chyba!) stabilnie, Multiplayer bez problemow - po 30 minutach gry nic sie nie wysypalo, a uzywalem roznych jednostek Konsorcjum, w tym piechote.

AoW: High Treason - W ogole nie chce sie odpalic. Pojawia sie na ulamek sekundy kursor gry, po czym "Program wykonal nieprawidlowa operacje" itd. itd.
Edytor nie dziala. Przy probie uruchomienia mapy otrzymuje Failed to do FSyncReader.SetRange

Czy na prawde nikt z tym nic nie zrobi?!! Ta gra jest tak profesjonalnie spolszczona, ze az wola o pomste do nieba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam :)

Zakupiłem tę grę niecałe 2 tygodnie temu. Od początku nurtowała mnie masa problemów, głównie chodzi o niestabilność i częste oraz spontaniczne wieszanie się gry.

Chciałbym podzielić się wieścią, że wszystkie problemy, jakie mnie dotknęły podczas gry udało mi się rozwiązać.

Chodzi zwłaszcza o:

- Niemożność ukończenia kampanii Direct Action (gra podstawowa) ze względu na wieszanie się gry po wejściu na pokład śmigłowca, po wyeliminowaniu przeciwników

- Niemożność uruchomienia dodatku High Treason (wieszanie się już przy starcie)

- Zawieszenie się High Treason po kliknięciu na jednostkę Javelin.
(słynny francuski komunikat o błędzie z trupią czaszką)


Zainteresowanych dalszym info, proszę o kontakt na gg 1 6 8 7 4 4 1 (niewidoczny).

Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety pomoc techniczna się nie odzywa :(
A jeżeli chodzi o Act of War DC - to po wymianie sprzętu nie uruchamia się,, wyskakuje problem z aplikacją .exe -śmiech na sali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.01.2009 o 16:09, Tauri napisał:

Niestety pomoc techniczna się nie odzywa :(
A jeżeli chodzi o Act of War DC - to po wymianie sprzętu nie uruchamia się,, wyskakuje
problem z aplikacją .exe -śmiech na sali :(

jaki antywirus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.01.2009 o 17:21, sig. napisał:

> Niestety pomoc techniczna się nie odzywa :(
> A jeżeli chodzi o Act of War DC - to po wymianie sprzętu nie uruchamia się,, wyskakuje

> problem z aplikacją .exe -śmiech na sali :(
jaki antywirus?



ŻADEN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.12.2008 o 20:18, Daniel KK napisał:

...

Zainteresowanych dalszym info, proszę o kontakt na gg 1 6 8 7 4 4 1 (niewidoczny).

Daniel


Witka :). Mógłbyś dać cynk na blackhandplmałpao2kropkapl (małpa = @, kropka = .)? Ten komunikat z trupią czaszką doprowadza mnie do białej gorączki :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Ja z podstawką na razie błędów nie zaznałem, ale mam problem z dodatkiem.
Najpierw gdy chciałem zainstalować AoW: High Treason (po udanej instalacji podstawki),
to mi wyskakiwał "błąd pliku CRC". Gdy już mi się udało rozwiązać ten problem (Kolega nagrał
mi na płytę ten plik - chyba źle wytłoczona płyta, której mój napęd nie chciał odczytać),
to zaczął występować drugi błąd, czyli po kilkuminutowej rozgrywce wyrzuca mnie do pulpitu.

Nie wiecie jak to naprawić, bo podstawka mi się podoba, lecz wolę dodatek
(może to jakieś zboczenie "zawodowe" :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja dałem sobie spokój z tą polską "złotą" (od błędów) edycją chociaż HT nie przeszedłem.
Nie odpuszczę jednak i prędzej czy później dorwę tą grę w wersji angielskiej czy to przez aukcję czy przez sklep wysyłkowy. Niestety w Polsce jej nie znajdę i trzeba szukać za granicą a to będzie trochę kosztować (nie sama gra a przesyłka) - ale co innego zrobić?

Cavalorne o co chodzi z twoim zboczeniem zawodowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tylko o to, że jak mam nowszą wersję gry, to mi się całkowicie odechciewa grać w poprzednią i często kombinuję kilka h dziennie np. aby ja naprawić, ale nie zagram w tą działającą

PS: Pomyliłem się - gra się wyłącza jak kliknę na jednostkę z jawelinem (prędzej nie myślałem o okolicznościach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po zakupie gry kilka dni temu też mam problem actofwar.exe. Pomoc techniczna nic nie odpowiada wydałem 25 zł więc pytam co to ku***** ma znaczyć? Nawet pomoc techniczna nie umie nic zrobić.? I jeszcze kto ku**** odda mni kasę za gre która nie działa? Skoro gram.pl wiedziała że nie działa to poco ją sprzedają i mamią ludzi że to super gra?!

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/download/FS/6x.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli komuś dobrze chodzi dodatek High Treason, znudziło mu się granie z AI a chętnie zagrałby w multi z żywym przeciwnikiem/sojusznikiem to niech się zgłosi do mnie na drop_zone@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 21.12.2008 o 20:18, Daniel KK napisał:



Zainteresowanych dalszym info, proszę o kontakt na gg 1 6 8 7 4 4 1 (niewidoczny).

Daniel


Mógłbyś napisać na sidek.alexander@gmail.com ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.11.2014 o 22:02, pawexx napisał:

I jak tu kupywać gry skoro takie buble wypuszczają ja tez straciłem kase na tą gre


To jest wątek z problemami technicznymi, a Ty dałeś opinie jako taką, chyba nie w tym temacie nie uważasz? Popatrz również na daty postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować