Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2009 o 20:08, RamboPL napisał:

Tylko z dwóch? Mam nadzieję, że chociaż szałowe będą.


Mają być bardziej intensywne niż poprzednie. Zresztą nie ma co płakać, zawsze to jakiś dodatek. No i konsolowcy niestety muszą za to uiścić kilka dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 00:01, Dzikq napisał:

zrobili zeby grube dzieci z usa sie nie pogubili sie w fabule

Raczej, żebyś nie wychodził przed końcem dwugodzinnej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt krotsze kampanie moze nie az takie zle jak spojzec z tej strony ze ciezko bylo wysiedziec prawie 1.30h przy jednej. No ale szkoda ze Valve dodaje tylko jedna (no chyba ze o czyms nie wiem), milo by bylo gdy by dodali co najmniej ze 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 19:48, Wujek-Alfred napisał:

Fakt krotsze kampanie moze nie az takie zle jak spojzec z tej strony ze ciezko bylo wysiedziec
prawie 1.30h przy jednej. No ale szkoda ze Valve dodaje tylko jedna (no chyba ze o czyms
nie wiem), milo by bylo gdy by dodali co najmniej ze 3.



Zalezi dla kogo: Komputer ma za darmo a Xbox niestety nie, co oznacza ze jedyny ktory moga narzekacz to konsolowci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 19:48, Wujek-Alfred napisał:

Fakt krotsze kampanie moze nie az takie zle jak spojzec z tej strony ze ciezko bylo wysiedziec
prawie 1.30h przy jednej. No ale szkoda ze Valve dodaje tylko jedna (no chyba ze o czyms
nie wiem), milo by bylo gdy by dodali co najmniej ze 3.

Sorry, blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś komenda/mod zmieniający ten zasłaniający na większą odległość zombiaki na laser? Grałem parę razy na takich serwerach ze był laser zamiast tej beznadziei, a nie wiem jak z modów to wyciąć. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wejdzie mi Left 4 death ?
Mój komputer :

Windows XP (5.1)
Procesor:AMD Duron(tm) processor, MMX, 3DNow, ~ 1.8 Ghz
Pamięć: 1280 MB RAM
NVIDIA GeForce FX 5200

Wiem słaby, nawet tego komputerem nie idzie nazwać xd

PS: piszę bo kupiłem niedawno Orange box-a i wszystko działa OK, nie tnie się i kumple gadają, że jak mi wejdzie Team Fortress 2, to Left 4 dead też, więc proszę was o odpowiedź ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2009 o 22:04, Arcizo_7 napisał:

PS: piszę bo kupiłem niedawno Orange box-a i wszystko działa OK, nie tnie się i kumple
gadają, że jak mi wejdzie Team Fortress 2, to Left 4 dead też, więc proszę was o odpowiedź
;D.


Myślę, że jeśli pójdzie Ci TF, to L4D też powinien na spokojnie działać.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze chodzi, każdy mi gada, że TF2 ma takie same wymagania jak L4D, więc nie wiem :/
A i jak ktoś nie wierzy, że mi nawet TF2 nie powinien wejść, to proszę mi napisać, ja chętnie z wami zagram ;D ale też pragnę mieć Left 4 dead :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 22:04, Arcizo_7 napisał:

Mam pytanie, czy wejdzie mi Left 4 death ?
Mój komputer :

Windows XP (5.1)
Procesor:AMD Duron(tm) processor, MMX, 3DNow, ~ 1.8 Ghz
Pamięć: 1280 MB RAM
NVIDIA GeForce FX 5200


Left 4 Dead ci ruszy, powinien chodzić całkiem strawnie - o ile nie będziesz próbował ustawiać maksymalnych detali. Ja pamiętam grałem w demo na PC z GF FX 5200, 1024mb ram i Sempronem 2500+, czyli nieco lepszym procesorem i chodziło bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh dobra z mojej strony koniec dyskusji jak pisałem wcześniej TF2 chodzi Left 4 Dead też ci będzie chodzić ale na max detalach nawet nie zagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na max detalach to nawet w snach nie marzyłem xD
A i kumpel mi gadał, że nie ma demko gry L4D już. Szukałem i szukałem i rzeczywiście nie było, może dacie jakiś link ;3 ? A i nie kupuję gry nie wiedząc czy mi wejdzie.

PS: Orange boxa kupiłem bo wiedziałem, że mi wejdzie (dostałem 3 dniowego od kumpla) :D
thz Blood Necro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować