Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Riddick trafi na nowe konsole

37 postów w tym temacie

Cóż, każdy powód by zarobić jest dobry - ja wczoraj akurat zamówiłem na PC - tanio, a chodzi doskonale nawet na dość starym sprzęcie. Konsolowcom pozostaje chyba zgrzytać zębami, że na grę będą musieli wydać 10 razy tyle, co PieCarze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 11:30, KannX napisał:

No cóż, PeCeciarze grali na takiej grafie jak teraz next-genowcy dopiero pograją :)

Taa, na Next-genach grafika będzie 10x lepsza:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 11:31, xbit71 napisał:

Taa, na Next-genach grafika będzie 10x lepsza:]

Nie przesadzał bym grafa na X360 będzie pewnie taka jak na wyszych utawieniach wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 11:31, xbit71 napisał:

Taa, na Next-genach grafika będzie 10x lepsza:]


Tak wogóle milion razy lepsza. ''Pogłębią'' bumpapping i dadzą miękkie cienie (soft shadows) i myśle że na tym się skończy poprawianie grafiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riddick na konsolach next-gen to moze być cos, pamiętam jak w to motałem na piecu grafika była oszałamiająca, az strach pomysleć jaka będzie na te nowe konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gierke raz przeszłem...było fajnie ale no bez przesady...jeden rozdział + kilka efektów to troche za mało by wydac kse jeszcze raz (zwłaszcza ze niechciało by mi sie grac tego jeszcze raz...mimo że miał klimat to jednak dosyc liniowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm jakby poprawili grafikę to gra będzie bardzo ciekawym tytułem dla konsol już teraźniejszej generacji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze tylko zapomnieliście dopisać że jako "nowość" będzie kosztować około 239zł. Chyba każdy już ma na tyle mocnego kompa że ciągnie to w najwyższych detalach więc jak dla mnie lepiej kupić wersję na PC za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować