Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2010 o 21:32, Mroczny_Joga napisał:

Cześć mam pytanie mam konto stem na kompie, i zainstalowałem stema na mac''u i jeśli
zainstaluje l4d na mac''u i wejdę na swoje konto to mogę normalnie grać ?

Aktualnie Left 4 Dead nie jest jeszcze dostępny na Macu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 21:41, meJKu napisał:

> Cześć mam pytanie mam konto stem na kompie, i zainstalowałem stema na mac''u i jeśli

> zainstaluje l4d na mac''u i wejdę na swoje konto to mogę normalnie grać ?
Aktualnie Left 4 Dead nie jest jeszcze dostępny na Macu.



Czyli nie da rady go zainstalować na macu ale ani jedynka ani dwójka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie da rady, jednak jak znam Valve to pewnie niedługo dodadzą Left4Dead 1 i 2 na Maca. Być może w najbliższą środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale fajną dziś miałem akcję w tej nowej mutacji :D
szedłem sobie uliczką w the parish i usłyszałem huntera za sobą, zdążyłem się odwrócić i uskoczyć z drogi jego skoku, jednocześnie podniosłem piłę i pozwoliłem mu przejechać się brzuchem centralnie po niej :D
zdechł zanim doleciał do ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, interesuje mnie tylko rozgrywka multiplayer. Teraz moje pytanie warto zagrać w left4 dead, ale od strony multi? Gra w internecie jest interesująca i dam radę w to grać przez chociaż miesiąc, biorąc pod uwagę, że bym grał dziennie 3-4h? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 16:23, Lolnik1 napisał:

Witam, interesuje mnie tylko rozgrywka multiplayer. Teraz moje pytanie warto zagrać w
left4 dead, ale od strony multi? Gra w internecie jest interesująca i dam radę w to grać
przez chociaż miesiąc, biorąc pod uwagę, że bym grał dziennie 3-4h? :)

W 1 może mniej, ale już w dwójeczkę tak ;) Tyle że najlepiej mieć znajomych do partyjki, chociaż i tutaj na forum kompania do gry też się znajdzie ^^ Rozgrywkę urozmaicają aczivy i mutacje, czyli mini modyfikacje, które zmieniają się co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 16:23, Lolnik1 napisał:

Witam, interesuje mnie tylko rozgrywka multiplayer. Teraz moje pytanie warto zagrać w
left4 dead, ale od strony multi? Gra w internecie jest interesująca i dam radę w to grać
przez chociaż miesiąc, biorąc pod uwagę, że bym grał dziennie 3-4h? :)



powiem ci tak - ta gra to JEST multi :)
opcja single jest dla tych którzy z jakiegoś powodu nie chcą grać z ludźmi, ale gra jest skierowana całkowicie na multi

nie słuchaj plada, zarówno jedynka jak i dwójka są świetne, jedynka ma gęstszy klimat, a dwójka więcej bajerów, a że jedynka jest teraz za około 20 pare zł do kupienia to możesz od niej zacząć i zobaczyć jak ssie :)
ja wciąż grywam w jedynkę, choć przyznam że częściej jednak grywam w część drugą

co do graczy w necie to nigdy na ich obecność nie narzekałem, więc jeśli znasz angielski to absolutnie zawsze sobie znajdziesz szybko jakąś drużynę, a po kilku grach twoje konto steam wzbogaci się o parę osób do gry, ja mam proponowane kontakty w co drugiej grze więc nie narzekam na brak znajomych do młócenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 16:23, Lolnik1 napisał:

Witam, interesuje mnie tylko rozgrywka multiplayer. Teraz moje pytanie warto zagrać w
left4 dead, ale od strony multi? Gra w internecie jest interesująca i dam radę w to grać
przez chociaż miesiąc, biorąc pod uwagę, że bym grał dziennie 3-4h? :)


Kup dwójkę. Najlepiej key na Allegro, bo jest o wiele taniej. Ja sam upolowałem jakiś czas temu za 51 zł, teraz jakoś podrożało, bo widzę 63. Ale i tak się opłaca. Jedynki nie ruszaj z dwóch powodów:

1. Jest uboższa od jedynki. Mimo nieco lepszego klimatu (ale dwójka też swój ma), mniej grywalna.
2. Niemniej jedynka to świetna gra, ale jak już pograsz ze 100h, a dopiero potem kupisz dwójkę, to się nią za szybko znudzisz. W końcu obie części polegają na mordowaniu zombie, a jak zabijesz ich 100 tysięcy, to masz dość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 17:03, Beleth napisał:

nie słuchaj plada, zarówno jedynka jak i dwójka są świetne, jedynka ma gęstszy klimat,
a dwójka więcej bajerów, a że jedynka jest teraz za około 20 pare zł do kupienia to możesz
od niej zacząć i zobaczyć jak ssie :)
ja wciąż grywam w jedynkę, choć przyznam że częściej jednak grywam w część drugą

Nie napisałem, że jedynka jest gorsza, tylko że się szybciej nudzi. Praktycznie, wszystkie kampanie są do siebie bardzo podobne i dosyć liniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 17:16, plada napisał:

> nie słuchaj plada, zarówno jedynka jak i dwójka są świetne, jedynka ma gęstszy klimat,

> a dwójka więcej bajerów, a że jedynka jest teraz za około 20 pare zł do kupienia
to możesz
> od niej zacząć i zobaczyć jak ssie :)
> ja wciąż grywam w jedynkę, choć przyznam że częściej jednak grywam w część drugą

Nie napisałem, że jedynka jest gorsza, tylko że się szybciej nudzi. Praktycznie, wszystkie
kampanie są do siebie bardzo podobne i dosyć liniowe.

a, to ok, nie zrozumiałem, z tym niestety muszę się zgodzić :(
ale liniowe są przecież także te w dwójce...
dwójka jest dalej rozwijana a jedynka niestety została w daleko w tyle...ale i tak warto się w nią zaopatrzyć, choćby dla samych kampanii które moim zdaniem mają o wiele gęstszy klimat niż w dwójce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 21:16, Beleth napisał:

ale liniowe są przecież także te w dwójce...

Tyle że w dwójce te finały się chociaż trochę różnią, a w jedynce praktycznie to samo ;)

Dnia 10.06.2010 o 21:16, Beleth napisał:

dwójka jest dalej rozwijana a jedynka niestety została w daleko w tyle...ale i tak warto
się w nią zaopatrzyć, choćby dla samych kampanii które moim zdaniem mają o wiele gęstszy
klimat niż w dwójce :)

Fakt, jedynki klimat jest niesamowity, ale ja wolę siekać multum zombie na ziemi spalonej słońcem przy zachodzie/wschodzie słońca. Jakoś tak... oryginalniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 21:37, plada napisał:

Fakt, jedynki klimat jest niesamowity, ale ja wolę siekać multum zombie na ziemi spalonej
słońcem przy zachodzie/wschodzie słońca. Jakoś tak... oryginalniej ;)


raczej bardziej prawdopodobnie :P
no bo powiedzmy sobie szczerze, gdybyś miał wybierać to raczej wolałbyś tłuc zombiaki w świetle dnia, gdy trudniej cię zaskoczyć, niż w mrokach nocy kiedy byle który może podejść i cię ugryźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie tylko dziwi. Że coś mało osób w trybie kampanii gra w Swamp Fever i hard rain. Zdecydowana faworyzacja reszty kampanii jest zauważalna, w jedynce tego nie było. Ogólnie, to są stworzone nieźle, ale... nie wiem, może jeszcze za mało grałem, ale jakoś bardziej chciało mi się powtarzać kampanie z jedynki, niż te z dwójki, mimo tylu nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 22:21, Kirabaxior napisał:

Jedno mnie tylko dziwi. Że coś mało osób w trybie kampanii gra w Swamp Fever i hard rain.
Zdecydowana faworyzacja reszty kampanii jest zauważalna, w jedynce tego nie było. Ogólnie,
to są stworzone nieźle, ale... nie wiem, może jeszcze za mało grałem, ale jakoś bardziej
chciało mi się powtarzać kampanie z jedynki, niż te z dwójki, mimo tylu nowości.



może to przez tą całą roślinność i deszcze utrudniające widzenie, bo przecież wszyscy lubimy widzieć do czego strzelamy :)

no i w sumie pozostałe kampanie dzieją się w mieście, a każdy kto sobie wyobrażał walkę z zombiakami to wyobrażał to sobie w terenach miejskich więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 22:11, Beleth napisał:

no bo powiedzmy sobie szczerze, gdybyś miał wybierać to raczej wolałbyś tłuc zombiaki
w świetle dnia, gdy trudniej cię zaskoczyć, niż w mrokach nocy kiedy byle który może
podejść i cię ugryźć :)

Spójrzmy prawdzie w oczy- gdyby doszło do takiej apokalipsy, siadłbym w kącie i zaczął srać, płakać i drzeć się o zbawienie ;)
@Kira- u mnie jest właśnie odwrotnie. Na kampanie z jedynki już patrzeć nie mogę, natomiast jak ktoś mi proponuje Dark Carnival czy The Parish, to o ile tylko mogę, od razu idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 22:21, Kirabaxior napisał:

Jedno mnie tylko dziwi. Że coś mało osób w trybie kampanii gra w Swamp Fever i hard rain.


Swamp Fever jest po prostu słaba. Takie same bagna przez całą kampanię - tylko finał odróżnia się od reszty. A Hard Rain jest rewelacyjna i nie wiem, dlaczego tak mało ludzi gra. :(

Dnia 10.06.2010 o 22:21, Kirabaxior napisał:

Zdecydowana faworyzacja reszty kampanii jest zauważalna, w jedynce tego nie było.


Było. Tam nikt nie chciał grać w Death Toll i Blood Harvest, wszyscy tylko No Mercy i od biedy Dead air.

Dnia 10.06.2010 o 22:21, Kirabaxior napisał:

Ogólnie,
to są stworzone nieźle, ale... nie wiem, może jeszcze za mało grałem, ale jakoś bardziej
chciało mi się powtarzać kampanie z jedynki, niż te z dwójki, mimo tylu nowości.


Za mało grałeś. Kampanie z dwójki są o niebo lepsze. Po prostu bardziej zróżnicowane i lepiej przygotowane do trybu Versus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 12:53, Feallan napisał:

Swamp Fever jest po prostu słaba. Takie same bagna przez całą kampanię - tylko finał
odróżnia się od reszty. A Hard Rain jest rewelacyjna i nie wiem, dlaczego tak mało ludzi
gra. :(


Swamp Fever jest zbugowane w trybie Versus (najczęściej grany przeze mnie tryb) - finał trwa ok. godziny, ponieważ horda atakuje w wieeelkich odstępach a tanki się nie spawnują.

A Hard Rain jest takie se, moją ulubioną kampanią jest Dark Carnival, za finał i muzykę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2010 o 12:53, Feallan napisał:

Było. Tam nikt nie chciał grać w Death Toll i Blood Harvest, wszyscy tylko No Mercy i
od biedy Dead air.

Jakoś Blood Harvest grałem na okrągło, przez długi czas w statystykach miałem zapisane jako ulubiona kampania. A Death Toll nie był najlepszy, ale również problemu ze znalezieniem gry nie miałem. Niestey, ale znaleźć HR w trybie kampanii na Advancedzie jest problematyczne, i to o dziwo wieczorami.

Dnia 11.06.2010 o 12:53, Feallan napisał:

i lepiej przygotowane do trybu Versus.

Tu się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować