Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2009 o 18:14, Pawlo09 napisał:

Nie słuchaj ich Lord_Polish to napalony dzieciak który pogra w grę 1 tydzień i mu się
znudzi.


Tak, ponadto, przedkładam grafikę ponad fabułę. A po każdym tygodniu z jedną grą wracam do Tibii. Jeśli tak ci się wydaje, to przykro mi. Mylisz się. Co najmniej, serio... Bo ja właśnie zachęcam ludzi do kupna L4D2, z którą będzie dłuższa zabawa niż z l4d. Więc proszę, jeśli nie rozumiesz wypowiedzi, to przynajmniej nie interpretuj jej na podstawie tego co "zrozumiałeś".

Po za tym, jeszcze nie widzieliśmy wszystkiego, bo to tylko demo. Spodobały mi się nowe zombie w trybie kontry (jest do tego plugin, można pograć na demie). Wydaje mi się, że demo to malutka część tego co zobaczymy w wersji full.

A jak wam jest za jasno to sobie w opcjach zmieńcie ustawienia jasności, na najniższe ;P Ot, problem rozwiązany ;D

Aaa, są momenty klimatyczne:

Spoiler

w któreś kampanii, chyba tej zaprezentowanej w demie, schodzi się do kanałów, w kompletnej ciemności. Inny moment? Parking. Pełno aut za alarmami, jedno dotknięcie auta może skończyć się masakrą. Z pomocą przychodzą melee weapons ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytanie, mam zamiar jutro lub pojutrze kupić sobie Left 4 Dead i The Orange Box, mam do wydania 50 zł, z promocji EA wynika że mogę sobie kupić jedną a drugą dostanę za 1 grosz, ale ja chciałbym kupić ale w pudełku-premierówce, bo nienawidzę pudełka z jakiejś klasyki czy serii. Więc pytanie brzmi: Czy promocja obejmuje również pudełka- premierówki ?
http://metro.gram.pl/wp-content/uploads/2008/...00223184.jpg
http://fakehustle.files.wordpress.com/2009/04/orange-box.jpg
Mam zamiar kupić w Empiku-fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

momenty klimatyczne 3 mapa the parish,

Spoiler

aut w sumie jest ich 6, jeśli horda się nie zjawi to nawet z normalnymi da się grać
(jest achiev o tym, zeby nie było horde alert na tej mapie, łatwy, jeśli się chce ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:53, Uratos napisał:

Więc pytanie brzmi: Czy promocja obejmuje również pudełka-
premierówki ?
Mam zamiar kupić w Empiku-fizycznie.

Tak obejmuje, niedawno kupiłem Mirrors Edge premierówkę już w nowej cenie(niestety przed promocją). Musisz tylko je znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:57, Tomoya-kun napisał:

> Więc pytanie brzmi: Czy promocja obejmuje również pudełka-
> premierówki ?
> Mam zamiar kupić w Empiku-fizycznie.
Tak obejmuje, niedawno kupiłem Mirrors Edge premierówkę już w nowej cenie(niestety przed
promocją). Musisz tylko je znaleźć.

Tak z ciekawości i poza tematem skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:59, Uratos napisał:

Tak z ciekawości i poza tematem skąd jesteś ?

Toruń i tu widziałem w empiku premierówki no i widziałem je jeszcze w Białymstoku gidze kupiłem Mirrors Edge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, dla mnie L4D2 to takie Team Fortress 3... muzyka zabawna, gra ma zabawny(!)klimat. Bo co w dwójce jest strasznego? Leci horda to grają gitary, na koniec kampanii grają gitary i perkusja, zamiast jakiegoś klimatycznego fortepianu... L4D2 jest fajne, oczywiście, ale niestety Valve wyrwało grę z klimatu chcąc zdobyć jeszcze większą popularność. Tylko gdzie? U młodszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przy pokonaniu 2x każdej kampanii to l4d jest straszne? Jedynie witch do czasu aż się nauczysz cr0wnd, potem już nic takiego nie ma, tu sobie odpuścili co uważam za dobry krok ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę więcej w Survival - nareszcie nikt nie próbuje tutaj nawet kampić; akcja jest gęsta, trzeba wracać po zapasy i zmieniać lokalizację, no i pobić nawet te 4 minuty jest niekiedy trudno. Wobec Tanka znakomicie sprawdza się broń ręczna. Granatnik z kolei ma tutaj nowe życie

No i fajnie, ze na końcu Versusa [i Scavenge] nie wychodzi się do lobby, tylko od razu następuje głosowanie za rewanżem. Wzięli sobie do serca rady community, naprawdę doszlifowane pod każdym niemal względem. Tym rzeczonym brakiem jest tragiczne AI [bywa, że boty utkną w miejscu i za nic nie chcą się ruszyć].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już bardziej się bałem grając w Far Cry jak byłem młodszy, nawet byle gothic, czy Risen był straszniejszy. ;] L4D nigdy mnie nie przestraszył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyjrzałem grafice i można powiedzieć jak na silnik graficzny który ma 5 lat to gra wygląda bardzo dobrze np na tym screenie -

20091119160547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 12:31, MateoKiszlo napisał:

Pograłem trochę więcej w Survival - nareszcie nikt nie próbuje tutaj nawet kampić; akcja
jest gęsta, trzeba wracać po zapasy i zmieniać lokalizację, no i pobić nawet te 4 minuty
jest niekiedy trudno. Wobec Tanka znakomicie sprawdza się broń ręczna. Granatnik z kolei
ma tutaj nowe życie

No i fajnie, ze na końcu Versusa [i Scavenge] nie wychodzi się do lobby, tylko od razu
następuje głosowanie za rewanżem. Wzięli sobie do serca rady community, naprawdę doszlifowane
pod każdym niemal względem. Tym rzeczonym brakiem jest tragiczne AI [bywa, że boty utkną
w miejscu i za nic nie chcą się ruszyć].


survival, AI uczy się skąd tank zadaje największe obrażenia i wysyła tanka stamtąd ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, ale kwas. Odmówiono mi sprzedaży gry, już nawet (co standardowo robię) nie chciałem dyskutować, bo po sprzedawczyni było widać, że będzie się upierała. Muahaha, nawet się nie irytuje. To po prostu beznadziejne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:21, Lord_Polish napisał:

OMG, ale kwas. Odmówiono mi sprzedaży gry, już nawet (co standardowo robię) nie chciałem
dyskutować, bo po sprzedawczyni było widać, że będzie się upierała. Muahaha, nawet się
nie irytuje. To po prostu beznadziejne ;D


Ekspedientka miała na celu uchronienie cię od brutalnych treści. Zamów online :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:25, MateoKiszlo napisał:

Ekspedientka miała na celu uchronienie cię od brutalnych treści. Zamów online :P


Taaak, rozumiem jej tok myślenia. Nie chciała mieć mnie, i 1000 osób które zabije w przyszłości (przez to, że grałem w gry [co gorsza, brutalne!!!111oneone!1]) na sumieniu. Nonsens, raczej wierzę, że trzeba się urodzić zje..chanym, żeby kogoś zabić, a ci co się tłumaczą, że to przez gry to tylko ludzie którzy liczą na niższy wymiar kary. A grę kupi mi brat, chociaż kompletnie nie rozumiem czemu muszę takie manewry robić. Równie dobrze, mogę zaoszczędzić 130 złotych, i zdemoralizować się podwójnie, pobierając grę z internetu (bo to piractwo, demoralizacja kompletna), ale taki nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:21, Lord_Polish napisał:

OMG, ale kwas. Odmówiono mi sprzedaży gry, już nawet (co standardowo robię) nie chciałem
dyskutować, bo po sprzedawczyni było widać, że będzie się upierała. Muahaha, nawet się
nie irytuje. To po prostu beznadziejne ;D


Ja jak kupowałem left 4 dead jedynkę to sprzedawczyni się na mnie dziwnie spojrzała i spytała czy mam 18 lat odpowiedziałem nooo tak ona odpowiedziała tak jasne i poprosiła o te 44 zł :D
ale nie zdarzyło się żeby nie dostał swojej gry :)
Edit*
Na przykład już przy modern warfare 2 nie było żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:52, Redjevel napisał:

> OMG, ale kwas. Odmówiono mi sprzedaży gry, już nawet (co standardowo robię) nie
chciałem
> dyskutować, bo po sprzedawczyni było widać, że będzie się upierała. Muahaha, nawet
się
> nie irytuje. To po prostu beznadziejne ;D

Ja jak kupowałem left 4 dead jedynkę to sprzedawczyni się na mnie dziwnie spojrzała i
spytała czy mam 18 lat odpowiedziałem nooo tak ona odpowiedziała tak jasne i poprosiła
o te 44 zł :D
ale nie zdarzyło się żeby nie dostał swojej gry :)
Edit*
Na przykład już przy modern warfare 2 nie było żadnych problemów


bo w l4d zabijasz amerykanów i to jest złe, w mw2 ruskich i to +5 do wychowania -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować