Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dzięki. Tryb wygląda fajnie. O brak teamworku bym się nie martwił bo to pewnie pokazowe video i na konsole. W dodatku zainfekowanymi nie grali ludzie a AI. Bądźmy dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 17:11, Dzikq napisał:

Dzięki. Tryb wygląda fajnie. O brak teamworku bym się nie martwił bo to pewnie pokazowe
video i na konsole. W dodatku zainfekowanymi nie grali ludzie a AI. Bądźmy dobrej myśli
;)

Z drugiej strony obawiam się, że każdy będzie chciał taszczyć swoją benzynę. W wyniku czego każdy pójdzie w swoją stronę, jednego weźmie hunter, drugiego weźmie smoker, trzeciego horda dopadnie a ty będziesz walił swoją pakę z benzyną do generatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... Dopiero ten filmik utwierdził mnie w tym, aby nie kupować L4D 2 :).
Te postacie, bronie i zainfekowani to kompletnie nie to co 1... Co za sens z tym całym łomem (np.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodanie broni białych jest imo jednym z lepszych pomysłów i czymś czego zdecydowanie brakuje w L4D. Patrząc na wszystko z lekkim przymrożeniem oka - racjonalnym wydaje się że w przypadku apokalipsy zombie poszłyby w ruch szpadle i łomy :P Walenie kolbą jest dobre tylko do odpychania umarlaków.

Każdy kto czytał "Zombie Survival" wie że bez broni do walki bezpośredniej ani rusz X]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 17:42, Akoss-94 napisał:

No łopata prędzej niz taki łom... Powinien się wbijać itd.
Ale postacie to masakra... Tak samo wygląd broni :|

Będą łomy, siekiery strażnicze, łopaty... wszystko czym walczyłbyś ty.
Bronie wyglądają fajnie, jest ich dużo więcej(samych shotgunów jest kilka). Tryb może mi nie podpasił, co nie znaczy, że cała gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz z spoko graczami a nie randomami to nigdy do czegoś takiego nie dojdzie:>

@Akoss-94 kogo obchodzi przestarzały silnik Source jak jest niesamowita grywalność? Ja potrafiłem grać na dwóch kampniach w Versus przez pare miesięcy i jakoś się nie nudziłem. Teraz dostajemy od razu gotowych 5 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 17:03, Kirabaxior napisał:

> Jak mogłeś widzieć trailer tego trybu jeśli nawet go nie było?:P
http://www.cdaction.pl/news-9164/scavenge---nowy-tryb-left-4-dead-2-ujawniony-wideo.html


Wow, co to za lamusy gdzie każdy biega samopas ? o.O Cud, że ten co biegał sam nie spotkał praktycznie żadnego zombiaka na swej drodze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale 1 była piękna... 2 jest brzydka.
Nie chodzi o samą grafe tylko o wygląd broni i postaci...
Ale to moje zdanie. Posiadam 1 i jestem z niej zadowolony, ale 2 nie kupuję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 20:08, Akoss-94 napisał:

ale 1 była piękna... 2 jest brzydka.
Nie chodzi o samą grafe tylko o wygląd broni i postaci...
Ale to moje zdanie. Posiadam 1 i jestem z niej zadowolony, ale 2 nie kupuję ;/


Naprawdę przesadzasz jeśli idzie o szatę graficzną.

Społeczność wiele nie straci jeśli nie nabędziesz dwójki.

http://www.gametrailers.com/video/pc-infec...ft-4-dead/57479 - nowy smoker rządzi.

http://www.gametrailers.com/video/pc-human-left-4-dead/57477 - wow, jeszcze więcej broni. Aha, ponoć wróci stara snajperka jako Tier 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb realistyczny!

Zakładam, że chodzi o znikomą liczbę amunicji, gigantyczny damage ze strony zainfekowanych [Tank pewnie zabija tutaj wzrokiem] i kilka innych, skutecznie uprzykrzających życie elementów. Zaś achivment będzie mówił : "pokonaj choć 5 kroków w trybie realistycznym"

Tutaj zgromadzono pomysły innych : http://forums.steampowered.com/forums/show...ad.php?t=984172

Nie wiem jak wy, ale ja już nie mam do nich pretensji od brak DLC i nie śmiałbym teraz nazwać sequel "dopakowaną jedynką"

Tym razem debiut będzie lepszy no i gra kompletna od początku. Wsparcie modów tylko pogłębi studnię bez dnia jaką będzie dwójka.

Co do części trzeciej - nie przesadzajmy, osiądą się na dwójce. A nawet jeśli jakimś cudem nie, to taka skondensowana zawartość też ma swoje plusy

Ważne info : zostanie zmieniony system punktacji w Versusie [np. każde pochwycenie ocalałego to 10 pkt. dla zainfekowanych] oraz pojawi się ... kobieca wersja boomera - widać JĄ na jednym z filmików, myślałem, że się przewidziałem, ale na szczęście ktoś to potwierdził

http://i589.photobucket.com/albums/ss332/Aelok/femaleboomer.jpg

Bardzo ciekawy wywiad : http://www.gametrailers.com/user-movie/lef...nterview/331804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że chodzi o znikomą liczbę amunicji, gigantyczny damage ze strony zainfekowanych
trochę głupia teoria i raczej tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 18:13, Pawlo09 napisał:

Zakładam, że chodzi o znikomą liczbę amunicji, gigantyczny damage ze strony zainfekowanych
trochę głupia teoria i raczej tak nie będzie.


To tylko moje mniemania, w rzeczywistości trudno dojść co twórcy mają na myśli, bo jeszcze nie puścili pary z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie by się bardziej podobało coś takiego ze zombi będą chodzić wolno tak jak to jest w filmach czyli jak ślimaki.
Ale jeden cios i padasz.
ale to raczej też nie realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, że niedługo(za kilka dni) będę miał lefta na xklocka. Zobaczymy co tam ciekawego prezentuje ta gra. Kumple mówili, że ogólnie dość cieńka, głównie do grania z kumplami po multi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować